1

Temat: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Witam :) =)
Kiedyś byłem maniakiem ATARI . Po 800 XL+xc12 kupiłem wymarzone STE, ale czas zrobił swoje.
Potrzebuję porady od Was, bo bardziej jesteście w temacie.
Mam poniższy zestaw którego nie używam o dawna. Trochę mi zagraca szafkę i chcę to SPRZEDAĆ.
Moja propozycja : 200 PLN
Proszę - oto zestaw :

Atari 1040 STE klaw. niemiecka QWERTZ ( 4MB RAM ,  TOS 2.6 niemiecki ) + oryginalna myszka
zewnętrzna stacja 5 1/4 MASTER 5S ( Golden Image ) + org. zasilacz do stacji
kabel RGB/stereo do TV
dyskietki dodaję gratis ;
5 1/4 ok. 150szt.
3 1/2 ok. 180szt.  ; zarówno gry jak i użytki oraz dema
joystick 2szt. QuickSHOT SpectraVideo ( jeden chyba lekko uszkodzony)
oryginalny TOS 1.06 ( ten który został wyjęty ; 2 scalaki tzw. LO i HI )
oryginalny ram 1MB ( kości )
być może odnajde jakąś literaturę, instrukcje itp.

Zestaw działał bez zarzutu do samego końca. Nigdy nie był naprawiany . Jedyna modyfikacja to podmiana kości na TOS 2.06 , którą to modyfikację wykonała jakaś firma która kiedyś profesjoinalnie zajmowała sie sprzętem ATARI ale nazwy firmy nie pamietam .

INFO GG: 7339122
e-mail: asek@vp.pl
foto na : http://WWW.KKSITE.ZA.PL

Ostatnio edytowany przez asek (2011-06-15 20:30:21)

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Mogę ci to tani zezłomować, tylko podaj namiary ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

chętnie nabędę kable RGB, oraz VGA.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Chętnie kupię podręcznik ST-basic i gazety.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Ciekawi mnie ile mniej/więcej kosztuje taki zestaw jak kolegi w 1 poscie:

Cytuje
"Atari 1040 STE ( 4MB RAM ,  TOS 2.6 ) + oryginalna myszka + oryginalna instrukcja obsługi...itd."

Nidgy nie mialem ST, jednie emulacja - mimo to w 2004 przymierzałem się do kupna, ale jakoś trafiła mi się AMIGA 1200(no ba) i zapał osłabł... Ale ostatnio mnie coś ciągnie ponownie do ST. Amatorsko zajmuję się muzyką i tak jakoś chciałbym coś na ST porobić.

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez hark84 (2008-05-31 12:23:23)

6

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

jakiś czas temu zapłaciłem 15 funtów za STE, które wygląda jak nówka.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Ja z kolei byłbym zainteresowany wszystkimi małymi dyskietkami tzn.3  1/2cala.

8

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

TOS i klawiatura w barbarzyńskim języku (niemieckim) czy w cywilizowanym (brytyjskim)??

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

9

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

TOS i klawiatura niemiecka , niestety.

Ostatnio edytowany przez asek (2010-05-12 17:50:10)

10

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Dalej to chcesz sprzedać?

11

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Zestaw leży dalej w szafce i czeka na chętnych.
Z informacjami  proszę zwracać się na GG lub e-mail z pierwszego postu w temacie dlatego że nie często zaglądam tutajna forum.

12

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Czy klawiatura na pewno jest angielska bo na fotkach widzę że układ klawiatury jest QWERTZ i są znaki niemieckie?

Jaka miała by być cena za ten zestaw? Bo być może byłbym zainteresowany.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

13

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Gzynio widzę żeś ziomal,  ale do rzeczy
Kalawiatura QWERTZ (niemiecka) taka jak na foto.
300pln
Sorry zrobiłem błąd w opisie na poczatku tematu.
Reszta opisu w pierwszym poście.

Ostatnio edytowany przez asek (2010-05-06 19:01:42)

14

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

asek napisał/a:

Gzynio widzę żeś ziomal

Jam też z Piastowa, tyle że obecnie na wygnaniu w Radomiu.

Ale też do rzeczy - jak sprzedasz Gzyniowi to proszę zastrzec w umowie żeby dyskietki przejrzał i wrzucił co ciekawsze na sieć - widzę np. Marchew Demo.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

asek: Jutro dam Ci znać co i jak.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

16

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Po zastanowieniu mogę Ci dać za ten zestaw 250zł, gdyby ten komputer był oryginalnym anglikiem to bym się nie targował.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

17

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Właśnie odpaliłem  sprzęt. I okazało sie że TOS jest niestety też niemiecki. A byłem prawie pewien że anglik , ale to dlatego że dawnoooo nie włączałem STE. Zainteresowanych przpraszam za wprowadzenie w błąd. Pomimo tego sprzęcik chodzi bez zarzutu. Wziąłem na próbę losowo kilka dyskietek i ruszyły bezbłędnie. Chociaż nie dwarantyję że wszystkie po tylu latach będą działać. Zadużo ich mam i nie chce mi się sprawdzać wszystkich.

18

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

A nie chciałbyś wypożyczyć dyskietek, tych 3.5" - pewnie jest tam kupa softu, którego nie ma na sieci, a mogą to być ostatnie egzemplarze. Mogę odebrać w sobotę osobiście. Oddam, jak przegram :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Faktycznie tego softu to tam mam sporo .

20

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

witam, czy sprzęt jeszcze do sprzedania?

jestem zainteresowany ;-)

21

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

Tak

22

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

gdzie i kiedy podjechać?
;-)

23

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

@Qdlaty sprawdź e-mail :)

Ostatnio edytowany przez asek (2011-02-19 18:48:18)

24

Odp: 1040 STE + dodatki ; SPRZEDAM

200 Pln =)

Ostatnio edytowany przez asek (2011-06-15 20:33:50)