26

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

uicr0Bee napisał/a:
AS... napisał/a:

No to już wiem gdzie będę w tym terminie :P

A na liście -1%... to cytując klasyka 'no to co się stało że się zesr..." ?


Niestety w tym roku odpuszczam zloty :(

27

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

XXL - Racja. Może po prostu zapis, by była możliwość wykonania ciepłego resetu tak, by nie było konieczności wyłączania i ponownego włączania komputera. Bo to raczej o to chodzi. Nie każdy komputer ma możliwość wykonania twardego resetu przy zwisie lub programie w którym reset jest "przeprogramowany". Dzięki XXL za sugestie, a do wszystkich kodujących info jest takie, by zastosować się do informacji j.w. No i chodzi o OS, a nie DOS ;)- bo obowiązku powrotu do DOS'a to raczej nie będzie.

Ostatnio edytowany przez Pin (2012-06-27 21:23:05)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

21 osób wpisanych na listę, nic dziwnego - bo sajt zagrzebany tak, że tylko operator Enigmy wie, gdzie znajduje się jego treść. Kiero, daj ŻE to na główną gdzieś tam info jakie ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Bardzo chętnie, kiedy tylko Rysław sprawdzi, czy wszystko jest OK. Czekam od tygodnia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

A co ma byc nie okej? Wszystko sie zgadza. Dawaj :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

31

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Strasznie słabo klikalne "Go" i zapisało mnie kilka razy... Można to skomprymować?

32

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

lemiel napisał/a:

i zapisało mnie kilka razy...

No to bądź kilka razy i po sprawie! %-))))))

33

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Witam. Jakby ktoś miał na zbyciu sprawne ATARI 65XE chętnie kupię samą jednostkę centralną, może być wersja bez ECI byle ze sprawnymi układami POKEY i GTIA no i żeby w miarę możliwości ładnie wyglądała obudowa. Będę na party wiec odebrałbym tam zabawkę :) Mam jeszcze do tuningowania sio2sd - wgranie najnowszego softu oraz ustawienie fuse-bits -  jakby ktoś miał pod ręka programator :)
pozdrowionka

34

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Kto jedzie w czwartek? Pytam, bo z czego mi wiadomo kilka osób będzie wcześniej, może ktoś jeszcze?

Fpisywać miasta ;)=-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Nie pękaj, trochę nas w czwartek już będzie :D

36

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

dobra, wystarczy że będzie Jury ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

I nie tylko jURY... :)
Będę ja i TDC w czwartek przed 16nastą...
Zapewne będziemy pierwsi na party place!

Atari spakowane skarpetki wyprasowane bigos łokciem wymieszany nic tylko jechać...

38

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

AS:

Milo mi to czytac ze jednak bedziesz na party

Ja otrzymalem potwierdzenie, wyjezdzam z Krakowa w piatek rano mysle ze kolo poludnia bede na miejscu

Pozdrawiam
Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2012-07-25 21:00:02)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

39

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

My powinniśmy być z Candlem,Electronem (jak bógda) i Yerzozwyerzem po południu w piątek.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

40

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Kurde ale wam zazdroszczę... A ja muszę siedzieć, cytując klasyka "w tym smutnym jak pi..a mieście" :(

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

mono napisał/a:

My powinniśmy być z Candlem,Electronem (jak bógda) i Yerzozwyerzem po południu w piątek.

Przyznam szczerze, że po świeżym rozstaniu z kolejną damą mam ochotę się nieco odstresować, ale łapie mnie grypa, więc dopiero juto będę wiedział.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

42

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Jadę jutro rano (ok. 10:00) z Katowic. Mogę kogoś przybrać.

43

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

my juz na miejscu!

44

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Zazdroszczę :P To do jutra we wczesnych godzinach popołudniowych :)

45

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

As, schłódź nam piwo, niech no tata robotę skończy i jadymy!

grzybson/SSG^NG

46

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Piwo to pijemy!

47

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

eh zazdroszczę pijusy!!! w przyszłym roku obiecałem sobie że tak ustawie sobie robotę, że też rusze na letnie party :)

gep/lamers^dial

48

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Jadę jutro (piątek) ok 16 z/przez Kraków ew. Olkusz/Dąbrowa Górnicza, jak ktoś reflektuje to mam 2 wolne miejsca. Powrót przed południem w niedziele.

49

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Dzieki Nethoperek,

ja jutro wyjezdzam samochodem ok 9.00 rano samochodem, pogadamy na miejscu

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

50

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Ja byłbym chętny się wybrać bo na zlocie ATAROWCÓW jeszcze niebyłem. Chciał by mnie ktoś zabrać z Bytomia? Moge dojechac do Gliwic,Katowic lub do Zabrza jeśli trzeba :)))?