1

Temat: Stuff z Last Party 2003

jak ktos sie doczekac nie moze to mozna juz pociagnac stuff z: http://grayscale.scene.pl/download/last_party2003.zip 

aha dorzoocilem sapki z wszystkich msxow (ci ktorzy pociagneli z tylko grayscalowymi, a sa leniuchami moga pociagnac raz jeszcze z znajda tam wszystkie sapki)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Stuff z Last Party 2003

uff. no wrescie ...... ;)
ps. jak sie znajdzie jakas osoba co zrobila juz sapki z reszty to prosilbym na maila..prosilem juz jedna osobe ale mnie zjeb..... ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Stuff z Last Party 2003

no w końcu, bo już czekam (z uruchomionym emulatorem) na nowe rilejzy...  ;)   :lol:    Przy okazji pozdrowionka dla McMastera - odpowiedź na Twoje zapytanie już wkrótce!  :P   :D

4

Odp: Stuff z Last Party 2003

no ta, standardowo, mojej pracy tam nie widze

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: Stuff z Last Party 2003

A zaplaciles za wjazda?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Stuff z Last Party 2003

dely: a co ma piernik do wiatraka ?   w reg. jasno napisane, ze nie trza przyjezdzac na party zeby cos wystawic, Tebe sie pojawil, przywiozl cos i z tego co pamietam faktycznie Vasiek cos mowil, ze jest cos on niego, ale czemu sie nie pojawilo ??  trzaby Vaska siem zapytac.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Stuff z Last Party 2003

A te demko co wygralo, to nie bylo przypadkiem autorstwa TeBe ?

8

Odp: Stuff z Last Party 2003

niet, ja mialem grafike i miala byc w dziale 16kb intro, bo nie ma przegladarki na malucha

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

9

Odp: Stuff z Last Party 2003

To może zapuścisz na jakiegoś ft-pa?

Sikor umarł...

10

Odp: Stuff z Last Party 2003

Praca zostala oddana na gfx compo i zostala odrzucona jako niezgodna z regulaminem (xex i niestandardowy mic cos kolo 240 linii - oba obrazki byly tez inne). Zaproponowalem obciecie mica, aby dalo sie go normalnie odpalic.

Propozycja przeniesienia pracy do intro compo bylo zartem (czy mozna to bylo powaznie potraktowac???) i spotkalo sie z takim przyjeciem (smiech).

Nie padla nawet propozycja puszczenia poza konkursem, wiec do relizow tego nie wrzucalem, uznajac, ze moze TeBe zechce wystawic to na innym party (a puszczenie pewnie by to uniemozliwilo).

11

Odp: Stuff z Last Party 2003

ejj Vasco, bez mitomani

sugerowalem aby puscic poza konkursem, a sugestie o kategorii intro potraktowalem powaznie, dely tez o tym wspominal, smiechu nie widzialem, musisz miec uwalone miesnie twarzy bo trudno wyczuc czy zartujesz czy mowisz powaznie

i to nie pierwszy raz kiedy chcialem cos wystawic, ale nie przeszlo 'selekcji', moze Vasco bedzie organizowal party, a kto inny je prowadzil

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

12

Odp: Stuff z Last Party 2003

Nie pamietam, aby byla mowa o "poza konkursem" - ale moze pamiec plata figla - przy rozmowie byl Deli z Lewisem - pamietacie to?

Co jeszcze Twojego kiedys nie przeszlo selekcji??? Ja kojarze tylko dawny fakt jak zbieralem prace a Ty mi nie dales, a przyniosles dopiero jak juz praktycznie zaczynalismy kompoty.

13

Odp: Stuff z Last Party 2003

hmmm....nie wiem jak w trybie tekstowym zaimplementować;) rubaszny smiech...może buahahahahahhahahahahahahahaha poprostu? :D  :D  :P  :!: TeBe nie pierwszy ma problemy w Opalenicy,ale co tam...olać to strumieniem ciepłego moczu;)...wszak święta i Nowy Rok-New Hope:)))

gep/lamers^dial

14

Odp: Stuff z Last Party 2003

wez sie ode mnie... odsun, dobrze?

15

Odp: Stuff z Last Party 2003

znów bierzesz coś do siebie? a czy my sie wogóle znamy? to po drugie.
a po trzecie: po trzecie juz nie bedzie. szkoda tekstu.Szcześliwego...

gep/lamers^dial

16

Odp: Stuff z Last Party 2003

Vasco: z tego co pamietam to wlasnie mialo to pojsc w intro kompo....

17

Odp: Stuff z Last Party 2003

TeBe:
Po uzgodnieniach z Delym i Lewisem wynika, ze chyba faktycznie chciales aby dac to do intro kompo - dlatego BIG SORRY!!!

Nawiasem mowiac nadal uwazam, ze problemu by nie bylo, gdybys przeczytal regulamin PRZED zlotem, a nie poznawal go z moich opowiesci :(