51

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Ja niczego nie zaakceptowałem, jedynie pogodziłem się z faktem. Chciałem pobawić się SDX. Do czasu otrzymania sprawnego SIDE pozostaje mi jedynie SIO2SD i SIC! :/

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-11-18 11:07:48)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

52

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Grzeniu, tak sobie poczytalem ponownie co piszesz i :

Grzales plytke z takimi malymi sciezkami lutownica na 380 stopni i sie dziwisz ze sciezki odlazly? Jessu, to nie rynna do polutowania,wystarczylo nawet podlac zwykla kalafonia i ustawic mniejsza temperature.

Zwarcia  pomiedzy pinami xilinxa byc nie moglo przynajmniej gdy dostales SIDE , z prostej przyczyny, nie sflashowalbys romu. ze nie wspomne o tym ze kazde SIDE sam flashuje na Atarce po montazu. Potem kazde sprawdzam przed wysylka, zegar, wgranie paru gier, sparta.

Nie dziala ze wszystkimi kartami? Sprawdzone na conajmniej kilkunastu najpopularniejszych i paru no name, jak karta nie trzyma specyfikacji albo jest sformatowana w jakis dziki sposob to juz nie moja wina.  Ma byc fat 32. W temacie o side jest cala procedura,jest manual u FJC.Candle na to poswiecil chyba najwiecej czasu piszac firmware.Zreszta tak trudno kupic jakiegos kingstona?Do producenta samochodu tez masz pretensje ze benzyne trzeba kupic?

No i co cie boli moja manufaktura ? Nie puszcze SIDE na maszyny z prostej przyczyny, zamiast 160 PLN kosztowalo by wtedy co najmniej 400.
Dostales uszkodzony ?  egzemplaz, masz gwarancje, nie prosciej bylo dac znac od razu i wymienic zamiast jezdzic po mnie, Candle i urzadzeniu?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

53

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Zaxon: Te zwarcia to moja wina jak poprawiałem luty. Przecież pisałem. Do Ciebie nic nie mam.

Koniec bo zachwilę będziemy rzucać cegłami :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

54

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Ja uważam, że sprzęt jest super, u mnie działa bardzo dobrze i nie na karcie Kingstone, użyłem karty 32MB i nie chciała działać, mówi się trudno ale nawet z kartami pamięci bywa różnie bo nie każdy czytnik daje rade wszystkie przeczytać.

Jak dla mnie Zaxon odwalił kawał dobrej roboty a to że byłeś niecierpliwy, zacząłeś kombinować i sam zepsułeś to jest sam temu winien - jak zepsuje Ci się TV i będzie na gwarancji to też będziesz majstrował i później pójdziesz do sklepu/serwisu i powiesz że próbowałeś i się nie udało więc poproszę nowy? Bądź poważny bo od paru dni czytam te wypociny, które wyglądają na wpisy 5 latka, który ledwo co się dorwał do internetu.

Nie mam urazy do Ciebie ale wyluzuj.

55

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Następny ...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

56

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

sam zaczales, w dodatku wyskakujac "z geba" na zaxa...
gdyby mi sciezki zaczely odchodzic przy przelutowywaniu spalilbym sie ze wstydu, miast opowiadac o tym publicznie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

57

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

No dobrze, dołóż mi proszę, jeśli ciebie to usatysfakcjonuje.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-11-18 19:10:57)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

58

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

<prask>

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

59

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Grzeniu, SIDE w drodze, jak znowu zepsujesz to trzeciego nie bedzie ;)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

60

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Bardzo Ci dziękuję. Niewzłocznie po otrzymaniu przesyłki przystępuję do testów i zdaję relację.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-11-19 16:23:20)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

61

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

ZAMKNIJCIE ten temat i przestańcie pie ** dolić ;) - Temat nie będzie się rozwijać i popadnie w zapomnienie. Czytałem kilka pierwszych postów a zapewne wiem, co jest na wszystkich 3 stronach :). eot.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

62

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Działający SIDE przyszedł. Jest GIT ! Dzięki Zaxon !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

63

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Niedzialajacy SIDE przyszedl, juz naprawiony ;)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

64

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

Zaxon chyba zasługuje na:
http://lh6.ggpht.com/-yL78mnX3rT8/Tvs7hFySjfI/AAAAAAAAAeQ/R2jAtKIUJGA/s512/sf.jpg

65

Odp: SIDE - niestabilne zachowanie

No i GIT (nie hub) ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...