1

Temat: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

Witam\Dzien Dobry,

Chcialem dowiedziec sie ile kosztowalo by "wyprodukowanie\wykonanie" kabli o dlugosci 100cm do Atari XL\XE ? cos takiego jak na zamieszczonym zdjeciu.   jestem zainteresowany, jezeli bedzie w miare mojego budzetu, 5 sztuk lub moze i wiecej.

na zdjeciu kabel i wtyczka jest w kolorze czarnym, kiedys widzialem byly w kolorze szarym (jak obudowa XE) czy jest mozliwosc wykonania w takim kolorze?  jezeli nie, to czarne tez moga byc :)

Post's attachments

Atari AV cable.JPG 14.38 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

Podejrzewam, że wyprodukowanie to jakieś 10 groszy skoro sprzedają gotowe po 3,50 :)

http://allegro.pl/item1011477387_kabel_ … _0793.html

Sam mam taki i działa :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

A ja mam pytanie: ilu by było chętnych/na ile takich kabli, którzy by chcieli odebrać taki kabel na Ssawce#4 ? Przy 10ciu osobach i odbiorze osobistym koszt wysłania nawet kurierem już robi się niski - koszt 1 (1 z 10 szt) kabelka wychodzi 5,20/szt

___
Press play on tape...

4

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

dely napisał/a:

Podejrzewam, że wyprodukowanie to jakieś 10 groszy skoro sprzedają gotowe po 3,50 :)

http://allegro.pl/item1011477387_kabel_ … _0793.html

Sam mam taki i działa :)


Witam\Czesc :)

moge zadac kilka pytan? 

1. czy ten oto kabel dziala z Atari XL\XE? (pytam bo kupilem kiedys jeden tak zwany "generic" i niestety nie dziala)
2. do czego jest ten czarny RCA?

dziekuje,
Marcin

5

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

maw napisał/a:

A ja mam pytanie: ilu by było chętnych/na ile takich kabli, którzy by chcieli odebrać taki kabel na Ssawce#4 ? Przy 10ciu osobach i odbiorze osobistym koszt wysłania nawet kurierem już robi się niski - koszt 1 (1 z 10 szt) kabelka wychodzi 5,20/szt

Witam\Czesc,

Bardzo bym byl chetny, niestety nie ma mnie teraz w Polsce, bede dopiero w Sierpniu tak wiec przesylka dla mnie jest konieczna :(

5 do 7 sztuk jak dla mnie...

Pozdrawiam,
Marcin

6

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

Skoro napisałem, że "mam i działa" można to zrozumieć w ten sposób, że go mam i działa. Mam kilkudziesięciu świadków z Grzybsoniady, a dla podkreślenia wagi moich słów Siłacz palnie pięścią w stół!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

@MK: no to nie widzę problemu, żebyś zamówił bezpośrednio te X sztuk u wystawiającego - nie masz kogoś w PL, na czyj adres mógłby wysyłać ?

___
Press play on tape...

8

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

mk napisał/a:

2. do czego jest ten czarny RCA?

To jest zwykły kabel stereo z jednej strony DIN 5 a z drugiej rozszyty na 4 RCA.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

9

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

ilr napisał/a:
mk napisał/a:

2. do czego jest ten czarny RCA?

To jest zwykły kabel stereo z jednej strony DIN 5 a z drugiej rozszyty na 4 RCA.


Dziekuje :)

10

Odp: Atari 8bit, kable Audio\Video - Kupie

dely napisał/a:

Skoro napisałem, że "mam i działa" można to zrozumieć w ten sposób, że go mam i działa. Mam kilkudziesięciu świadków z Grzybsoniady, a dla podkreślenia wagi moich słów Siłacz palnie pięścią w stół!


Dziekuje ;)