1

Temat: Przygarnę zadbany i sprawny magnetofon do KSO Turbo 2000...

... w wersji stosowanej w Warszawie (koniecznie pod drugi port Joya i aby chodziły kasety z Warszawskiej giełdy). Moje wymagania to:
1. Magnetofon ma być sprawny i zadbany - model nieważny, potrzebuję do bezproblemowego przeczytania starych kaset w KSO (mój ma zajechaną głowicę i różnie już z tym bywa)
2. Kabelek do drugiego portu joya musi się dobrze trzymać i ma być sprawny
3. Zarówno odtwarzanie, jak i przewijanie ma działać prawidłowo.
4. Interesuje mnie tylko odbiór osobisty, więc raczej oferty z Wawy, ewentualnie mogę się umówić na Grzybsoniadę (sprawa nie jest szczególnie pilna)
Oferty z uczciwym opisem i ceną proszę podać poniżej w komentarzach. Wybiorę względnie najtańszą i najsensowniejszą techniczne według mnie, na ewentualne oferty zaczekam do końca stycznia - mam nadzieję, że ktoś wygrzebie jakiś sensowny egzemplarz, który będzie w pełni działający.

Sikor umarł...

2

Odp: Przygarnę zadbany i sprawny magnetofon do KSO Turbo 2000...

Sprawdzę czy nie mam trzeciego egzemplarza (dwa mam z pewnością, ale nie oddam bo chcę mieć zapasowy) i dam znać w weekend. Przypomnij się w razie czego w niedzielę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Przygarnę zadbany i sprawny magnetofon do KSO Turbo 2000...

Pytanie do szanownego Pana Kierownika - czy udało się znaleźć trzeci egzemplarz? Bo nikt inny nie odpowiedział. Jeśli tak i jeśli działa - za ile i dlaczego tak drogo, odbiorę jakoś w Radomiu lub się umówimy przy okazji.

Sikor umarł...

4

Odp: Przygarnę zadbany i sprawny magnetofon do KSO Turbo 2000...

Niestety nie mam czasu aby zajrzeć do Magazynu Pełnego Niespodzianek - poczekaj chwilę - znajdę minutę to pogrzebię, ok?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Przygarnę zadbany i sprawny magnetofon do KSO Turbo 2000...

oki, nie spieszy się - prosiłeś jeno by sie przypomnieć ;)

Sikor umarł...