Temat: Atari+sio2ide4.2+1050

cze,
mam problem otóź gdy do atarki mam podlaczona stacje 1050 i z niej czytam to jest wszystko ok ale gdy dotego podlacze jeszcze sio2ide4.2 to dyski na sio2ide czyta a na dysku np: D1: lub D3: (próbowalem zmieniajac zworke w stacji) dotyczacej stacji juz nie widzi tzn. niereaguje jakby jej niebylo wie ktos moze co ja zle robie ??? czy trzeba moze cos dodatkowego dorobic tak jak kiedys bylo pisane odnosnie sio2pc ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

Sprawdz czy nie masz pod ten dysk co jest stacja podlozonego jakiegos ATR, oraz czy "fast d1:" - to przelaczane przelacznikiem - nie jest podlaczone tam gdzie stacja, to podstawa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

ano wlasnie nie mam nic wlozone(*.atr) pod D1 ani do D9 w konfiguracji sio2ide a stacja jest na D1 i .....nieczyta,reaguje.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

podobny problem jest opisany tu : http://atariarea.histeria.pl/forum/viewtopic.php?t=931
ale czy to pomoże ??? trzeba sprawdzic ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

Apropopo - identyczny problem mialem i ja. Podobne ekscesy dzialy sie u mnie przy konfiguracji 800XL z Sio2Ide 3.2 i podlaczonej stacji 1050.

Problem zniknal (jak reka odjal) gdy zamiast 1050-tki podlaczylem stacje CA-2001. Czyzby stara poczciwa 1050 nie znosila towarzystwa Sio2Ide?

(jesli to cos daje - u mnie kolejnosc urzadzen jest taka - sio2ide w komputerze, nastepnie stacja dyskow, a do stacji podpiete sio2pc).

*.pzdrw!

6

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

(jesli to cos daje - u mnie kolejnosc urzadzen jest taka - sio2ide w komputerze, nastepnie stacja dyskow, a do stacji podpiete sio2pc).

raczej niema różnicy.apropo podczas testowania sio2ide i 1050 wewnatrz atarki jest/bylo sio2pc niepodlaczone do grzyba!

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

Probowalem i tak i tak - z sio2pc i bez niego. Jeszcze jedna rzecz ktora mi przyszla w miedzy czasie do glowy: problem ten zdarzal mi sie tylko ze stacja 1050 - w wakacje smigalem jeszcze z Tomsem 720C, oczywiscie bez klopotow...

*.pzdrw!

8

Odp: Atari+sio2ide4.2+1050

dioda (BAT 85) pomogła ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."