1

Temat: Co ze sztabem...

Panowie, nikt nie podjął - ja zacznę: kiedy sztab w październiku  :D  :lol:  ;)  Termin tuż, tuż, a my w lesie - proponuję pierwszą sobotę października, szczęśliwice (chociaż do piwa mniej wody dolewają niż w Dolce Vita  ;) )?

Sikor umarł...

2

Odp: Co ze sztabem...

Sikorek.  chlopaki chcieli w tym miechu darowac sobie, bo przeca jest east ...  Mońki itd... wiec sporo ludzi nie bedzie, ale jak bedzie dostateczna ilosc chetnych to mozna cos zarzadzic .

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Co ze sztabem...

CHyba poczekamy do Easta....

4

Odp: Co ze sztabem...

Tylko jest jedno ale: nie każdy może jechać na Easta...  :cry:  :evil:  :cry:
A małe 5 czy 10zł aż tak nie uszczupli (chyba?) budżetu - wszak można wypić 2 piwa i na tym zakończyć  ;) , resztę pozostawiając na Easta!!! W każdym bądź razie dostosuję się do reszty...

Sikor umarł...

5

Odp: Co ze sztabem...

Mnie nie bedzie bo chce jechac na Easta.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Co ze sztabem...

Tylko jest jedno ale: nie każdy może jechać na Easta...  :cry:  :evil:  :cry:
A małe 5 czy 10zł aż tak nie uszczupli (chyba?) budżetu - wszak można wypić 2 piwa i na tym zakończyć  ;) , resztę pozostawiając na Easta!!! W każdym bądź razie dostosuję się do reszty...

ej ... zeby to sie skonczylo tylko na tych dwoch piwach w dolcevita to byloby faktycznie 5-10PLN. ale z tgeo co mi wiadomo, to z reguly konczymy tak jak ostatnio ... czyli, glupi usmiech wiadomo do kogo, pytanie ... chata wolna, odpowiedz niezmiennie ta sama ... WOLNA, A JAKZE !!! no i pojechali ... hehhehe e ... a potem zony, tesciowe, dziewczyny marudza jacy to my niedobrzy jestesmy :)

7

Odp: Co ze sztabem...

No, no, moja była, nie marudziła, a nawet spodobało jej się, choć żałowała, że była jedyną przedstawicielką płci przeciwnej.

Sikor, Lewis! Gdzie wasze kobiety?!

Przy okazji przypominam, że MKBoss1 oferował miejsce na sztaba u siebie w Koceranach. Tym razem na 100%.

Ja jednak jestem zwolennikiem odpuiszczenia sobie w październiku na rzecz Easta.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Co ze sztabem...

sztab? ja chce:) moze byc w ta sobote.... a co z FOXem? Zyje? bo sie nie odzywa od ostatniej libacji :)
pozdrowka dla wszystkich sztabowiczow i sztabowiczek :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: Co ze sztabem...

ten weekend to jeszcze wrzesien....

10

Odp: Co ze sztabem...

sorka rozpedzilem si troszeczke ;) wiec w nastepna....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: Co ze sztabem...

Więc jak, panowie i Panie: NA PIFKO... ;)

Sikor umarł...

12

Odp: Co ze sztabem...

Ta pani *pokazuje na siebie* na pewno nie dotrze V_V''. Powiedzcie ode mnie MKBossowi, żeby mi wysłał koszulke, która się wszak znalazła =_='''

There's special place for me in hell. It's called the throne.