Temat: Oddam około 10 Molinezji

witam, temat nie do końca Atarynkowy- jeśli jest na forum miłośnik ryb z Warszawy i chciałby mam do oddania około 10 molinezji czarnych ( czarne i czarno zółte) rożnych rozmiarów z mojego Akwarium z pracy. Rybki zdrowe  wszystkie to mój wychów.Odbiór na Ochocie.

i co z tego że magnetofon to przeżytek dla wielu  z Was-Nas  ,podobno konie to też przeżytki a ludzie się nimi zachwycają."koń więcej kosztuje niż waży" a magnetofon ?......ma większą duszę niż SD....

Odp: Oddam około 10 Molinezji

Lampart_28: nie te podforum. To do bałaganu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Oddam około 10 Molinezji

okej może być bałagan ,to jak reflektuje ktoś?:D:D

i co z tego że magnetofon to przeżytek dla wielu  z Was-Nas  ,podobno konie to też przeżytki a ludzie się nimi zachwycają."koń więcej kosztuje niż waży" a magnetofon ?......ma większą duszę niż SD....

4

Odp: Oddam około 10 Molinezji

Napisz jaka pula genetyczna, czy wszystkie z tych samych pokoleń, czy krzyżowane z "kolegami" z innych miotów, itp. To IMO ważniejsze od tego czy zdrowe ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Oddam około 10 Molinezji

nie to nie ta sama pula genetyczna, jedne malusieńkie gdy dostałem od listonosza, inne z mojego chowu-matka z sklepu zoologicznego ojciec od narzeczonej:)) (te żółto czarne)

i co z tego że magnetofon to przeżytek dla wielu  z Was-Nas  ,podobno konie to też przeżytki a ludzie się nimi zachwycają."koń więcej kosztuje niż waży" a magnetofon ?......ma większą duszę niż SD....

6

Odp: Oddam około 10 Molinezji

Wziąłbym, ale niestety mieszkasz too far :(

Loading... Please wait!