Temat: [kupię] pewien konkretny joystick

Allo ;)

Poszukuję joy'a jak na tym zdjęciu całkiem z prawej strony:
http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/994/95/60/994956060

Ten który mnie interesuje to tylko ten całkiem z prawej strony - na mikroprzełącznikach i z charakterystycznymi dwoma trójkątnymi fire-ami w podstawie.
Szukam z pobudek sentymentalnych i dawnego przyzwyczajenia.

Czy ktoś ma i poratuje odsprzedażą? ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-04-21 09:56:13)

2

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Ooooo! A je chce tego obok! Z okraglymi fire na dole. To byl moj pierwszy, ukochany joy z pewexu.

3

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Ten z trójkątnymi też sprzedawali w Pewexie. Anyway, dobrze, że szukamy dwóch różnych typów ;)

4

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Wydaje mi się, że mam taki jak chce Jacques. Ale tylko mi się wydaje oraz czas wysyłki jest z kosmosu ponieważ ostatnio u mnie z czasem krucho.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Ooo... Dely, a mógłbyś na priva podesłać jakieś zdjęcie? To stwierdzę czy to ten (jak pamiętam, miał taką zielonkawą naklejkę jeszcze w okolicach przycisków podstawy. Jeśli tak, to czas wysyłki nie będzie przeszkodą, długo już go poszukuję ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-04-21 17:33:12)

6

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

P.S.

Gdyby ktoś inny jeszcze miał to proszę o kontakt, chętnie kupię więcej niż 1 sztukę :)

7

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Też miałem tego na microstickach. Był nie do zajebania!

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

8

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Ten z trójkątnymi przyciskami to Cheetah Marketing Mach1+, a ten drugi to Cheetach 125+ - ale w Polsce chyba były dostępne tylko podróbki no name (na Jacquesa zdjęciu widać, że oba pudełka są "podróbkowe").

Sam miałem 2 joysticki 125+; niestety brat je kiedyś komuś pożyczył i słuch o nich zaginął. Ma ktoś z was jednego (albo dwa) na sprzedaż?

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

9

Odp: [kupię] pewien konkretny joystick

Dokładnie tak, ale nawet jeśli to była podróbka Joy'a Cheetah Marketing Mach1+ to wyglądał identycznie (oprócz naklejki) i był rewelacyjnej jakości na tamte czasy. A może w innym okresie produkcji inaczej się zwały i miały inne pudełko, może ktoś to przejał, itp. To jak, ma ktoś? :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-04-22 14:18:17)