Temat: Co sądzicie o KRLD????

We wtorek odbyłem wizytę w ambasadzie w/w, w celach... nie ważne jakich. Interesują mnie wasze opinie na temat tego światowego "obozu" "pionierów" :))) Relację z wizyty zdam za jakiś czas. Jestem ciekawy opinii "światłych" :)

Ostatnio edytowany przez hororus (2012-09-20 20:40:24)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Co sądzicie o KRLD????

Pewnie sie niewiele zmienilo, dostaniesz przewodnika i szlak po ktorym masz isc. Nie probuj sie zaprzyjazniac albo odlaczac i rozmawiac z obcymi  bo dla tych obcych ludzi to wyrok. Sobie nie zaszkodzisz ale im jak najbardziej. Prynajmniej tak bylo latach 90 za mojej wizyty.Do samolotu polecam lekture 1984 Orwella.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

Odp: Co sądzicie o KRLD????

Totalitarny reżim, ot wszystko.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Co sądzicie o KRLD????

Nie ma co więcej dodawać po poście Adama.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Co sądzicie o KRLD????

Tak jak pisze Zaxon, nie gadaj z tambylcami. Tobie nic nie zrobią dla nich to obóz. A i jeszcze jedno, podobno jest opcja żeby pojechać z Chin do Phenianu pociągiem. Rozważ ją bo Air Koyro jak leciałem to byłem obesrany ze strachu. Te ich samoloty to dawno w muzemu techniki powinny być. No i koniecznie spróbuj kimchi, pychotka.

6

Odp: Co sądzicie o KRLD????

Spoko, każdy kto przyjeżdża dostaje anioła-stróża, poza tym raczej ne zobaczysz tego czego Partia (czyt. Armia KRLD) sobie nie życzy. Znajomi byli tam jeszcze w dobie naszej gierkowskiej komuny za pomocą "Pociągu Przyjaźni". Nawet wtedy wszyscy z zewnątrz byli podejrzani...Ale dla kazdego wielbiciela sztuki socrealizmu to absolutne must have :)

Polecam zapoznać się z kilkoma filmami dokumentalnymi w temacie:

http://northkorea.pl/forum/viewtopic.php?id=1408

zresztą cała stronka warta uwagi i poczytania :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-09-21 14:41:29)

gep/lamers^dial