76

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

No o to, ze jakby byly miejsca to nie szukalibysmy innego transprotu, ktory zreszta juz mamy zalatwiony.
Pamietaj ze pieniadze to nie wszystko. Sa jeszcze ludzie.

77

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

na lodzie? Zajac jedzie, 0xf miejmy nadzieje tez, kasa na zmniejszenie kosztow (przynajmniej z mojej strony, nie wiem jak AS) bedzie.
o jaki lód chodzi?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

78

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

AS: trzeba bylo to od razu na forum napisac a nie na maila dopiero po tym jak sie maly spytal "co ty odpierdalasz"...
Jakbys wczesniej poinformowal to spokojnie bysmy sie pomiescili z malym a teraz jak juz mamy zaklepany inny transport to nie bede robil takiej poruty jak ty.

edit:
jellon: najpierw maly, bo nic nie wiedzial oraz i inni, potencjalni kandydaci na miejsce. A takze ci o ktorych napisalem w czesci do ASa.

Ostatnio edytowany przez mazi (2012-11-29 12:57:08)

79

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Wapniak byl we wrzesniu... Trzeba bylo od razu zrezygnowac wtedy ja nie musialbym szukac nowego transportu...

Ostatnio edytowany przez mazi (2012-11-29 13:03:11)

80

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

mazi: gorzej ci? opcja z jurym urodzila sie na dniach, opcja z Malym niby pojawila sie tuz po wapniaku, ale miala tez swoje "zwroty akcji". dopiero 7mego listopada na nowo odzyla opcja wyjazdu z Malym, wiec twoje pieklenie sie jest - delikatnie ujmujac - niesprawiedliwe.

sam tez pokreciles, zrezygnowales z 2 miejsc nie proponujac rekompensaty. "jak kali ukrasc to dobrze, jak kaliemu to zle"?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

81

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

jell: to co pisalem bylo do ASa. Nie moja wina, ze jego posty skasowano.
Nie odpowiadam za to jak formuuje mysli AS. A napisal tak, ze brzmialo jakoby umowil sie jurym na Wpaniaku.
Co ty myslisz, ze bym sam do siebie pisal post pod postem!?

Jak rezygnowalem to bylo jeszcze duzo chetnych, lacznie z toba.

82

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

No nic niezle wystawilisci, wiec jade sam.
Szkoda, bo koszty sie zwiekszyly... nie jest to jakies zdarzenie losowe , a zwykle walenie w ch...ja

Ostatnio edytowany przez Maly_swd (2012-11-29 21:10:51)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

83

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Maly, a kiedy dokladnie startujesz?

84

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Piatek w godzinach 8:00-9:00 zalezy od tego czy ktos bedzie jechal i trzeba bedzie sie zebrac.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

85

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Dzieki. Wybiore chyba jednak pociąg z Lodzi.

86

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

szukam transportu na torbę z moją TT i LCD. jadę PolskimBusem i tam jest ograniczenie do 20kg

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

87

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

mazi: aha, to czaje, bo faktycznie nie widzialem tego co skasowane.

Maly: maila wlasnie pisze do Ciebie.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

88

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Maly_swd napisał/a:

No nic niezle wystawilisci, wiec jade sam.
Szkoda, bo koszty sie zwiekszyly... nie jest to jakies zdarzenie losowe , a zwykle walenie w ch...ja

Tragedii nie będzie :)
Mam propozycję, chłopaki jadą ze mną, ale działkę za podróż zapłacą Tobie ( w końcu u Ciebie zabookowali się najpierw )
Widać im zależy jednak dotrzeć na party w czwartek ( no chyba, że będzie taka śnieżyca jak 2 lata temu, to będziemy w pierwszych godzinach piątku ) a ja i tak byłem na początku nastawiony na to, że jadę sam :)

89

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

ja i jell pisałem małemu że zapłacimy za podróż co by chłop nie był stratny!

90

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Panowie, to nie chodzi o to aby mi placic. Wyjasnie moze to bardziej bo nie chce pozniej zgrzytow:
1. Jak wiecie mialem nispodziewany zwrot akcji z praca (nie bede sie zaglebial w szczegoly, ale bylo b.nieciekawie finansowo - kredyt itp i brak pracy wiecie co oznacza).
2. Pozniej napisalem ze jest ok i dostaje urlop u nowego pracodawcy (a jak wiadomo ciezko jest w pierwszy miesiac pracy brac urlop).
3. Zadeklarowalo sie duzo osob ze chce jechac
4. Jak bym wiedzial ze zmienicie zdanie to tez bym jechal PlBusem lub moglbym wyjechac w czwartek np o 18:00 i by bylo git.
5. A tu nagle sie okazuje, ze zmieniliscie plan i o malo co bym sie o tym nawet nie dowiedzial. Przez co w sumie jestem w plecy jakas kase.

tyle w temacie

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

91

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Maly, jedź ze mną polskimbusem, są jeszcze miejscaza 88 zeta razem z powrtotem

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

92

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Jade autkiem, juz postanowione... :)

Do zobaczenia na party

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

93

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

zdecyduj sie, raz piszesz ze nie chodzi o kase, a raz ze jestes jakas kase w plecy. jak serio jestes - no to o co kaman? prosilem in priv o nr konta, zero odzewu procz zalu tu, ze jestes stratny...

o tym ze jest opcja bys jechal w czwartek o 18.00 w tym watku nie widze, ale fakt - moglem zapytac i przyznaje sie bez bicia ze tego nie zrobilem :(
jakbym wiedzial ze tak sie to wszystko bedzie zmieniac, to i ja bym sie do tego watku nie pchal.
o malo bys sie nie dowiedzial? jak tylko ja sie dowiedzialem - od razu informowalem.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

94

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Jellonek, nie chodzi o kase w takim sensie ze umieram z glodu i potrzebuje jej. Chodzi o to ze byl plan aby obnizyc koszty wyjazdu tak Twojego jak i mojego. To ze sie "rozmysliliscie" nie oznacza, ze chce wasza kase, poprostu nie jest to ladne zagranie z Waszej strony i tyle.
PRV nie czytam.

Poniewaz nie siedze na tym forum dzien w dzien i uwazalem ze temat jest "dopiety" i wszyscy jada. Wyszlo ze nikt nie jedzie.

Na poczatku postu  bylo kiedy i jak chcecie jechac. Wypadl piateki tyle.

Wiec nie widze powodu aby walkowac to dalej.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

95

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

"Szanse 51%" to nie znaczy, że nie jadę. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

96

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Fox :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

97

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

maly_swd: cześć, masz jeszcze jakieś miejsca? Jak potwierdzi się mój urlop w piątek to bym się z Tobą zabrał z Wawy. Możliwe, że wynalazłbym jeszcze dwie osoby chętne.

[apdejt]: sprawa jest już nieaktualna znalazłem transport.

Ostatnio edytowany przez saulot (2012-12-05 18:34:01)

=========================================
[www] https://nokturnal.pl
[ 16/32 bit Atari development wiki] https://bus-error.nokturnal.pl

98

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Hej, zdaje się, ze ja potrzebuje transportu z W-wy - bardzo chętnie w czwartek wieczorem.

http://www.5oft.pl/

99

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

wezcie na poprawke to, ze Maly_swd tu zaglada mocno nieregularnie, dlatego tez podal w pierwszym poscie nr, pod ktorym latwiej bedzie tego typu sprawy uzgodnic.
polecam zadzwonic i sie dogadac.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

100

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

danke schoen! załatwione :]

Ostatnio edytowany przez pirx (2012-12-05 19:22:42)

http://www.5oft.pl/