1

Temat: Pun stop bots question

Co to za guano? Pyta jak ma na imię Małysz i Saddam mu nie pasuje???

Ostatnio edytowany przez jer (2011-03-02 12:08:01)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

2

Odp: Pun stop bots question

Też się na to naciąłem i trzeba było użyć gógla. Może lepszym pytaniem byłoby "Jak się nazywa Małysz i dlaczego Adam?".

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3

Odp: Pun stop bots question

Niestety ktoś sprytny napisał autofillery do rejestracji botów dla PunBB i zaobserwowaliśmy wzmożoną rejestrację różnego rodzaju śmiecia. Przepraszam za utrudnienia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Pun stop bots question

mono napisał/a:

Też się na to naciąłem i trzeba było użyć gógla. Może lepszym pytaniem byłoby "Jak się nazywa Małysz i dlaczego Adam?".

A odpowiedzią "bo tak mu dali na chrzcie"? ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Pun stop bots question

Z racji forum przydałyby się jakieś "atarowskie" pytania.

6

Odp: Pun stop bots question

to by sie tedec zaczal pieklic ze to spisek po to zbudowany by nie mogl postow na forum dodawac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Pun stop bots question

ja spotkalem sie z 5 x 5 ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Pun stop bots question

Bitman: to taka gra na małe Atari wydana przez Sikor Soft, więc to było jak najbardziej atarowskie pytanie ;P

Sikor umarł...

9

Odp: Pun stop bots question

bitman napisał/a:

ja spotkalem sie z 5 x 5 ...

I jaka była odpowiedź? 19? Bo jak można pomnożyć liczby nie znając systemu liczbowego?

PS. Też trafiłem na to pytanie - 19 nie działało - za drugim razem dałem 25 i poszło, więc chyba chodzi o system dziesiętny.

Ostatnio edytowany przez krzyc (2011-03-02 21:23:06)

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

10

Odp: Pun stop bots question

Na to pytanie odpowiedziałem 10^2+5 i milczenie łowiec.

A Małyszowi jest Adaś :D

Ostatnio edytowany przez jer (2011-03-02 21:39:29)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

11

Odp: Pun stop bots question

Hmmm a ja wysylalem ostatnio 3 posty i za kazdym razem dostalem to samo pytanie: "pietnascie minus trzy"
Moze dlatego ze mam ustawione kasowanie ciasteczek przy wyjsciu z przegladarki.

Ostatnio edytowany przez nosty (2011-03-03 07:24:35)

12

Odp: Pun stop bots question

no bo źle odpowiadałeś, a tam jest RND. Trzy razy z rzędu? Zagraj w totka ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

13

Odp: Pun stop bots question

Przypomina to test na wiek w Larrym z lat '80. ;) Może rzeczywiście dać atarowskie pytania? Nie wystarczy podczas rejestracji?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

Odp: Pun stop bots question

Atarowskie pytania to nie jest najlepszy pomysł. Nie każdy kto ma chęć lub potrzebę napisać tu na forum musi być hardkorowym atarowcem.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

15

Odp: Pun stop bots question

Fox napisał/a:

Przypomina to test na wiek w Larrym z lat '80. ;) Może rzeczywiście dać atarowskie pytania? Nie wystarczy podczas rejestracji?

No bez przesady. Pytania są trzy; ile jest 5x5, ile jest 12-3 i jak ma na imię Małysz. Jeśli ktoś ma paranoję i myśli, że zaraz przyjdzie jakiś haxor i mu ukradnie całą zawartość dysku i kasuje wszystkie cookie po wyjściu z przeglądarki to jest sam sobie winien, że musi za każdym razem wpisywać odpowiedź.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Pun stop bots question

Dzieki dely :P
Nie wiedzialem, ze kwalifikuje sie na leczenie.

Dla mnie szyfrowanie dyskow, automatyczne kasowanie cache i ciastek przy zamknieciu przegladarki, czy eraser zamazujacy dane na dysku przy kasowaniu, to standard. Moze to zboczenie zawodowe.
Ale dobra, gotowy jestem sie poswiecic i wykonywac codzinnie odejmowanie 15-3 :P

17

Odp: Pun stop bots question

Skoro to bałagan to przy okazji zadam takie pytanie: w jakim celu kasujesz za każdym razem pliki cookie, np. w domu?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Pun stop bots question

Dely: może dodaj jeszcze angielską wersje pytań dla innostrańców.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: Pun stop bots question

dely napisał/a:

Skoro to bałagan to przy okazji zadam takie pytanie: w jakim celu kasujesz za każdym razem pliki cookie, np. w domu?

Bo mam to ustawione w opcjach firefoxa - bez sensu zmieniac za kazdym razem.
Zreszta jak mowilem - generalnie nie powoduje to wiekszych problemow czy niedogodnosci.

20

Odp: Pun stop bots question

Nosty: LOL. To może odznacz :)

Adam: Good point.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Pun stop bots question

Nosty, ustaw sobie żeby np. dla AtariArea nie kasował, i po kłopocie.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

22

Odp: Pun stop bots question

Dziwna sprawa, jak wysyłałem posta i pojawiło się pun bots question, to po wpisaniu odpowiedzi (poprawnej!) okazało się, że mój post został obcięty do długości ok. 600 znaków. Jak question się nie pojawia, wysyłanie działa OK.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

23

Odp: Pun stop bots question

To samo mnie spotkało przed chwilą, choć ilości znaków nie liczyłem... ;)

Sikor umarł...

24

Odp: Pun stop bots question

dzis odpowiadalem jakies 10 razy na pytanie ile to jest 5x5 - podajac w odpowiedzi 25, ale nie...
mod wie lepiej...
w koncu przepuscil mnie dalej zmieniajac pytanie z matematycznych, na ktore widac nie jestem w stanie podac poprawnej odpowiedzi, na pytanie o malysza - a i to musialem powtarzac jedynie dwa razy

tak to ma dzialac?
aby?

przechodze na tumiwisizm

25

Odp: Pun stop bots question

Mi 5x5 działa poprawnie. Innych pytań jeszcze nie miałam.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już