26

Odp: SIDE - same problemy

pewnie już się obraził

27

Odp: SIDE - same problemy

Hmm, no to po kolei:
Sprawdz zlacze carta w atarce, warto je wyczyscic bo tak szczerze to troche dziwne zeby 2 sztuki SIDE nie dzialaly prawidlowo.

Jesli masz sio2pc sflashuj oba Side i zobacz wtedy co bedzie sie dzialo. Tak czy inaczej albo powinien wlaczac sie Side Loader albo sparta a nie self test.

Jesli dalej beda problemy,masz na nie gwarancje, odeslij je do mnie , sprawdze,ewentualnie  naprawie i odesle ,koszty wysylki biore na siebie.

Acha, jeszcze jedno, z zagadkowych powodow na niektorych atarkach side swiruje gdy nie ma zalozonej dolnej blachy ekranujacej, mialem to ja, mial to NTP.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2012-01-10 19:12:01)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

28

Odp: SIDE - same problemy

I tu wielkie dzięki dla Zaxona za pomoc i błyskawiczną reakcję na moje problemy z SIDE.  Tak jak Zaxon napisał, cuda z SIDE działy mi się na Atari, które nie miało założonej dolnej blachy ekranującej. Do łba by mi nie przyszło...

29

Odp: SIDE - same problemy

U mnie też był problem na prototypowej wersji SIDE (tylko taką mam). W końcu Candle zrobił mały update rdzenia CPLD zatrzaskujący pewne sygnały i problem zniknął.

pomidor

30

Odp: SIDE - same problemy

to jak reklamować?

wyjąłęm moją bielutką zafoliowaną 130XE, podłączyłem oba niby działają...

ale jeden bubel w SIDE jest taki, że otwór jest źle wycięty i przełącznik zatrzymuje się w połowie...

reklamować?

31

Odp: SIDE - same problemy

No to skoro dzialaja oba na innej atarce to problem chyba jest z Atarka a nie SIDE ?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

32

Odp: SIDE - same problemy

Albo z samym bezrobotnym :P
Co udodnia nam zawsze i przy każdej okazji!

33

Odp: SIDE - same problemy

a czy to prawda o czym pisze jelonek? nie da się odpalić fdiska na 65XE? gdzie jest strona domowa SIDE gdzie można znaleźć opisy jak to wszystko skonfigurować do pracy?

34

Odp: SIDE - same problemy

Tak to prawda nie da się bo potrzeba więcej pamięci i nie dotyczy to tylko 65XE z tego co wyczytałem a tych co nie mają rozszerzonej pamięci.
Chłopie, co ty chcesz konfigurować? Przeczytaj instrukcje do Sparty bo to jest konieczne a nie szukaj instrukcji do urządzenia prostego w obsłudze jak budowa cepa. Jak nie wiesz z czego cep jest zbudowany to sprawdź w wikipedii, tam jest to dobrze opisane.

35

Odp: SIDE - same problemy

czego mam niby szukać, po wpisaniu SIDE wikipedia same głupoty...

36

Odp: SIDE - same problemy

Dla ciebie lepszym źródłem wiedzy byłaby nonsensopedia.

Ja nie pisałem abyś szukał obsługi SIDE na wikipedii tylko czegoś innego.

SIDE - przecież tu nie ma żadnej filozofii.
Przełącznik przełącza między SDX a SIDE Loaderem.
Guzik resetuje urządzenie, jak uruchomisz coś z SIDE Loadera i chcesz do niego wrócić to wciskasz go i później reset na komputerze i wracasz do SIDE Loadera.
Karty obsługiwane są tak jak napisane jest w innym wątku, który już Ci podałem przy okazji innych pytań odnośnie SIDE.
Ale napisze po swojemu:
Karta ma być sformatowana na FAT32. Kupujesz karte np. 2GB Compact Flash (lub w skrócie CF).
Możesz sformatować całą na FAT32 i używać tylko SIDE Loadera lub sformatować tak by można korzystać z SDX i SIDE Loadera - czyli potworzyć partycje - jak nie wiesz jak to przeczytaj instrukcje Sparty, tam jest wszystko.
Więcej filozofii nie ma - stąd porównanie do cepa (takie narzędzie jakbyś niewiedział).

Jak już ktoś napisał - jesteś bezczelny z tymi swoimi pytaniami bo nawet szukać Ci się nie chce.

37

Odp: SIDE - same problemy

Faktycznie na początku wyników tego nie ma, ale zmartwię Cię, po angielsku jest:
http://www.atari8.co.uk/side/

38

Odp: SIDE - same problemy

Ostrooooo!

39

Odp: SIDE - same problemy

@bezrobotny mnie zastanawia jedno, czy ty udajesz takiego głupiego i trolujesz czy faktycznie taki jesteś.
Na Allegro sprzedajesz kartridż ze spartą a tutaj zadajesz podstawowe pytania odnośnie czegoś co sprzedajesz (konkretniej jednego z elementów). Czy to oznacza, że jak u Ciebie zakupiłbym tego carta i zacznę Ci zadawać pytanie o pomoc to nie będziesz w stanie nic powiedzieć? No trzeba przyznać profesjonalne podejście. Idź lepiej strugaj figurki do szachów z drewna - będzie mniej problemów.

Przypominasz mi gościa z pewnego innego forum co miał nicka 3 literowego zaczynającego się na e i kończącego na d. Normalnie jakbyś był jego kopią.

40

Odp: SIDE - same problemy

wyzerowac licznik postów i się skończy trolowanie.

Ostatnio edytowany przez secon (2012-01-15 13:12:17)

41

Odp: SIDE - same problemy

no przecież już się nie udzielam, ostatnio jest jakaś taka moda we wszystkim, wszycy coś tworzą, a nikt nie pisze dokumentacji - skąd niby można coś wiedzieć jak nie ma gdzie tego wyczytać?

42

Odp: SIDE - same problemy

Jesteś jakiś odosobniony w tym swoim problemie. Skąd? z forów do diabła ;) Np. wystarczy poczytać niektóre wątki na Atari Age, zerknąć na YT Zaxona, itp... Wystarczy chcieć coś więcej niż zawracać d...