1

Temat: Szukam Master S.A.M

hej... Kiedys na Atarci byl syntezator mowy SAM - choc bylo tego dwie wersje... Mi chodzi o te odpalana w Basicu(without Option), na ekranie tytulowym programik wital nas po Polsku "czesc!nazywam sie Master Sam i jestem nowa wersja tego programu, mysle ze bedziesz ze mnie zadowolony", a tytulowe MENU bylo w gr.8 i lecial w tle motyw Globetrotter ;)) Help! nawet jestem splodzic jakas muze za to :) ! nara

2

Odp: Szukam Master S.A.M

he he pamietam...gdzies tam pamietam kiedys mialem ten pliczek na jakims dysku..ale ktorym???Gdzies tam tez tkwi wersja angielska calodyskowa....jak kiedys przekopie piwnice,to odnajde......poki co mi zona nie pozwala:)

gep/lamers^dial

3

Odp: Szukam Master S.A.M

Czesc,
Jestem osobą, która przerabiala SAMa na Master SAMa. Dopiero niedawno kupilem sobie klabelek do PC-a, wiec jeszcze nie wiem dokladnie jak przegrac go z Atari na PCta. Dodatkowy problem to, ze dyskietka z programem ma juz swoje lata i nie wszystkie sektory sie czytaja prawidlowo, ale chyba uda mi sie wszystko odtworzyc.
Jak to zrobie to napisze jeszcze raz na to forum.
Łza mi sie w oku zakrecila i serce mi uroslo, ze ktos jeszcze to pamieta.
Pozdrawiam serdecznie - ORKO.

kiedys mialem Atari 130XE, potem sprzedalem, teraz odkupiłem !

4

Odp: Szukam Master S.A.M

Jestem osobą, która przerabiala SAMa na Master SAMa. Dopiero niedawno kupilem sobie klabelek do PC-a, wiec jeszcze nie wiem dokladnie jak przegrac go z Atari na PCta. Dodatkowy problem to, ze dyskietka z programem ma juz swoje lata i nie wszystkie sektory sie czytaja prawidlowo, ale chyba uda mi sie wszystko odtworzyc.
Jak to zrobie to napisze jeszcze raz na to forum.
Łza mi sie w oku zakrecila i serce mi uroslo, ze ktos jeszcze to pamieta.
Pozdrawiam serdecznie - ORKO.

O ! ale fajnie że tacy ludzie z tamtych czasów jeszcze się udzielają !! Doskonale pamiętam SAMa i byłem nim zachwycony ! (zupełnie wtedy nie miałem pojęcia co to jest procesor itp.)
Zgrywaj go i koniecznie daj znać - a może napiszesz jakiś tekst o SAMie dla Dely'iego ?

Pamiętamy, pamiętamy !! Ja pamiętam, że wczytywało się to strasznie długo ! Miał on wiecej możliwości niż moja "keca" na Portfolio ;)

Czekamy !

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

5

Odp: Szukam Master S.A.M

Fakt! Pamietam ten napis: by ORKO software ;)) - zgadza sie ;) ? Kto by pomyslal ;)) dzieki za odzew ;) A SAM byl de besciak ;p)

6

Odp: Szukam Master S.A.M

witajcie,

w wolne dni wyciągnałem maszynke i przy pomocy APE for Windows zgrałem wczoraj master sama na plik ATR, sprawdzalem na emulatorze i wszystko pieknie chodzi.

nie bardzo wiem jak podpiac plik tutaj na atari.area, wiec ten kto chce musi pisac do mnie, odpisze na wszystkie listy i wysle plik w zalaczniku, to tylko (aż) 90 kB.

Pozdrawiam
orko software buduje stadiony :-)

kiedys mialem Atari 130XE, potem sprzedalem, teraz odkupiłem !

7

Odp: Szukam Master S.A.M

podeslij mi, a wrzuce na aarea. adres masz przy ikonce email :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Szukam Master S.A.M

Juz jest wrzucone dla potomnych :)

klik

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Szukam Master S.A.M

Orko - masz u mnie oltarzyk ;)

10

Odp: Szukam Master S.A.M

hej... Kiedys na Atarci byl syntezator mowy SAM - choc bylo tego dwie wersje... Mi chodzi o te odpalana w Basicu(without Option)

Cóż programik mam na 100% gdzieś w swoich zbiorach nie wiem tylko jaką wersję .. w wolnej chwili poszukam - jak znajdę to zapodam link'a do zipk'a

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Szukam Master S.A.M

Hehe Pigula - czytaj watki do konca. ;-)
2 posty nad twoim jest link wiec Twoj znoj i trud bedzie daremny ;-)

12

Odp: Szukam Master S.A.M

A ja pozdrawiam Orko - Master SAM był extra... Tworzysz jeszcze coś na maluchu? Może na zlot wpadniesz? Serce rośnie jak widzę wracających dawnych ludzi, aż sam nabieram ochoty do roboty!

13

Odp: Szukam Master S.A.M

Dely, dla odswiezenia - czemu link nie dziala :( ? masz moze gdzies jeszcze SAMa ? moj sie gdzies zapodzial ;/

14

Odp: Szukam Master S.A.M

właśnie DELY obiecałeś :-) ja ce s.a.m.a. mówiącego po naszemu...

15

Odp: Szukam Master S.A.M

Już poprawiłem link.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.