1

Temat: Prosba...

Czesc,

jestem d*pa! w 20 Maja sa urodziny mojego brata, niestety dzisiaj zagladam do mojej teczki a kartka ktora mialem wyslac w zeszlym tygodniu "spoglada" na mnie jak byk na malowane wrota :(  jedyne usprawiedliwienia jakie mam to ze w zeszlym tygodniu urodzila nam sie corka!  wooohoo!!!  :) :)  tak wiec zapomnialem o calym swiecie  ;)

mam bardzo bardzo wielka prosbe do kolezanek\kolegow z kraju, czy moze ktos kupic i wyslac kartke w moim imieniu, chodzi mi o to aby kartka doszla przed lub blisko daty urodzenia mojego brata?  oczywiscie pokrywam koszty kartki, koszt przesylki i dodam 15 Zlotych Polskich za fatyge.

jezeli myslicie ze to niewarte zachodu, wysle ta co mam ale napewno nie dojdzie az za dwa tygodnie :( my z bratem trzymamy sie dat tak wiec zalezy mi aby dotarla na czas, nawet jezeli nie z moim rekopisem (it's the thought that counts)

wiecej wiadomosci na PW.

pozdrawiam,
Marcin

2

Odp: Prosba...

http://postivo.pl/wyslij-elektroniczne-dokumenty-listem

Nie jestem związany w żaden sposób z powyższą firmą :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Prosba...

dzieki, sprawdze co firma ma w ofercie...

Marcin

4

Odp: Prosba...

dziekuje ponownie, moze wie ktos czy sa juz w polsce podobne service'y do np. drukowania i wysylania zdjec? lub jakies inne ciekawe "domy wysylkowe"