1

Temat: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Czas na jesienną zawieruchę i czyszczenie szaf. Ceny okazyjne, można się targować. Odbiór osobisty, na party, w okolicach Piastowa / Pruszkowa, Radomia oraz Sochaczewa po wcześniejszym uzgodnieniu. Wysyłam pocztą.

Amiga CDTV + Stacja 3,5 (taka czarna od kompletu) + Caddy + Pilot
Kondycja niezła, dodatkowy wyłącznik pozwalający zamienić ją w A500. CD czyta (również bezproblemowo CD-R), FDD czyta, Pilotopad działa elegancko, brak przycisku reset (normalka w CDTV) i jeszcze jakiegoś z tych małych nierzucających się w oczy. Kupa zabawy po nagraniu CD zdartego z neta z milionem gier. Cena 100 zł.

Dysk SCSI Seagate ST4766N 760MB.
Waga superciężka, format 5,25, wysokość 85mm. Działa z Atari TT - używałem, go kiedy miałem TT-kę, jeszcze pewnie partycje zostały. Cena 15 zł.

Dysk IDE 2.5" Maxtor 25128AT 125MB
Idealny do środka małej Atarki. Siedział tam zresztą kiedyś. Cena 10 zł.

Kasety Turbo 2000/F itp.
Szeroki wybór gierek, dem, użytki i różne inne takie. 15 sztuk. Powinny się wgrywać. Za wszystkie 35 zeta lub po 3 zeta sztuka - nie wysyłam pocztą mniej niż 5 sztuk.

Kasety Blizzard
Różne gierki, użytki. 4 sztuki. 15 zeta.

Kasety - oryginały
Zeus, Helix, Super Fortuna, Miecze Valdgira. Jako superbonus kaseta z grami w Turbo 2000 sygnowana przez legendę giełdy warszawskiej - The Maraudera.
Za wszystko: 0 zł (free). Pierwszeństwo na tę pozycję ma Gzynio.

Kasety w normalu
Rzeczy różne, kwadratowe i podłużne. Kursy angielskiego, użytki, gry. 15 sztuk. Za wszystko 25 zeta.

Dyskietki 3" mix. Od Amstrada
11 sztuk. Maxell, Schneider, połowa w opakowaniach, połowa luzem. Nie mam na czym ich sprawdzić, nawet jeśli bym chciał. 30 zeta.

Gra na Segę GameGear Yaiba.
Nowa, nieużywana, BOX, instrukcja. 10 zeta.

Jak ktoś łyknie wszystko to pogadamy o sporym rabacie. Nie przyjmuję zwrotów, nie chce mi się sprawdzać wszystkich kaset, dysków nie mam jak. Kiedy wszystko było składowane w szafie to przed włożeniem działało. Przyjmijmy na wszelki wypadek, że nic z powyższego nie działa żeby nie było płaczu i zgrzytania zębami. Kolejny hardware jutro.

Post's attachments

20101008521.jpg 304.84 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20101008524.jpg 278.89 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20101008525.jpg 234.69 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

dely napisał/a:

Dysk SCSI Seagate ST4766N 760MB.
Waga superciężka, format 5,25,.....

Jak nie zejdzie to daj na crazy compo Gluchełajzy 2011 :D 
Wtedy się mu zejdzie na pewno :D

A masz Ty może myszkę łoryjgynals do atarki?

3

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Kiera. Tym razem może ja coś wezmę od Ciebie :) Interesują mnie dyskietki 3" ale tylko w opakowaniach

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Witam!
Łyknąłbym tą Amigę :). A co do targowania - to może jakaś okazyjna cena za przesyłkę pocztową? (Leszno, kod pocztowy 64-100).
Pozdr,
Grzegorz

5

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Gregorusp: Przesyłka Amigi wg cennika Przedsiębiorstwa Użyteczności Publicznej Poczta Polska.

Hororus: Bierzesz wszystkie, 30 zeta za 13 sztuk to nieco powyżej 2 zeta za sztukę, znajdź taniej.

Powtarzam: upusty cenowe tylko dla hurtowników, ceny i tak są szaleńczo niskie, w porównaniu z tym co się dzieje na Allegro - chcę się po prostu pozbyć nadmiarowych rzeczy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Oki - to zaklepuję Amigę na 100% :). Daj znać na PW jak się rozliczymy no i cenę za przesyłkę.

7

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Dely biorę te oryginalne kasetki.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

dely: W jakiej wersji językowej jest gra Yaiba ?

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

9

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Dely, jeśli można to ja chętnie wezmę Dysk IDE 2.5" Maxtor 25128AT 125MB i jeśli zostaną, to jakieś gierki na kasetach.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Rastan: No idea, obstawiam JAP.

Innuendo: Dysk zarezerwowany. Które kasety rezerwować, ponieważ tylko oryginały "wyszły". Jak weźmiesz wszystkie to razem z dyskiem po rabacie For Women - 60,-

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Uaktualniono listę sprzedanych rzeczy. Zostały kasety w Turbo 2000 oraz Blizzardzie, dyskietki 3" oraz gra na GG. Oferta ważna do środy, później rzeczy lecą na Allegro.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Wielka wyprz i korzyściobranie.

Z okazji takiej, że czwartek rzeczy, które się nie sprzedały lecą na Allegro. Dziękuję za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.