1

Temat: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Chętnie przyjmę pamięć SDRAM DIMM o pojemności 256 MB lub większej, z przeznaczeniem do IBM Netvista (płyta i845). Może komuś zalega w szufladzie, lub jest przeznaczona do utylizacji ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Chyba się coś znajdzie....poszukam po południu

3

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Mam taki śmietnik w piwnicy: http://stryker.pigwa.net/memory/

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Stryker: Ładna kolekcja :) A nie miałbyś może na zbyciu kompletu simmów 72 pin 2*32 MB? Chciałbym rozszerzyć pamięć w starym PC , o którym już tu wspominałem do 64 MB, więc taki komplecik byłby bardzo przydatny :)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

5

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Załóż sobie własny topik, lub pisz w poprzednim, k?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

OK. Przepraszam szefie :)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

7

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Patrz PW

8

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

Patrzę już trzeci dzień i nic nie widzę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Przyjmę pamięć SDRAM DIMM

To wysłałem jeszcze raz dla testów....uprasza sie o dane do wysyłki...