1

Temat: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

W tym wątku będą informacje na temat party. Właściwie tylko Lewis zaproponował sensowną (?) nazwę w wątku sponsorskim, więc ta zostaje zatwierdzona przez aklamację przez jednoosobową komisję w mojej osobie. Party będzie we wrześniu przyszłego roku, najpóźniej do końca roku będzie przygotowana wstępna strona o party, regulamin zostanie przygotowany niebawem.
===========================================
Jedyną konkurencją "oficjalną" będzie gra na Atari - ma działać na 64KB (XE). Jeśli będą conajmniej 3 gry na ST (1MB) - mogę roizważyć także tą opcję w konkurencjach (ST(E) dostarcza autor, jakby co). Więcej szczegółów wkrótce (ale tutaj tylko w niedzielę aktualizuję, jakby co)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-10-09 08:23:44)

Sikor umarł...

2

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Ponieważ żegnam sę z tutejszym forum - informacji szukajcie na atari.phorum.pl - ale nie wcześniej, niż za jakieś 2-3 tygodnie. Potem powstanie dedykowana strona.

Sikor umarł...

3

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

kolejne forum? zrobi się zbyt duże rozdrobnienie :/

4

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Ponieważ żegnam sę z tutejszym forum - informacji szukajcie na atari.phorum.pl

Sikor życzę powodzenia.
Ale czy kolejne forum na sens na dłużej? Ja podchodzę do tego sceptycznie, ale zobaczymy.

8 bit rulez!!!

5

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Dla tych których temat zainteresował :http://atari.sikorsoft.com/party/

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

6

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

i jak jest?
piszcie coś

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Atarowcy z Amigowcami razem! I się nie biją! O tempora... Ooo mores! :D

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

8

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Party uważam za udane!

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-09-29 20:16:56)

9

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Świetna impreza, bardzo dobra lokalizacja i warunki. Pomysł z grillem w dyszkę.
Dla mnie party full wypas. Fajnie było znowu was spotkać.
Sikor: organizuj Wapniaka za rok.
a oto kilka fotek:

https://picasaweb.google.com/dabrowska. … ko6KrdryYw

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2012-09-29 22:44:44)

8 bit rulez!!!

10

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

fakt fajnie było, co prawda dotarłem po kompotach ale i ta było git :)

jer napisał/a:

Atarowcy z Amigowcami

no, był git ale aż tak to bym się nie rozpędzał :P

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

11

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Imprezka była super. Poważny szacun dla Sikora!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Przylaczam sie, bylo mega. Do zo za rok.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

13

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

W przyszłym roku pojadę ze sprzętem i na noc, bo jak się domyslam najlepsza impreza jest pewnie gdzieś po 22.........

14

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Bylo git. Dlugo by wymieniac co i jak. Trzeba to odespac.

15

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Było zacnie! :)

16

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Fajnie było pierwszy raz zagościć na Atarowskiej imprezie. Szkoda, że nie mogłem zostać dłużej.

Gratuluję organizatorowi, dziękuję za dużą dawkę humoru, interesujące dyskusje na temat mojego pierwszego, własnego komputera, oraz informacje na temat Atari STe.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych starych oraz nowych znajomych.

Fotki:
http://www.empikfoto.pl/56765/2012_wap-niak/


Może się długo otwierać album, coś się dzieje dzisiaj na Empiku.

Ostatnio edytowany przez Duracel (2012-09-30 21:18:45)

Dopóki jestem... wszystko jest możliwe.

17

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Sikor i inni współorganizatorzy spisali się na medal, dzięx

18

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Dzięki wszystkim, bawiłem się świetnie :) Fajnie było zobaczyć, jak to na innych działkach niż swoje wygląda :)

Ukłony dla Sikora

grzybson/SSG^NG

19

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

co prawda tylko pierwszy wieczor widzialem (i to za spora zasluga maziaca i grzybsona), ale bylo na pjonteczke!
miker - dzieki za przywitanie ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

20

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

jellonek napisał/a:

co prawda tylko pierwszy wieczor widzialem (i to za spora zasluga maziaca i grzybsona)

To czego oni ci nalewali??? :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

21

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Podziękował :)

22

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

wieczor: oni mnie telefonem przyciagneli. nastepnego wieczoru dely z brygada r-r probowali, ale juz zbyt glosno kwiczalem przez dokuczajace mi plecy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

23

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Sikor : szacun za organizację, naprawdę fantastyczna impreza.
Super atmosfera, mnóstwo sprzętu, którego na codzień nie mam okazji oglądać w działaniu, generalnie, doskonała zabawa.

cobra.c64 : dzięki za pokazanie możliwości commodore, muszę przyznać, że trochę mnie zaraziłaś tym sprzętem. I dzięki za fotki.

Duracel : Bardzo ładne zdjęcia, można prosić o wystawienie gdzieś w wysokiej rozdzielczości?

Mam nadzieję, że podobały się wam nasze setupy specców :>

Ach, zapomniałbym - porcja zdjęć ode mnie: https://www.dropbox.com/sh/k6vj7tajcnlnxz4/gjZhMmgPIy
Od razu: proszę nie bić, ale wrzucam też tam zdjęcia znalezione w sieci, coby w jednym miejscu mieć wszystko.

//// Sławek

Ostatnio edytowany przez karwasz (2012-10-01 09:59:36)

24

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Z miłą chęcią bym je gdzieś wystawił, bo widzę, że ten serwer Empiku ma jakąś przewlekłą chorobę. Prosiłbym jednak o zasugerowanie odpowiedniego miejsca gdzie mógłbym to zrobić :)

Dopóki jestem... wszystko jest możliwe.

25

Odp: WAP-NIAK, Warszawa, 2012

Sikor, dzięki za super party! Za rok powtórka i NIE MA BATA.

mono, sOnar - dzięki za piątkowo - sobotnią asekurację :)

Cobra - dzięki za całokształt!

dely - dzięki za zabranie syna na party. Można było z kimś fajnie pograć.

Yerzmyey - dzięki za muzykę i anime!

Ogółem to party zapamiętałam jako bardzo dobre. Przedstawiciele różnych platform (pierwszy raz na imprezę Atari zagościli reprezentanci NESa, jeśli się nie mylę) w jednym miejscu. Pomysł z grillem w pytkę. Dzięki wszystkim za fajną atmosferę i zabawę :)

Ostatnio edytowany przez innuendo (2012-10-01 15:28:26)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już