Temat: Skleroza ;)

Witam....
czy ktos moze mi przypomniec o zlocie w Opalenicy :) tak z tydzien przed, bo bardzo chce jechac a znajc moja pamiec to pewnie zapomne :)

do ZAJCA ASA MARCYSIA I RESZTY BANDY :)
jedziemy ASIK twoim sprzeciochem :)

daj  mi znac kiedy co jak i za ile ;)

--------------------------
-SWORD DE BEST :)  -
--------------------------

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Skleroza ;)

a nie masz w komorce przypominacza ze se mozna ustawic na date ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Skleroza ;)

zakładając, że AS pojedzie - to można zacząć przyjmować zakłady czy pojedzie Marcyś... albo czy sam, czy z połowicą, ROTFL!!!  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Skleroza ;)

Obyśta w ogóle dojechali ;>.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Skleroza ;)

zakładając, że AS pojedzie - to można zacząć przyjmować zakłady czy pojedzie Marcyś... albo czy sam, czy z połowicą, ROTFL!!!  :lol:  :lol:  :lol:

ja stawiam 100 ze nie znajdziemy Marcysia :) , samego czy z Polowa ;) kto da wiecwj :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Skleroza ;)

A ja stawiam na to, ze wiele osob, ktore sie wczesniej deklarowaly na LP2k3 nie przyjada, tak jak to mialo miejsce z East-em... chcialbym sie w tej kwestii mile rozczarowac :P

Btw. Swordziaki przyjezdzajcie - przypuszczam, ze w Opalenicy spotkacie rownie mile kolezanki jak w Ornecie ;)

7

Odp: Skleroza ;)

zakładając, że AS pojedzie - to można zacząć przyjmować zakłady czy pojedzie Marcyś... albo czy sam, czy z połowicą, ROTFL!!!  :lol:  :lol:  :lol:

Och wy niewierni!   :lol:
W końcu trzeba się wybrać na jakiś zimowy zlot....
Kiedyś może to nie być takie łatwe jak teraz ......  8)