26

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

A czemu reszta milczy BTW? Panowie, tylko mi się tu nie gniewać! Byłem jak najbardziej za tym, aby spotkanie odbyło się jutro... sorry!

Łeeeee....  8O   Ludzie z mojej strony byli juz poumawiani - tzn. Gepard, Soth + ewentualnie jeszcze jedna osoba.... :-/    Zostane wiec zmuszony do informowania i odwolywania tychze ludzi jutro... bo teraz juz za pozno...  :evil:    I nie gwartantuje swego przybycia za tydzien, jako ze sam bede po pewnej imprezce,  a pozotali nie wiem czy znow sie dadza namawiac...   :rolleyes:   :?   
Eeeech, szkoda ze Stryker nie powiadomil mnie SMS-em, bo akurat w ostatnich dniach prawie nie siedzialem na sieci...    :twisted:

27

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

MacGyver: hehehe... spoko spoko :) love and peace honey ;)

Dracon: Bardzo mi przykro, że właśnie tak wyszło. Mimo wszystko mam nadzieję, że spotkamy się WSZYSCY za tydzień. I wierzę też, że zjawisz się na bibce :)

pozdro

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

ja gwarantuje ze w przyszlym tygodniu bede z moja wybranka...
fakt lepiej robic bibe w wiekszym skladzie
a co Dracona to spoko wyciagne go sila z domu nawet jakby mial uprzednio chlac do czwartej nad ranem!

gep/lamers^dial

29

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Na Ciebie zawsze można liczyć, Gep! :) Sorki raz jeszcze.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Ok, dzwoniłem do Trophy'ego i potwierdza przybycie na 100% :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

oficjalne info co do bibki:

miejsce: namiot "Tyskie" na Westerplatte
rozpoczęcie: godz. 17sta
zakończenie: nobody knows!

w planie m.in. grill oraz crazy compo  :D


Dojazd busem z Dworca Głównego w Gdańsku:

Autobus linii 106

SOBOTA / DZIEŃ ŚWIĄTECZNY

| odjazdy:
|godz|minuty
|----|------
|  4 |
|  5 | 21n   
|  6 | 01    41n   
|  7 | 21   
|  8 | 11n   
|  9 | 01    41n   
| 10 | 21   
| 11 | 01n   41   
| 12 | 21n   
| 13 | 01    41n   
| 14 | 21   
| 15 | 01n   41   
| 16 | 21n   
| 17 | 01    51n   
| 18 | 41   
| 19 | 25n   
| 20 | 15    55n   
| 21 | 25   
| 22 | 45   
| 23 |

Szykować gardełka panowie! Standardowo liczę na support w postaci przedłużaczy.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

32

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

no nareszcie...bo juz myslalem ze bedzie znowu lipa ze sztabem...a tu Grey jak na orga przystalo napisal konkretnie i rzeczowo...dzieki za rozkladzik...

gep/lamers^dial

33

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

cheers, Gep :) mam tylko nadzieję, że frekwencja dopisze :?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Stryker - byłbyś może jutro w okolicach Westerplatte? Jestem jutro w pracy od godz. 8-ej, mógłbym przechować sprzęcior oraz gril'a. Niestety gdzieś podziałem Twój numer na kom. i nie mam jak z Tobą o tym pogadać :(

MacGyver: Winio jeszcze się nie odezwał, jak masz do niego namiary na chacjentę w Olsztynie to daj mi znać! (poproszę jego Rodzinkę o numer na komórę...).

grtx!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Grey: numer telefonu (olsztynskiego) podeslalem Ci juz poczta.

Gepard: oczywiscie pamietam o plytce o ktora prosiles ;)

Przy okazji - chyba uda mi sie sciagnac Mayoneza na Sztab ;)

36

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Mac: ok, dzięx! Co do Mayoneza to przyznam, że jestem mile zaskoczony :) Ostatnio pisał mi w mail'u, że wraca... 13go Października :)
WASSSSSUPPPP!!  :D

Stryker, zlituj się chłopie, czekam na life-sign od Ciebie!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

37

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

No to...chlup.Mam nadzieje ze jutro rano nie dowiem sie,ze sztab odwolany bo...poleje sie krew:)Ja bede wraz z polowica na 17-ta.Wezme stacyjke i SPRAWNY kabelek.Z gory dziekuje Mac za plytke (rulez!).
Mam nadzieje ze frekwencja bedzie na bardzo dobrym poziomie.
Do jutrzyska!

gep/lamers^dial

38

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Mac: ok, dzięx! Co do Mayoneza to przyznam, że jestem mile zaskoczony :) Ostatnio pisał mi w mail'u, że wraca... 13go Października :)
WASSSSSUPPPP!!  :D

Stryker, zlituj się chłopie, czekam na life-sign od Ciebie!

marudzisz ;) niebylo mnie na chacie, a wrucilem zjebany(chory) :( numer wyslalem.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

39

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Grey - czemu ku..wa nie dzwonisz tak ci sie spieszylo ??? jak chcesz zebym zalatwil transport to zadzwon najpoźniej do 5 rano, jak nie to ja ci juz tego nieprzywioze na sztaba!!!!!!!!!
pozdr.
STRYKER

"wszystko się kiedyś kończy......."

