Temat: Atari Ste

Zapraszam:


http://allegro.pl/atari-ste-4mb-emulato … 22717.html

2

Odp: Atari Ste

ja mam tylko pytanie dot floppy emulatora -

- jeśli kupiles go ode mnie to warto napisac ze masz wersje produkcyjna (REV A,B,C)
- jesli to wersja na 18f4550 to warto napisac ze to wersja juz nie wspierana z duza iloscia bledow i nie bedzie dzialac tak jak powinna i moze zwalic kontroler na plycie

prosze o zajecie stanowiska

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Atari Ste

A pamięć dostał ode mnie :)

4

Odp: Atari Ste

Fuj ale maszkara!!!  Jak można tak zepsuć piękną obudowę Atari. Myślę że powinno tu zadziała prawo islamu dla ukarania takiej osoby :P

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

5

Odp: Atari Ste

Heh, nie wiem co jest ciezej dostac: myszke kulkowa do ST czy myszke dzialajaca z tym interfejsem USB

6

Odp: Atari Ste

Nie jest tak źle :) Akurat za poradą z forum kupiłem myszkę za 19zł plus przesyłka i chodzi z tym interfejsem i ST jak burza. Choć fakt że sprzedający mógłby w opisie podawać myszki działające zamiast ogólników.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

7

Odp: Atari Ste

Jeśli tak wygląda ładnie dopalone Atari to czas się chyba zbierać z tego świata :) Osobiście, to dawno mi się przestały podobać naszpikowane przyciskami, diodami i wyświetlaczami. Niech wszystkie dodatki będą dyskretne, a unowocześnienia będą służyć umileniu pracy, a nie świeceniu niczym choinka.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Atari Ste

Pracownikowi allegro te świecidełka też się nie spodobały :D

http://allegro.pl/atari-ste-4mb-emulato … 22717.html

A skoro już opowiadamy co kto lubi, to jeśli chodzi o mnie to ja mam w cycach jak wygląda mój sprzęt. Moje STE od 9 lat nie miało nałożonej górnej części obudowy. Falcon do momentu przełożenia do BigTower'a ( grudzień zeszły rok ) wyglądał jeszcze gorzej. Wszystkie PC tak samo. Dla mnie komputer to akurat narzędzie a nie mebel :P

Ostatnio edytowany przez jury (2011-07-21 09:15:05)

9

Odp: Atari Ste

a co bylo w aukcji nei tak ze usunieto ? bo nie lapie....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Atari Ste

> Dla mnie komputer to akurat narzędzie a nie mebel tongue

to jak z kobita, spelnia wazne funkcje ale dobrze tez zeby jakos wygladala ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: Atari Ste

xxl napisał/a:

to jak z kobita, spelnia wazne funkcje ale dobrze tez zeby jakos wygladala ;-)

Ale przecież każda kobieta jakoś wygląda :P A jeśli masz na myśli ( nie uznawany przezemnie ) podział na piękna-niepiękna, bo to jest o tyle bzdurny podział że każda kobieta w czyichś oczach ( partnera, matki, rodzeństwa, bliskich, ... ) jest tą najpiękniejszą :P Podziały są głupie ;) i póki co chyba nigdy do niczego sensownego nie doprowadziły.

No, to znów się zrobił off ( tudzież Raid :) ) tam gdzie nie trzeba :D

Ostatnio edytowany przez jury (2011-07-21 10:33:15)

12

Odp: Atari Ste

> Podziały są głupie  i póki co chyba nigdy do niczego sensownego nie doprowadziły.

wszystko zaczelo sie od podzialu i na podziale sie opiera, historia czlowieka, nauka, bla bla bla

ale chodzi o to ze chyba z rozbebeszona baba nie chodzisz do rodziny na obiad? a Twoje atari jest rozbebeszone od 9 lat.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

13

Odp: Atari Ste

Aukcja wróciła z małymi zmianami: http://allegro.pl/atari-ste-4mb-emulato … 17728.html

14

Odp: Atari Ste

emulator to wersja prototypowa. Nowy soft jej nie wspiera.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: Atari Ste

I pobiera więcej prądu. lol

Ostatnio edytowany przez arti4-92 (2011-07-23 08:56:37)

Moja Amiszka PROSZE

16

Odp: Atari Ste

Artik - nie troluj - nie masz pojecia o co chodzilo Jeffowi. Zreszta widze ze Twoje Atarki szybko zmieniaja wlascicieli - chyba ze to wciaz ty z roznych kont..

Kiero, co Ty na to ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

17

Odp: Atari Ste

Ja już ją sprzedałem :) Teraz to Atari jareckiego.


A i nie wiem po co mieszasz w to jakiegos jerrego, bo nie wiem o kogo chodzi.

Ostatnio edytowany przez arti4-92 (2011-07-26 13:41:21)

Moja Amiszka PROSZE