51

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Żbiku napisał/a:

[...]Mam w sumie 2 Californie z Tomsem Multi, 1 Californię gołą, 1 Toms 720, 1 Karin Maxi 3,5 cala ( tak tak ), no i 1050 z Tomsem Multi, 1050 z Happy Warpem, oraz leży jeszcze 5 stacji 1050 z Top Drive do wzięcia, wszystkie sprawne.[...]

To ile wołasz za jedną 1050 z Top? Może być najbardziej pożółkła, byle nie połamana, nie popękana i najsprawniejsza mechanicznie i elektronicznie z tych pięciu.
A może 1050 z Happy też oddasz? A może Tomsa i Karinkę? :-)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

52

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Ja może też ewentualnie...zależy od kwoty...

53

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Phi... Taki popularny sprzęt :D

54

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Dokładnie:
- na allegro np. taki toms 720kb pojawia się raz na parę lat i znika z ceną 2k pln..
w kilka godzin.

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-08-24 09:03:12)

55

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

To była ironia a propos obecnego wysypu TOMS-ów 7x0 ;) A cena 2k PLN to już szaleństwo jak za tę stację. Rarytas, nie rarytas, ale trochę elektroniki obudowanej blachą z dołączoną stacją PC. Podejrzewam, że na EBAY by w życiu za tyle nie poszła, to taki nasz lokalny wymysł ;) W normalnych warunkach ta stacja nie powinna przecież kosztować więcej od Falcona. Po prostu wydaje mi się, że jest to jakoś umiejętnie podkręcane, zarówno na forum jak i na Allegro ;) Np. przez takie teksty, że raz na kilka lat a cena to musi być 2000, gdzie był to jakiś przypadek ekstremalny idealnej stacji pudełkowej pewnie + jakiś wariat po drugiej stronie ;)  I pojawiają się częściej niż raz na kilka lat, nie przyśniło mi się raczej ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-08-24 10:53:52)

56

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Ja jestem pasjonatem i bardzo cenię tomsy...
W czerwcu kupiłem w stanie agonalnym toms-a 720..
Cena była baaardzo męska.
Skoro idelał poszedł za 2k pln to  1/2 tej ceny wydaje się być dobra za stację która nawet nie działała i potrzebny był elektronik aby ją ogarnął..
Ale ja jestem porąbany na punkcie tomsów.

57

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Bez urazy :) Potwierdzam ten fakt :D

58

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Dobra nie róbmy ot, bo zawsze mnie ponosi wodza pisania o tych stacjach.

59

Odp: Za ile poszedł allegrowy Toms 720 ?

Rączki na kołderkę :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.