Temat: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

szukam osoby do zrobienia prostej strony www(html, php...) do archiwum okładek i cas'ów... niestety kupel mnie zrobił w huja ... a ja jestem za glup/madry na taka zabawe ;) wiec chetnych prosze na priv....
pozdr.
STRYKER

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

moze dolaczyc by to do atari.area niz nowa strone robic.

3

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

moze dolaczyc by to do atari.area niz nowa strone robic.

no pomysl elkabato --> myslisz ze dely znajdzie pare GB na okladki ????? pare/naście MB niestarczy !!!
dalej szukam moze ty jestes chetny ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

jak juz by nie bylo komu zrobic to moglbym cos podlubac  :) ale nic nie obiecuje, bo jestem w domu tylko na weekendy   :(

5

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

jak juz by nie bylo komu zrobic to moglbym cos podlubac  :) ale nic nie obiecuje, bo jestem w domu tylko na weekendy   :(

sam widzisz ilu jest chetnych !!!!!! zero=0 wszyscy by wszystko chcieli ale dupy ruszac sie nikomu niechce ;) a niemusi to byc jakas tam super mega stronka ...ma byc prosta gdzie w latwy sposob bedzie mozna dodawac okladeczki i cas'y ja niestety sie bawic w tworzenie niebede bo mam inne zadania na glowie ale jak nikt sie nieznajdzie to bede zmuszony odpalic to scierwo Front Page ;) heheh

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

Wygląd moge zrobić oraz jakieś oprogramowanie, niestety na miejsce nie ma co liczyć, sam się szczypie. A dołączyc przeciez mozna, co to za problem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

Wygląd moge zrobić oraz jakieś oprogramowanie.

no to mi sie podoba ;)

niestety na miejsce nie ma co liczyć, sam się szczypie..

miejsce jest na azbestowni tzn. na jpg i casy a html,php i co ttam jeszcze jest moze byc na AA no chyba ze zrobisz mi caly sajt(?) stronke a ja se ja pykne na azbestownie ;)

A dołączyc przeciez mozna, co to za problem.

tez nie widze problemu ;)
pozdr.
STRYKER

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

... myslisz ze dely znajdzie pare GB na okladki ????? pare/naście MB niestarczy !!!

pare G na okładki? bosze, w czym ty chcesz je publikowac? :)
jpg 2000x3000 powinien wystarczyć, a zajmuje w dobrej jakości ok 1M :)

: 404. Stopka not found

9

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

... myslisz ze dely znajdzie pare GB na okladki ????? pare/naście MB niestarczy !!!

pare G na okładki? bosze, w czym ty chcesz je publikowac? :)
jpg 2000x3000 powinien wystarczyć, a zajmuje w dobrej jakości ok 1M :)

hehe jednym za duzo drugim zamalo ...spox to ja wiem ze ok 1-2MB ale okladki maja jeszcze druga strone z tekstem, kodami i to w gif'ach zajmuje gdziesz 500KB każde... a gier polskich jest sporo wiec napewno powyzej 1GB bedzie..

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

Yo Stryker!

Od siebie moge zaproponowac nie wykorzystany jeszcze dizajn strony o ogolnie "atarowej" tematyce. Tejk a luk at: http://www.icpnet.pl/~wierzbak/800xl

To tak apropos grafiki :)

11

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

Dzieki BeWu ale Dely juz sie zaja stronka ;) jakby co temat zamkniety !

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

Oki doki, trudno sie mowi. Ale ja tu jeszcze wroce  :D  bowiem mozliwe ze od kolegi zdobede pare kaset... jakby co, dam znac

13

Odp: chetnej osoby na zrobienei prostej strony (www)

Stronka jako tako gotowa..... tylko jeszcze miliard odnosnikow trzeba zrobic ;] hehe ale jakos to zleci ......i bedzie git....

"wszystko się kiedyś kończy......."