Temat: METROPOL - Propozycja sesji :)

Witajcie,

  W dniu dzisiejszym zaskoczony zostalem telefonem od pewnej pani, z gazety Metropol (Warszawski bezplatny dziennik). Po opublikowaniu pewnego artykulu o Atari w tejze gazecie, postanowiłem wyslac do tejze milej pani e-mailik z moimi uwagami do tego co napisala, a raczej czego nie napisala, a mogla napisac o Atari a generalnie o nas ludziach ze sceny. Pamietacie, ze pozniej x-RAY umowil sie z pania na IRCu ale coś nie wyszlo... nieważne.... Dzis dostalem propozycje "pozowania" do zdjecia :) w kolejnym artukule ktory ma sie ukazac poza granicami naszego kraju (w Metropolu wydawanym gdzies tam u mudzinow :), zeby zobaczyli jak sie ludki w polsce bawia :). Problem w tym ze moja Atarka, slabo dziala a raczej bym powiedzial ze nie dziala i poki co EMULUJE :), a pan reporter szuka oryginalnego sprzetu... wiec pytanie do was !... kto by chcial pokazac siebie i swoja Atarke (mile widziana ostro stuningowana Atarka) w zagranicznym Metropolu na pierwszej stronie ZAPRASZAM DO MNIE NA E-MAIL... (kolejnosc zgloszen obowiazuje :)..

Aha... Jak znow cos nie wypali z pania... nie miejcie do mnie pretensji... ja sie tylko staram....

Aha i pani redaktor juz musiala sie zapoznac ze scena bo wiedziala ze LAST i LL organizuje VASCO :).... Vasco Rulu !!!! Frasunek....! hi hi

moj e-mail mzajac@elnet.pl
pozdro!!!

Zajec/sword ;)

2

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

Zajec a bedziesz bez koszulki pozowac ? :) Moze sztab jakis zroganizowac specjalnie na ten "pokaz mody" ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

Dely dobrze gada dać mu Vodki 8)

4

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

do artykulu koniecznie dajcie linka z tanczacym mikerem  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

Siemka. Zajec Ty ZYJESZ?
Dawaj ta babke... i robimy wywiad... zdiecia z ornety + mokry podkoszulek i niech zobacza jak Atarowcy sie bawia:) a Atarynke sie zalatwi:)

JAK ZONA?:):):):):):)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

Teeeeeeeeee.... bz podkoszulka się obędzie, bo babka jeszcze dzieś Shinora na publice znajdzie XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

Kurna. A co z artem, jak sie spotkalismy z miesiac temu z panem z Metropolu...?

8

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

... a czytal pan prase z mcdonald'a ?

9

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

nie... a tak na serio? ukazalo siem cos w koncu?

10

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

nie mam pojecia ... wlasnie dlatego sie pytam

11

Odp: METROPOL - Propozycja sesji :)

jakeście ciekawi to moge wam podac na prv nr tel. do goscia.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor