Temat: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

Hej!

Troszkę to może nie wypada :), ale jak bede miał na HD emulatora to chyba mnie nie pobijecie :) [Oczywiscie wezme także Ataraka oryginalnego]. Chodzi mi tu bardziej o konwersję przez SIO2PC ATARI<-->

Zajec/sword ;)

2

Odp: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

COS SIE UCIEŁO ...

Hej!

Troszkę to może nie wypada :), ale jak bede miał na HD emulatora to chyba mnie nie pobijecie :) [Oczywiscie wezme także Ataraka oryginalnego]. Chodzi mi tu bardziej o konwersję przez SIO2PC ATARI<-->

Zajec/sword ;)

3

Odp: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

COS SIE UCIEŁO ... (KURDE CO SIE DZIEJE???)

Hej!

Troszkę to może nie wypada :), ale jak bede miał na HD emulatora to chyba mnie nie pobijecie :) [Oczywiscie wezme także Ataraka oryginalnego]. Chodzi mi tu bardziej o konwersję przez SIO2PC ATARI PC, gorących bułeczek z Party.. czyli nowych demek itp...

ps. PIGUŁA/SHPOON -> Czy mogę liczyć na pomoc kolegi w uruchomieniu SIO2PC przez APE v.2.0 pod windoza 2k ???Szczerze mówiac byłbym bardzo wdzieczny... stawiam pifko w razie co :)

Zajec/sword ;)

4

Odp: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

nie wydaje mi się aby ktoś z uczestników party tachał ze sobą na plecach grzyba ;) No chyba, że na party wybiera się Lewis (on czasem lub zabrać Lamptopa).. Poza tym będzie na pewno 1 piec organizatora czyt. Vasc'a
bo jak widze po szumie na forum Big Screen chyba będzie i to bez podwyżki za wejściówke ;) Wiec na czymś te Divx'y z poprzednich imprez trzeba będzie odpalic - a Twojemu SIO2PC sie przyjrzę choć tak jak mówie u mnie ruszyło pod w2k (zreszta zawsze mi chodził) nie wiem tylko czemu ostatnio błędnie wykrywa mi po instalacji przy pierwszym uruchomieniu jeden parametr .... potem jak już sobie zapisze conf'a działa bez zarzutu ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

Ja lamptopa? Nie mam lamptopa - to komp mikera byl. Byl bo sie zwalil. ja z pecetowych laptopow mialem Portfolio....

6

Odp: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

mala uwaga - nie pisze sie "lamptop" tylko "laptok"  :rolleyes:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Ktoś bierze GRZYBY [tzn PCty:)]ze sobą na LL2002 ???

:twisted: Jak chcesz moge wziac troche halucynogenow.   8O

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor