Temat: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Jak skontaktować się z Zaxonem ?

Mam mały problem, bo strasznie ciężki z nim kontakt, a mam tylko maila do niego.

Wysłałem kasę za satandiska 13 grudnia, dzisiaj juz jest prawie koniec roku a tu zero odzewu. Sądziłem że skoro wysyłka będzie z Londynu a ja mieszkam w UK to przesyłka dojdzie dość szybko.  Rozumiem że były święta a wczesniej jeszcze gorączka światecznych zakupów, i może paczka dlatego nie doszła. Ale chyba nie oczekuję zbyt wiele oczekując na maila zwrotnego ?

Jak ktoś ma jakieś namiary to please help ! Zaxon odezwij się , może tu zajrzysz na to forum

Troszkę się martwię bo na Amibay.com jego konto chyba jest zamrożone (jakieś problemy), chociaż na allegro widze że aukcje ma wystawione.

freemkc

2

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

freemkc nie ma co się denerwować, chłopak cięzko pracuje zawodowo a sprzęt do Atari robi po godzinach więc trzeba się trochę uzbroić w cierpliwość.
Zaxon to solidna firma. Nie ma mowy o jakimś nagłym zniknięcu z pieniędzmi.
Na mojego ultrasatana czekałem zdecydowanie więcej niż Ty, ale było warto bo  jakość wykonanego sprzętu jest naprawdę cacy.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Cyprian , solidny czlowiek wysyla jak dostanie kase
taki smiec w stylu zaxon to wysyla jak ma kase , jak ma czas polutowac i jak ma czas wybrac sie na poczte

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Dokładnie jak pisze Cyprian, Zaxon to solidna firma!!!
Normalnie czeka się na zabawki od niego 1-2miesiące (raz czekałem nawet 4miesiące).
Ale zawsze warto.
Więc można spać spokojnie :P

5

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Dołączam się do kolegów - Zaxon to solidna firma, więc się nie denerwuj, tylko uzbrój w cierpliwość.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

as , co znaczy solidna firma ???

p.s

Duddie / dolaczasz sie bo gosc w Twoim stylu ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Bitman'Resurrection napisał/a:

taki smiec w stylu zaxon

po takim tekście samo ciśnie mi się na usta:

wal się na ryj.

nie miałem okazji poznać ciebie i szczerze mówiąc nie żałuję. z mojej strony EOT.

Co do Zaxona to,

Chłopie rób swoje i nadal wspieraj scenę!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

8

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Bitman'Resurrection napisał/a:

Cyprian , solidny czlowiek wysyla jak dostanie kase
taki smiec w stylu zaxon to wysyla jak ma kase , jak ma czas polutowac i jak ma czas wybrac sie na poczte

Co by nie pisać o zaxonowych opóźnieniach, na pewno taki rynsztok jak Twoja wypowiedź nie powinien mieć miejsca.
Dely powinien zrobić z tym porządek, w końcu to nie stadion...

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-12-30 21:36:26)

9

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Bitman demaskuje po prostu niesolidnego kontrahenta/kontahentów?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

woww , jestescie tacy naiwni czy tylko udajecie ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

moze zxoniec sie wypowie ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Dorzucę swoje 5 groszy.
Mnie Zaxon wysłał dość szybko kolejnego SIDEa po tym jak uszkodziłem pierwszego z własnej winy !
Dla mnie więc obsługa pierwsza klasa !

Co do terminowości realizacji zamówień słyszy się różne historie. Niech Zaxon wyczerpująco się wypowie.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

13

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Bitman'Resurrection napisał/a:

Cyprian , solidny czlowiek wysyla jak dostanie kase
taki smiec w stylu zaxon to wysyla jak ma kase , jak ma czas polutowac i jak ma czas wybrac sie na poczte


bitt,
przegiąłeś!!!
kupiłem od Zaxona kilka zabawek (side, sio2usb, sieciówkę do Falcona z usb i coś tam jeszcze)
I nigdy nie miałem najmniejszego probemu z czymkolwiek!

Nazywanie Zaxona śmieciem, mam nadzieję że po prostu nie napiłeś się ale za bardzo się nachlałeś i jutro go przeprosisz.
MIałem ochotę Ciebie poznać, ale po czymś takim...

Bitman'Resurrection napisał/a:

as , co znaczy solidna firma ???

p.s

Duddie / dolaczasz sie bo gosc w Twoim stylu ???

Na Dudija też nie powiem złego słowa, wręcz przeciwnie, to nieliczny koleś który potrafi zrobić zajebis** kabelki które działają.
Kupiłem od niego naprawdę sproro kabli najróżniejszych i wszystkie wykonane perfect, a jakość lutowania powala na kolana. Kable od Duddiego  są  naprawdę extra, to porządne kable i  nie jest kawałek sznurka + hamska wtyczka jakie można kupić na allegro.
Parę razy atarowcy już mówili, przyjechał Duddie na party zrobił Asowi kabek do Falcona bądź innej pralki spod znaku Atari  i wszystko od razu zadziałało, po czym Duddie pojechał do domu.
To też bardzo solidna firma.

Mam nadzieję Bitt że po prostu za bardzo się nachlałeś i poniosło Ciebie.

