Yoomp! trafia na Atari ST

Miłośnicy klasycznego Yoomp! mogą już zagrać w tę grę także na Atari ST! Za port odpowiada grupa Dekadence, a produkcja zawiera wszystkie oryginalne poziomy oraz zupełnie nowy tryb "Rush" - jedno długie wyzwanie złożone ze wszystkich plansz, które trzeba pokonać na jednym życiu!

Sterowanie jest intuicyjne: joystickiem w lewo/prawo poruszasz piłką, a przyciskiem fire wykonujesz dłuższy skok.

Gra jest wciąż w fazie rozwoju i może zawierać błędy. Twórcy proszą o zgłaszanie problemów w komentarzach na stronie projektu.

Autorzy portu:

  • Programowanie: Peter "Britelite" Halin
  • Grafika: Terho "Bracket" Tanskanen
  • Muzyka: Johan "Ricky Martin" Halin

Audio obsługuje maxYMiser autorstwa gwEm.

Oryginalna wersja gry powstała na Atari XL/XE, a jej autorami są: Marcin "Eru" Żukowski, Łukasz "X-Ray" Sychowicz, Bartek "BeWu" Wąsiel i Piotr "0xF" Fusik.

Grę można pobrać ze strony projektu: https://dekadencedemo.itch.io/yoomp

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Lost Party 2025
Silly Venture 2025 SE

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.