51

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Odbieram w czwartek wieczorem (koło 17:30-18:00) - jak ktoś chce odebrać w czwartek niech da znać, chyba, że się umawialiśmy inaczej (wtajemniczeni wiedzą ocb).

Sikor umarł...

52

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Jakby co - odebrałem dzisiaj. Jak ktoś chce przed Grzybsoniadą w Warszawie - odbiór dziś, jutro w godzinach 7:45-12:00 na mokotowie, około 16-tej (raczej po)  w okolicach ursynowa lub po 16:30 w okolicach ochota-włochy, ewentualnie piątek 7:45-15:40 na mokotowie lub około 16 na ochocie/włochy, potem dopiero Grzybsoniada. Mono - paczka wyjdzie jutro, reszta jeszcze nie wpłaciła ;)

Sikor umarł...

53

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

no to mniej rzeczy do zabierania o 2 koszulki do przebierania sie ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

54

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Doszło. Dziękuję.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

55

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Oki. Polecam się ;)

Sikor umarł...

56

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

As: brak kaski do wtorku - ban na zakupy u sikora ;P

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-05-02 15:06:58)

Sikor umarł...

57

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

As ma dożywotniego bana na zamówienia u Sikora ;) Jego koszulki idą do puli "wolnych do sprzedaży" - wszystko będę wyliczał i transakcje zawierał w przyszłym tygodniu, jak już wyjdę ze szpitala (teraz mam tylko przepustkę)...

Sikor umarł...

58

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Jeżeli jest wolna pula koszulek to chętnie dwie sztuki XL poproszę (niekoniecznie z puli Asa, może się zreflektuje...).
Jeśli jest wybór - czekam na info na priva.

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

59

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Oki, w przyszłym tygodniu odbiory - zaległe i nowe. Można dzwonić i się umawiać ;)

Sikor umarł...

60

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Aby dzwonić, trzeba znać numer telefonu ;) Swoje pewnie odbiorę wtedy, kiedy drac030 :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

61

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Sikor napisał/a:

As ma dożywotniego bana na zamówienia u Sikora ;) Jego koszulki idą do puli "wolnych do sprzedaży" - wszystko będę wyliczał i transakcje zawierał w przyszłym tygodniu, jak już wyjdę ze szpitala (teraz mam tylko przepustkę)...


ej spoko.. zaraz zaraz
Sikor podaj mi tylko numer swojego konta i jaki koszt wysyłki..

!!!Nie ruszać moich koszulek!!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-05-14 07:07:12)

62

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Wpłata od As-a nie wpłynęła, w wiązku z tym - jego koszulki idą jako pierwsze. To, co mam nadmiarowe na tą chwilę - podam najpóźniej jutro. Decyduje kolejność zgłoszeń (publicznych) tutaj, zasada: pierwsze zgłoszenie - podaję numer konta, czekam na wpłatę 24 godziny, jak brak - osoba wskakuje na moją czarną listę.
AS - dożywotni ban na zamówienia u mnie, dostałeś numer konta w PW, nie wykorzystałeś swojej szansy. Teraz ewentualną wpłate od Ciebie potraktować mogę jako darmową, nieoprocentowaną pożyczkę do ewentualnego oddania na jakimś party, na którym bedziesz, koszulek ode mnie nie kupisz (chyba, że nadmiarowe na party). Jak się nie potrafi dotrzymać danego słowa - to sorry, life is brutal.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-05-18 13:44:43)

Sikor umarł...