26

Odp: Side2 by Candle

przepraszam, ale musze zapytać, trub i drac - znaczy gada sam ze sobą?

możesz zrobić listę kto zamówił i ile?

27

Odp: Side2 by Candle

tak, gadamy ze sobą

28

Odp: Side2 by Candle

ciekawi mnie tylko jedna sprawa, jak doszło do powstania SIDE, kto wpadł na pomysł i w jakich okolicznościach? i czemu cena jest dumpingowa?

29

Odp: Side2 by Candle

prosze wytlumacz Twoje pojecie "pojecia cena dumpigowa" ?

to cena ( albo jej ogolny zarys) dla kolegow a atari area, ktora ledwo z nawiazka zwraca koszt czesci .

cena na swiat jest inna

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

30

Odp: Side2 by Candle

@bezrobotny - Kierownika proszę o nie usuwanie posta - jako DRUGA osoba wypowiedziałeś się w wątku o powstawaniu SIDE. Tam masz trochę informacji.  http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=8803

Tak parafrazując: Bezrobotny...użyj mocy...mocy funkcji szukaj....o tu...gdyby jednak niemoc Cie dopadła http://www.atari.org.pl/forum/search.php

31

Odp: Side2 by Candle

+1

32

Odp: Side2 by Candle

Ja także chętnie zakupię jedną sztukę.

33

Odp: Side2 by Candle

A wszyscy chwalą, to trzeba wyprobowac ten postęp :)
1szt. poprosze

34

Odp: Side2 by Candle

I ja chętnie 1 sztukę przygarnę.

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

35

Odp: Side2 by Candle

o to mi trochę wyjaśniłeś, to ja bym wziął 2 sztuki, a jak kasa będzie to i 3...

a można wiedzieć jaka cena na świat? SIDE1 chodziło po 160 pln + wysyłka o ile dobrze pamiętam...

36

Odp: Side2 by Candle

Dżisas Krajst...boszesztymój... chłopie PRZECZYTAJ post #1 ... cena na świat to sprawa Lotharka a nie twoja .... chyba, że chcesz robic dumping ceny "na wejściu"  ... czy Ty tak testujesz wytrzymałość Kierownika i czekasz na oklaski za "pomroczność jasną"

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2012-11-14 15:08:20)

37

Odp: Side2 by Candle

no trochę i moja ;) jak napisze to napisze jak nie to nie,

może czas zrobić listę, Kto ile zamówił?

38

Odp: Side2 by Candle

Na glownej stronie atari area jest taki duzy banner z napisem "Lotharek". Jedno klik. Wybierasz w menu w lewej "Atari XL/XE". Drugie klik. Wybierasz z tego samego menu "Side 2". Trzecie klikniecie i jestes na stronie Lotharka, gdzie Lotharek publikuje cene w Euro:)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

39

Odp: Side2 by Candle

Dodam tylko, że odkurzyłem r0l0playera i w planach jest port na side, jak już przyjedzie. :)

Ostatnio edytowany przez epi (2012-11-14 15:49:51)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

40

Odp: Side2 by Candle

Też jestem zainteresowany na pewno 1szt. Bo jak widzę, że VBXE miałby ruszyć to trzeba troszkę kaski uzbierać.

Muszę jeszcze raz poczytać wątek z SIDE bo tam coś było o aktualizacji firmware i jakoś lepszej współpracy z U1MB.

Obejrzałem z ciekawości na stronie Lotharka info i widzę tam osadzony z YT filmik co wrzuciłem zaraz jak otrzymałem SIDE. Zaskoczony (pozytywnie) jestem, że ktoś to wykorzystał - ale mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, korzystajcie do woli :)

Teraz bym to lepiej nagrał bo statyw odkurzony i lepsze oświetlenie skompletowałem :)

41

Odp: Side2 by Candle

co do lepszej wspolpracy z u1mb (czytaj: obsluga plikow .atr) to poki co (przynajmniej na tym forum) tylko info o tym ze "w toku rozwoju jest" bylo. chyba ze na atariejdzu cos ktos pisal?

poki co - jesli to jest mozliwe, to chyba dla jedynie waskiego grona wybrancow...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

42

Odp: Side2 by Candle

trub napisał/a:

Ewentualnie czy przy starcie systemu wypisuje "Ultimate clock installed" czy "not installed" ?

Na czołówce i po wpisaniu ultime.sys informuje:

"Ultimate clock not present"

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

43

Odp: Side2 by Candle

Bezrobotny - takiej listy nigd nie bedzie. za to grozi do 3 lat.


PANOWIE !!
PROSZE SLIJCE MAILE NA lotharek@lotharek.pl z wlasciwym tematem !

albo koordynuje projekt/produkcje albo czytam forum i sie zastanawiam.. prosze...

Ostatnio edytowany przez lotharek (2012-11-14 17:33:19)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

44

Odp: Side2 by Candle

conrad napisał/a:

Na czołówce i po wpisaniu ultime.sys informuje: "Ultimate clock not present"

To nieciekawie. Spróbuj jeszcze uruchomić:
ULTIME.SYS /F
a potem TIME i TD ON żeby sprawdzić czy zegar tyka

45

Odp: Side2 by Candle

Z deklaracją poczekam na opis zmian w SIDE2 w stosunku do pierwszej wersji.
Czy np. pierwszą wersję będzie się dało "przerobić" na drugą?

Moje Ultimate leży i czeka aż ktoś mi wstawi w podstawki wszystko co trzeba do tych zabawek...

Współpraca SIDE z Ultimate jest w finalnym stadium, tak z tydzień temu miało być już, ale FJC jeszcze coś poprawia (nie mam jak zajrzeć na AAge żeby sprawdzić status (firewall)).

46

Odp: Side2 by Candle

Lotharek: widziałem obrazek SIDE II na Twojej stronie. Czy ten przycisk jest umieszczony aby po dobrej stronie karty ? (biorąc pod uwagę osoby praworęczne) .

pomidor

47

Odp: Side2 by Candle

Moim zdaniem dobrze, bo wtedy jakby cała dłoń trzyma carta a palcem wskazującym się naciska, także idealnie. Przetrenowane podczas zabaw z Final III i sprzętem "konkurencji" ;)

48

Odp: Side2 by Candle

Oczywiście biorę 1szt,

zastanawiają mnie różnice side vs side2:

• SpartaDOS X cartridge (SDX)

• On Board Real Time Clock with appropriate driver inside SDX

• CF Card slot capable of handling 3.3V CF cards (that excludes microdrives)

Najbardziej mi się podoba ładowanie Atr-ów, mam nadzieję że będzie to z pod tego wspaniałego loader-a.

49

Odp: Side2 by Candle

Jacques napisał/a:

Moim zdaniem dobrze, bo wtedy jakby cała dłoń trzyma carta a palcem wskazującym się naciska, także idealnie. Przetrenowane podczas zabaw z Final III i sprzętem "konkurencji" ;)

Chyba masz rację. Zobaczymy w praktyce. Tak czy siak, to dużo lepsze niż przycisk od góry.

pomidor

50

Odp: Side2 by Candle

electronu, ale ja nie jestem osoba praworeczna...

przechodze na tumiwisizm