Temat: DOSC!!!

Kurde ja jestem spokojny GRuBshy, ale to juz zaczyna byc irytujace... W co 2. temacie pojawia sie notka pasujaca do szablonu:

Ty eliciarski tworco skroli co Ty sobie wyobrazasz, ze piszesz to i owo!?!?! Napisz kolejnego skrolla i sie odprez eliciarzu, ktory na niczym sie nie znasz  i nawet nie wiesz skad sie ta xywa wziela, to umieszcze tresc prywatnej wiadomosci na forum!
Nie bede wogole z toba juz dyskutowal, na zadne tematy, bo jestes glupi jak paczka gwozdzi.
Ale tak wogole to nic do Ciebie nie mam i mam nadzieje, ze na zlocie strzelimy sobie kielicha.

EoT

ps Nie wiem czy to powinno byc w tym forum, ale moim zdaniem tak... bo chlopaki zasmiecaja wszystkie inne...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

2

Odp: DOSC!!!

Ok, wprowadze wiec do regulaminu notke ze wszystkie tego typu wojny maja byc wpisywane w ringu. Kazde inne miejsce chocby nie wiem co konczy sie banem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: DOSC!!!

a ja mam propozycję, żeby w ringu założyć podgrupę L33T WARS

tylko trza by znaleźć jakiegoś "chętnego" na patrona - co w sumie nie jest trudne!  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: DOSC!!!

Grubshy - brawo!  popieram !!!  Szkoda, ze tak pozno interweniowales... :D   :P

Dely - dodaj to i owo w regulaminie oraz dodaj jeden niewinny przycisk na forum, ktory zwie sie "IGNORE" - powinien zalatwic wiekszosc problemow.  ;)   A jak to zrobic, podpatrz np. na AtariAge.  :idea:    8)

5

Odp: DOSC!!!

Dracon, miło wiedzieć, że żyjesz stary. Dałbyś znać coś w temacie Twojego przybycia na 3rd sztab 3miastio, a nie siedzisz cicho...

pozdrawiam

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: DOSC!!!

KILLFILE please.

7

Odp: DOSC!!!

little sugestion:  tepic chamstwo........!!!!!!!

gep/lamers^dial

8

Odp: DOSC!!!

He he a ja do tego postuluję aby słowo Elyta i jego wszystkie odmiany dodać do słownika wyrazów cenzurowanych ..
I popieram w pełni postulat grubszego.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: DOSC!!!

grubshy a NIE grubszy.....NIE WIDAC?????????:)
elyta rzondzi:)

gep/lamers^dial