26

Odp: Literatura do oddania

Jeżeli Mono nie będzie zainteresowany, to ja chętnie przygarnę. Szczegóły na priv.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

27

Odp: Literatura do oddania

Jestem, jestem. Ale możemy się podzielić. Planuję być na SV w grudniu, więc prawdopodobnie będę mógł tam przywieźć Magię (aktualnie jest u Candla).

edit: Aaaaa. Chodziło o MultiTOS'a. Nie zależy mi na oryginale - zadowolę się skanami :)

Ostatnio edytowany przez mono (2010-09-27 10:15:40)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

28

Odp: Literatura do oddania

Więc jeżeli skanu nie ma w sieci, to możecie przysłać do mnie (zwracam za przesyłkę) a ja roześlę skan chętnym.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

29

Odp: Literatura do oddania

mowny, to podaj na priv adres to wyślę. Przepraszam też, że tak długo do ludzi nie docierają zamówione rzeczy, ale sprawy uczelniane. Guma poda adres, to pójdą wszystkie razem.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

30

Odp: Literatura do oddania

Poszły książki do Candla i xxl :) A pozostali panowie niech podadzą adresy, albo dostaną książki dopiero przy okazji party.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

31

Odp: Literatura do oddania

duze buzi ;*

przechodze na tumiwisizm

32

Odp: Literatura do oddania

Poszły priorytetowo, więc, mam nadzieję, że dotrą w niedługim czasie. Nie ma sprawy :) To w końcu książki od drac030 a ja je tylko wysyłam ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

33

Odp: Literatura do oddania

Przepraszam wszystkich za długie milczenie, miałem różne sprawy.. w każdym razie obiecany skan instrukcji do MultiTOSa jest tukej
Innuendo, nie przysłałaś mi danych do przelewu za przesyłkę oryginału do mnie.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

34

Odp: Literatura do oddania

mowny, nie ma o czym mówić :) Dobrze, że do wszystkich dotarły książki.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

35

Odp: Literatura do oddania

To może ja się przypomnę z tymi dockami do XFD-601/2. :P Guma, zeskanowałeś je może? :)

Ostatnio edytowany przez voy (2010-11-29 22:37:35)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie