Temat: Dysk SCSI

Ma ktoś może na zbyciu dysk 50-PIN, może być 10MB, byle sprawny.

Było miło :) Do widzenia.

2

Odp: Dysk SCSI

artik: załatw sobie przejściówkę SCSI2 do SCSI (68 na 50 pin) - TT-ka spokojnie obsługuje dyski SCSI2, oczywiście w zakresie zwykłego SCSI.

Sikor umarł...

3

Odp: Dysk SCSI

Wydaje mi się, że mam. Pogrzebię w Szafie Pełnej Niespodzianek[tm] i dam znać. W przypadku braku odpowiedzi bumpnij topik.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Dysk SCSI

Sikor: szukam dysku do testów, tak aby odpalić kompa z HDD. Szkoda mi teraz kupować coś na Allegro, bo troćku drogie.
dely: będę czekał z niecierpliwością :)

Było miło :) Do widzenia.

5

Odp: Dysk SCSI

Czy musi być 10MB....może być więcej ?

6

Odp: Dysk SCSI

artik-wrioc, mam oryginalny 40MB z MegaSTE (przynajmniej razem go kupiłem)? Sformatowany na tej Medze, zainstalowany jakiś kawałek softu - cubase, który woła o klucz, SysInfo, itp. Na razie mam go w środku w Medze ale raczej jako eksponat, odłączony, bo zamierzam raczej używać UltraSatana. Zależnie ile byłby dla Ciebie (innych?) wart... to może, może :)?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: Dysk SCSI

Znalazłem. Jest to IBM 400 MB, SCSI 50 pin. Kładziony do szafy był sprawny, a od leżenia raczej się nic nie psuje. Płacisz koszty przesyłki i jest Twój.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Dysk SCSI

Mowny :) - to po_handlowałeś :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Dysk SCSI

Dzięki wszystkim za chęć pomocy.
dely: super podaj ino wiela i już przelewam :)

Było miło :) Do widzenia.

10

Odp: Dysk SCSI

Kiedy wyślę, to powiem ile kosztowało.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Dysk SCSI

dely: udało się wysłać ? :)

Było miło :) Do widzenia.

12

Odp: Dysk SCSI

I widzisz, zapomniałem. Jutro wysyłam chociażby skały... Dzięki, że bumpnąłeś.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.