Nawyzwanie tak Zaxona to naprawdę przegięcie, dzieki niemu mam side(naprawdę zajebista zabawka!) mam sieciówkę do Falcona z usb (kto zrobi? nikt) mam sio2usb wszystko działa itd. wszystko perfect. I Zaxon nie skroił mnie za to jak za zborze!!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-12-30 23:12:10)

14

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Bitman: zamiast obelg po prostu napisz z jakiego powodu masz pretensje do zaxona, będzie bardziej przejrzyście. I proszę panowie - nie używajmy języka z rynsztoka.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Za SJP PWN:
rynsztok
1. otwarty kanał, zwykle wzdłuż krawędzi jezdni, odprowadzający z ulicy wody opadowe i ściekowe
2. środowisko ludzi zdemoralizowanych

Do wyboru do koloru ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

16

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Tu znowu ja, otrzymałem maila od Zaxona, i ma jutro wysłać satandiska ( pewnie przyczyna opóźnienia  jest bardzo prozaiczna-  święta).

coś mi się zdaje że zaxon częściej zagląda na atari.org.pl niż do swojej skrzynki mailowej :)

Zauważyłem że rozgorzała ostra dyskusja na jego temat. Nie skomentuję ponieważ nie znam za bardzo Zaxona, i pierwszy raz u niego kupuję.

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

freemkc : napewno z atari.org.pl ma dwa km do skrzynki mailowej i chodzi pieszo ...

as : duddie jest super PRO i jakosc jego produkcji jest TOP , tylko poszperaj w archiwach AA ile ludzi na niego biadolilo ze okres oczekiwania na jakis kabelek x,y trwa "wieki"

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2011-12-31 10:55:12)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

18

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

bitman, temat opóźnień był już poruszany wielokrotnie. Wynika z tego, że nie da się utrzymać tylko z produkcji 8-bit, więc ludzie mają inne zajęcia, rodziny. Nie jest to zła wola sprzedającego, tylko po prostu życie... Myślisz, że ja albo zaxon nie wolelibyśmy robić tylko akcesoriów do 8-bit? Można, ale ceny będą kosmiczne. Teraz i tak są wysokie. Nikt wtedy tego nie kupi w Polsce, może trochę na eBay zejdzie. O to nam chodzi?
A jeśli chodzi o biadolenie, to wszyscy biadolą na ceny. Jak poszperasz w wątkach, to zaraz jest dyskusja że drogo, że przecież można taniej i zaraz ci wszyscy zaglądają do kieszeni ile kosztują elementy, płytka itp. I masz przypiętą łatkę: zdzierca.
Nie sądzę, żeby komukolwiek z biadolących chciało się działać charytatywnie i robić po kosztach masowo.
Jak mam nic z tego nie mieć, to wolę poleżeć.... :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

19

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Amen.

20

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Na scenie potrzebni są konstruktorzy nowych urządzeń, wymyślacze, a nie składacze czegoś co już jest. Tzw składacze też są potrzebni ale niech nie oczekują statusu gwiazdy i jakiegoś specjalnego traktowania (praca? rodzina? kazdy ma) Jako osoba która coś kupuje za ciężko zarobione pieniądze mnie to nie obchodzi. Oczekuje profesjonalnej usługi, bo przecież taka jest - inaczej byłaby na płytakch uniwersalnych albo trawionych na żelazko. Więc nie płaczcie.

Duddie napisał/a:

Jak mam nic z tego nie mieć, to wolę poleżeć.... :)

To juz sie połóż bo o ile mi wiadomo nic jeszcze nie zrobiłeś :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

21

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Jeśli o mnie chodzi to wcale nie uważam że jest tak drogo, zacząć też trzeba od tego że każde hobby jest kosztowne.

Opóźnienia w realizacji tez rozumiem, wiadomo każdy ma rodziny pracę i masę innych rzeczy na głowie. Czasem wystarczy mail że przesyłka będzie później i już się nikt nie stresuje. No bo jak nie ma odzewu to wiadomo ...

22

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

ja to się zawsze zastanawiam skąd się przy takich dyskursach biorą takie wynalazki jak "syscall" i kilku jeszcze "aktywnych inaczej" berbeci z tego forum, którzy pragną chyba jakiegoś rozgłosu na forum, by świat wiedział o ich istnieniu a na imprezach/zlotach nikt o nich nie słyszał ni widział...?

gep/lamers^dial

23

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

syscall to mikey, tylko zmienił płeć, ekhm, ksywę :D
A co do tematu wątku, to akurat też uważam że zaxon to porządna firma, a opóźnienia mnie nie ruszają. Na każde swoje CT63 czy CTPCI czekałem conajmniej rok czasu ( po wpłaceniu trochę innych pieniędzy niż SIDEy, Satany ... ) I jeśli chodzi o mnie to nie ma to dla mnie znaczenia czy czekam u takzwanego "twórcy" czy "wyrobnika" bo każdy z nich ma identyczne parametry jak rodzina, praca, czy cokolwiek innego co opóźnia dostawy.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-12-31 14:35:57)

24

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

aaa to wszystko jasne, to by się nawet zgadzało ;) no offence Myszej :) bez kąśliwości i wycieczek/prywatnych pielgrzymek

gep/lamers^dial

25

Odp: Ponownie kontakt do zaxona pilne!!!

Ja moge na mojego SIDE czekac i parę miesięcy zaxon rusza od lutego z wysyłką, po co tyle jadu panowie.
zaxon rządzisz.:)