1

Temat: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Tak sie sklada, ze od dzis mam troszke wiecej czasu (co pewnie niektorzy juz zauwazyli) wiec chce oglosic:

Trzecia Edycje Libation Train Radom - Opalenica (tm).
czwartek, 1.08.2002 r.

Starring:

- wiecznie pijane / spiace ekspedientki w Warsie
- swietne schowki na wino na korytarzach
- ja :)

Pociag jest relacji Lublin - Swinoujscie i odjezdza z Radomia ok. godziny 23:00 na party place jest sie okolo godziny 6-7 rano (duzo zalezy od opoznien). Jest to kurs pospieszny - wiec oszczedni moga zaoszczedzic troche kasy.

W tej chwili jedziemy (uaktualniane na bieżąco):

- lewiS
- dely
- Nir Dary

Chetni proszeni sa o zglaszanie mailowe do mnie lub pisanie ponizej.

Pamietajcie - ten pociag moze byc NASZ !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

witaj wsrod zywych :P

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Ten pociag jest juz nasz! Szczegolnie palarnia w Warsie!

4

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Libation Train Radnom - Opalenica (tm) - czyli opalanie z papierosow losowo wybranych pasażerów pociągu!      ...  " ach  Sępy miłości..." :D [/img]

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

hmmm pietro wyzej mialo byc Libation Train Random - Opalenica (tm)  i bez tego [/img] na koncu ....    tak wogle to mialo to byc zabawne ale ...  niewyszlo...   to moze ja juz sobie pojde ...       :oops:

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Heh, dobre xray  :lol:

A tak poza tym to nikt nie jedzie z lublina, radomia badz okolic ? Libation Train zatrzymuje sie rowniez w nocy w Lodzi. Poza tym warszawiacy, ktorzy nie chca wykupywac kuszetek / miejscowek na express moga rowniez sie tym pociagiem zabrac - w kupie cieplej ... eee znaczy sie weselej.

No i mozna zrobic Random Opalenica Train jak to proponuje kol. XRay  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

:twisted: Heh Jade autkiem i bede ma juz pake w skladzie: Fox, Eru, Slaves, Angoos-(jeszcze nie wiadomo)  i Ja - impreza tysz bedzie. mam nadzieje ze moja malutka Iba przezyje tą trase!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Mowil Ci juz ktos, ze ladna z Ciebie panienka? :^)

9

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

No cóż, dawno nie słyszałem X-Raya... Może się odezwie do mnie?
Co do pociągu - niestety, nie ma mnie w opalenicy  :cry:
Pozdrówka, Sikor

Sikor umarł...

10

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Sikor - wielka szkoda, że się nie pojawisz ... bo zapowiada się chyba najlepsza Opelnica - Party w historii ;((((
Pewnie jak zwykle główną przeszkodą jest pracodawca .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

No cóż, dawno nie słyszałem X-Raya... Może się odezwie do mnie?
Co do pociągu - niestety, nie ma mnie w opalenicy  :cry:
Pozdrówka, Sikor

  Hej Sikoreck!  przecierz nauczyciele 2 miesiace wakacji!!!  co z Toba!!   A jak nie jedziesz to moze rzoocilbys z 50zl na bigscreena ??   odezwij sie do mnie!   looq@go2.pl

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Czyli nie ma chetnych na wspolna podroz pociagiem ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Hmm, tym razem to nie praca... To wesele u znajomych, z którego nie mogę się wywinąć...
Ale może się spotkam z częścią z Was w Stęszewie?  :D

Sikor umarł...

14

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Hmm, tym razem to nie praca... To wesele u znajomych, z którego nie mogę się wywinąć...
Ale może się spotkam z częścią z Was w Stęszewie?  :D

czy to oznacza ze "atarynka" nie bedzie kolportowana na LL2002 ?

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

15

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

będzie będzie panie Davidzie - przecież Vasco na swojej stronie napisał, że Lewis przywozi ze sobą określoną liczbę egzemplarzy .... jeżeli chcesz któryś zakupić (bo na LL2002 będzie dostępny już 2 numer) to majlnij do Lewisa !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Ta liczba staje sie blizej nieokreslona.... Mam juz sporo zgloszen i raczej wezme kilkadziesiat sztuk obydwu numerow.

17

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

A i zapomniałem: NA PARTY PRAWDOPODOBNIE POJAWI SIĘ M I K E R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

będzie będzie panie Davidzie - przecież Vasco na swojej stronie napisał, że Lewis przywozi ze sobą określoną liczbę egzemplarzy .... jeżeli chcesz któryś zakupić (bo na LL2002 będzie dostępny już 2 numer) to majlnij do Lewisa !

oczywiscie ze chce kupic, ale jeszcze nie wiem czy bede na pewno na LL2002 :(

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

19

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

A i zapomniałem: NA PARTY PRAWDOPODOBNIE POJAWI SIĘ M I K E R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...O Boże! :idea:

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

ja tylko chcialem przypomniec, ze ten temat ma sluzyc zebraniu sporej liczby osob chetnych do przejazdu pociagiem "Random - Opalenica Libation Train" a nie straszeniu majkerem  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

Bo dlaczego miałoby jej ("ATARYNKI") nie być? Poza tym, Lewis weźmie kilka egzemplarzy 1-go numeru (o ile ktoś jeszcze jest chętny?)
Sikor

Sikor umarł...

22

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

ja tylko chcialem przypomniec, ze ten temat ma sluzyc zebraniu sporej liczby osob chetnych do przejazdu pociagiem "Random - Opalenica Libation Train" a nie straszeniu majkerem  :twisted:

a ja chcialem ci uswaidomic, ze Miker tez bedzie jechal tym pociagiem wiec jest strasznie^2

23

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

dobra panowie, jak wsiąć do tego pociagu, w jakich miastach się zatrzymuje... ja startuję z Białegostoku... więc z wawy?, co? jak? skąd?
poinformowanych proszę o odpowiedź.

24

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

ja tylko chcialem przypomniec, ze ten temat ma sluzyc zebraniu sporej liczby osob chetnych do przejazdu pociagiem "Random - Opalenica Libation Train" a nie straszeniu majkerem  :twisted:

Ja jezdze zawsze tym pociagiem. (Na lasty przewaznie)
Wiec jak bede jechal to bede w Radomiu darl morde za toba dely.

Mikey/NG

25

Odp: Libation Train 3rd Edition Radom - Opalenica

hej moi drodzy pasażerowie pociągu... udzielicie mi rzeczowej odpowiedzi?