1

Temat: Turbo w XC11

Czy ktoś z odwiedzających Głuchołazy w tym roku będzie się czuł na siłach aby zamontować w moim XC11 turbo?

Najchętniej mój XC11 przyjąłby rozwiązanie multi, które pozwalałoby na odczyt i zapis w AST, Blizzardzie i KSO Turbo 2000. Szczerze mówiąc to jeszcze nie spotkałem się z takim turbo, więc czy są chętni aby zrobić World First i zapisać się w annałach historii? :) Jeśli się nie da to zadowolę się jednym z wcześniej wymienionych.

Poza tym poprosiłbym o zamontowanie wejścia audio w standardzie jack 3,5 mm. Tradycyjnie płacę, jak za zboże i załatwiam greetzy w demach ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Turbo w XC11

przylaczam sie do pytania... rowniez szukam kogos, kto bedzie w stanie zamontowac w XC11 Turbo 2000/2000F na Glucholazach ;)

3

Odp: Turbo w XC11

Ja muszę swój świeżo zanabyty XC11 uruchomić bo coś z mechaniką jeszcze nie halo, i nowego paska nie mogę dostać, ale gdyby ktoś takie Turbo zaprojektował jak Dely opisał to też jestem zainteresowany.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Turbo w XC11

Ustawiam się w kolejce. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Turbo w XC11

Ja mialem w swoim XC11 zamontowane Turbo 2000 (wroclawska wersja) i dzialalo to super