1

Temat: XEP80 drivers

Poszukuje NIEORYGINALNYCH sterowników do XEP80 ... oryginalne mam, lecz stosowanie ich nie jest niestety najlepszym rozwiązaniem. Co dziwne, sterownik SDX (CAR:XEP80.SYS) nie wykrywa w/w - pomimo, iż XEP jako taki działa (tzn. tylko z MyDOS'em).... Trub;- co tam słychać? :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: XEP80 drivers

Sam sobie odpowiem.

"Napisz(e) se"......... :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: XEP80 drivers

O ile wiem, sterownik XEPa do SDX pracuje poprawnie tylko z komputerem pracującym w systemie NTSC. Próbowałem go poprawić - z połowicznym sukcesem - po wyświetleniu kilku-kilkunastu linii XEP się wiesza. Jak ktoś chce, mogę podesłać.
Trzeba napisać nowy sterownik do SDX, który będzie zawierał procedurki z oryginalnego sterownika dołączonego do XEPa. Jak znajdę czas, to się tym zajmę, ale pewnie dopiero w wakacje  :(

4

Odp: XEP80 drivers

To ja się uśmiecham ( :D ) o taki sterowniczek. Wyślij na pin_atr@poczta.fm.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: XEP80 drivers

Mi też, adres znasz ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: XEP80 drivers

Trub...? co z tym sterowniczkiem? Czekam i doczekać się nie moge ::: chćby i po to, by choć przez chwile zobaczyć nawet te kilka linijek przed zwisem ..  :D  :D Kurna; przy SDX i HDD XEP to róló rzecz. Jeśli przy odczycie dostaje w prezencie 15kB/sec więcej (ok. 60kB/s;- std E:=off), to jakieś większe kopiren, i korzyść z tego dość widoczna. .. .. . . 8O

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: XEP80 drivers

Poszło... Lepiej późno niź wcale.