1

Temat: twoliner

Uszywany w robocie na xp +ie8 w domu na 7+ ie8 na viście i ie8 rufniesz nie działa???

2

Odp: twoliner

Wychodzi na to, że IE8 jest tu wspólnym mianownikiem. :) A sprawdzałeś po FF, Operą i innymi (Chrome, Safari)?

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: twoliner

nie...

4

Odp: twoliner

Hm, przysięgam, że działało nawet na IE8, teraz faktycznie ucina tekst po pierwszej napotkanej literze spoza standardowego ASCII. Wygląda na to, że po którymś update IE coś zmienili - sprawa jest grubsza i podejrzewam, że nie załatwi tego zmienienie jednej literki w kodzie. Przyjrzę się i postaram jak najszybciej poprawić. Natomiast jeśli ktoś spotkał się już z takim problemem (IE8+AJAX+SQL+UTF8) to proszę o podzielenie się wiedzą.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: twoliner

To tak przy okazji: na FF 3.6 na stronie glownej, w sekcji wyswietlajacej nowe tematy Forum nie ma polskich znakow (w tytulach watkow). Niezalenie od tego ktory sposob kodowania znakow wybiore. Widac krzaki.
Po wejsciu na forum polskie znaki sa.
W innych sekcjach na stronie glownej rowniez sa.

6

Odp: twoliner

mam fifi 3.6.8 na linuxie i tez mam krzaki.

7

Odp: twoliner

To jak już robimy wypominki to sekcja "allegro" w ogóle nie działa - link jest do starej kategorii, a wyszukiwarka nie działa. W ogóle nie bardzo widzę sens tego, ale jak już jest to lepiej działające. :)

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

8

Odp: twoliner

u mnie juz dziala poprawnie

9

Odp: twoliner

Fixed problemy z IE.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.