40

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

ok, Grey nie zadzwonil ;( musialem sam do niego dzwonic z rańca....co do sprzetu zalezy wszystko od niego(czy zmiesci sie w jego furgon) i jeszcze jedno przyniescie przedluzacze bo jak bedzie sprzet niebedzie jak go podlaczyc ;)
ps. czy ktos moze przyniesc klawiature od grzyba na ps/2 to bysmy do atarki podlaczyli przez AKI ;) jezeli tak to prosilbym....
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

41

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Mam smutną wiadomość, kolego Gep... Na szczęście tylko dla tych, którzy chcieli kolejny raz przełożyć bibkę - SZTAB DZISIAJ BĘDZIE NIEZALEŻNIE OD TEGO ILE BĘDZIE OSÓB! Koniec z przekładaniem na kolejne weekendy, niedługo zamiast grill'a moglibyśmy poza namiotem lepić ze śniegu Billa Gates'a...

Stryker: stary, spokojnie, chill out man :) Nie dzwoniłem, bo nie sprawdzałem już poczty po godz. 20stej... A zadzwonić do Ciebie i tak planowałem rano w Sobotę będąc w pracy :)

Już zabrałem sprzęcior w postaci Falcona, 2 STków (jeden Trophy'ego) oraz 2 monitorów i jednego telewizora :)

MacGyver: chyba jednak uda mi się zabrać Ciebie/Was z dworca! Przedzwoń do mnie na 600-534-716 to ustalimy szczegóły!

Gepard: przekręć do Trophy'ego bo chce się z Tobą zabrać na sztaba. Jego kom. 604-954-784 i domowy 77-11-655.

pozdrawiam![/u][/b]

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

42

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

kur.a Dracon podeslal mi sms-a na komure i pisze ze jest chory i na sztabie sie nie pojawi :( wiec Gep. bierz telefon i dzwon lub ewentualnie pojedz do niego i wyciagnij go sila!!!!!!!!!!!!
..........

"wszystko się kiedyś kończy......."

43

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

shit happens my friends... ale zgodnie z obietnicą nie odwołuję sztabu - to już ostatnia (przynajmniej z mojej strony) taka bibka w tym roq. Wygląda, że nie będzie nas zbyt wielu: Gepard, Stryker, Macgyver, Trophy, ja, może Mayonez, może Dracon, może Soth? AdamK?!

... i jak tu zaryzykować i robić kolejne party? ciężko to widzę...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Mnie dzisiaj jednak nie bedzie - boli glowa po wczorajszej imprezie  :rolleyes: a do tego jestem niezle przeziebiony...   :(

SMS-owalem o tym dzisiaj do Geparda i Strykera...

Z tego co wiem, rowniez nie bedzie Dartha i Sotha.  :?



   Zycze milej zabawy i pozdrawiam !!

45

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

No i po sztabie. Wlasnie jakies 20 minut temu wrocilem do domku - ludzi bylo mniej niz ostatnio, ale nie widze powodu do narzekan, bylo fajne:crazy compo, piwo, zapiekanki z sosem czosnkowym - ogolnie r0l0.

46

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

8)
http://gdansk-orunia.eu.org/atari/3szta … age_01.htm

i realtime:
http://gdansk-orunia.eu.org/atari/3szta … ztab-3.txt


ps. Trophy - jak sie namyslisz z ta "małą" Atarka to daj znać ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

47

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

upiorne te niektore zdjecia...na nastepny raz tylko pozowane robic...hehehehe...no i ten azbestowy zolw:)
ogolnie sztab byl róló...Dracon obgadalismy Cie na maksa:)
no i Trophy zagubił sie w czasoprzestrzeni...nie wiem czy pamieta cos z wczorajszego wieczoru:) Whip! rulez...musze pocwiczyc...

gep/lamers^dial

48

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

hehe, Trophy faktycznie za mocno dał w palnik  :lol: Na początku starałem się liczyć wychylone przez niego kufle, później nie byłem już w stanie... zacząłem się gubić, hehe... Anyway i tak nieźle się trzymał...   ;) 

Ogólnie klimacik na sztabie był rocckoz! Drinki z old-schoolowych i nowych demek na małą atarkę i flaszkę robiły swoje  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

49

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Tym razem strona techniczna nie zawiodla i byla na najwyzszym poziomie. A co do Trophy-ego - on wcale nie wypil duzo, pilismy mniej wiecej tyle samo i przynajmniej ja nie widzialem nic "dziwnego" w jego zachowaniu.

50

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Mac, ja naprawdę nie miałem nic złego na myśli, Trophy był zajebisty!!! ;) Ja niestety nie mogłem pozwolić sobie na to samo bo byłem zmotoryzowany... wypiłem jedynie dwa browce i troszkę voodeczki, dwa razy mniej niż moja Ukochana :)

Acha, standardowo masz pozdrafka - przypominała mi o tym kilka razy, hehe...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)