26

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Nie podejmuję się organizacji miejsca i daty. Mam tyle pracy, że chyba do czerwca zrezygnuję z życia towarzyskiego. Krzysiek coś sensownego proponował.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

27

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Dobra, mamy zarezerwowane od 17 (otwarcie lokalu) do 23, wejście na hasło "Atari". Rama w C.H. Land (wyjście z metra w stronę ulicy Batuty, stacja: Służew).

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

28

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Ale kiedy? Czy codziennie? :P

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2011-04-07 07:32:53)

29

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Kubo, w innym wątku było, że 9 kwietnia ;) Zapraszamy!

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

30

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

W żadnym innym wątku, dokładnie w tym samym co piszemy teraz :P

31

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Z premedytacją zapytałem, bo to, co Sikor napisał miało zabarwienie propozycji raczej, niż decyzji.

32

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Sikor raczej to określił decyzyjnie ”No dobra, data ustalona odgórnie przeze mnie na sobotę, 9 kwietnia - skoro już jest temat, nie ma co mnożyć (od)bytów. Gdzie ustali sie na marcowym sztabie i już ;P”. USTALONA!

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-04-07 17:59:18)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

33

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Gepard dał dupy i nie dotarł ;P A wstyd to straszny, gdy sie takową rzecz jak sztab oznajmia. Gepard, w związku z tym każdemu ze sztabowiczów, którzy byli - jesteś winny po literku zacnego złocistego nektaru. Za nieprzybycie. Ale nie przejmuj się, tym razem mało osób było - raptem 9.

Sikor umarł...

34

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Sikor, daj spokój, Gepard nie dał dupy, tylko zdaje się, miał małe kłopoty z dotarciem:
http://img715.imageshack.us/img715/6697/gepard.jpg

I Ty zostaniesz big endianem...

35

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Aaaa, znaczy się, zamknęli go... ;P To wiele wyjaśnia ;D

Sikor umarł...

36

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Ale przynajmniej na świeżym powietrzu:)

8 bit rulez!!!

37

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

a Sikor dalej obszczekuje :D  :

PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

38

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Gepard, dobre ;D Ale fakt-faktem,  że jak sie ogłasza wspólne spotkanie, to w Warszawie jest zasada taka, że ogłaszający się pojawia. Ale widać u Was na pólnocy są inne zwyczaje...

Sikor umarł...

39

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Gepard ale na tej wizualizacji to bardziej jakaś wrona a nie sikorka,  a następnym razem to sztaby jednak zwołuj w 3 mieście a do warszawy przyjedź zobaczyć jak to u nas wygląda.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

40

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Tak się nieśmiało spytam, cenzura przejrzała już zdjęcia?

Sikor umarł...

41

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Sikor, wkleję, jak będę mieć trochę czasu. Póki co na cito muszę poprawić skład publikacji :/

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

42

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Hmm, tak się nieśmiało spytam o tą cenzurę...?

Sikor umarł...

43

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Noooooooooooo tak właśnie jak masz problemy natury moralnej to dogadamy się z Sikor'kiem i pomorzemy Ci w cenzurowaniu, (nie należy tego traktować jako propozycji na majowy sztab) termin i lokalizację postaramy się dopasować do Twoich propozycji. A może zarzuć to tradycyjnie "jak leci", bez cenzury?

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

44

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Proponuję 10 maja. W maju będę praktycznie nieuchwytna bo 3 konferencje i Grzybsoniada. No i sesja :| Zdjęcia postaram się wrzucić jakoś prędko.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

45

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Środek tygodnia odpada - chcę się piwa napić, a nie myśleć o robocie. A zdjątka wrzuć jak leci.

Sikor umarł...

46

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Myślałam, że 10 to piątek. To 13 w takim razie.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

47

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

to już lepiej, choć soboty mam ostatnio pracujące...

Sikor umarł...

48

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Ale 13 maja to nie piątek?

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

49

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Piątek, dlatego napisałem, że już lepiej. Tyle, że dużo nie wypiję - w sobotę rano work mode on ;/ Ale zawsze lepiej, niż w tygodniu ;)

Sikor umarł...

50

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Optuję jednak za sobotą (14), w piątek na noc do pracy.

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-04-25 20:26:34)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.