2,851

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Falcony drogie są... :(

2,852

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Oj, bo zaraz powiem, za ile to się działające falcony kupuje. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

2,853

Odp: Ciekawostki na aukcjach

e tam Falcony, widzieli ile C65 się zakończyło?

http://www.ebay.de/itm/271183784636

prawie 18000 EUR, nieźle

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2013-04-15 11:06:38)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,854

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Grubo 18k € !

A pamiętam jak było c65 na allegro i poszedł za jakieś śmieszne 10-13k pln...

2,855

Odp: Ciekawostki na aukcjach

AS...

Niestety los tego egzemplarza, który był wystawiony na Allegro nie jest w pełni jasny.
Komputer nie został wtedy sprzedany - aukcja została usunięta z Allegro z niewiadomych dla mnie powodów.
Ostatnim kto licytował był  homecomputer.pl  :) - pozdrawiam Pana Marka!
Wiem, bo sam byłem zainteresowany zakupem. Po usunięciu aukcji nawiązałem kontakt z właścicielem.
Twierdził że komputer miał zakupić jakiś Niemiec - lecz się wycofał, nie doszło do transakcji.
Niestety kontakt ze sprzedawcą szybko się "urwał". Pod tym nickiem na Allegro już nie było tej osoby.
Sprawa jest więc dość tajemnicza. Na pamiątkę przechowuję jeszcze wydruk z tej aukcji ;).

Sam jestem ciekaw losów tego komputera - a może ktoś wie coś więcej ?

Na e-bay spotkałem się już kilka razy z aukcjami C65 - lecz cena sprzedaży oscylowała w granicach 8 tys EURO!

Ostatnio edytowany przez Radosław (2013-04-15 15:10:13)

2,856

Odp: Ciekawostki na aukcjach

A czy 1450XLD osiąga niskie ceny? Pewnie nie a to też poza prototyp nie wyszło chyba...

2,857

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Co się tyczy ATARI 1450XLD to dla mnie to jest jak Yeti - dużo słyszałem, nigdy nie widziałem.
Do ceny to się nawet nie odniosę - poprostu nigdy nie trafiłem na aukcję tego komputera.

Inaczej ma się sprawa z Commodore GOLD lub C65 -  aukcje tych komputerów pojawiają się co jakiś czas (mniej-więcej raz na rok)
Ostatnio (a raczej przedostatnio) ceny C65 oscylowały w okolicy 8 tys Euro a Commodore Gold  3 tys Euro

Są to komputery unikatowe - podobnie jak nasz krajowy ELWRO 804 PC wyprodukowany w ilości około 300 prototypów.

2,858

Odp: Ciekawostki na aukcjach

stan wizualny dobry ;-)

http://tablica.pl/oferta/atari-800-xl-s … b4823;r:;s:

kurcze, choć chusteczką

Czy ten zasilacz ma coś niesamowitego w sobie że tak ludzie licytują?

http://allegro.pl/zasilacz-pw916-do-sta … 77550.html

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2013-04-16 14:54:00)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,859

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Tak ma i to dużo bo pasuje do LDW2000 Super i CA2001, a one czasami są na allegro ale gołe.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2,860

Odp: Ciekawostki na aukcjach

jest to chiński zasilacz  który pasuje do tych stacji ,wtyczka nieoryginalna ,dla mnie przepłacają
bo wystarczy zasilacz do lapa 16v ,oraz dołożyć dwa stabilizatory 9v 1A np 7809 za 1zł
w prosty sposób mam zasilacz  16v3A / 9v 2A

chyba zaczne takie robić

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2013-04-16 20:00:37)

Bucik Na Trola

2,861

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Co za cena tego zasilacza, w tej cenie zdarzały się staje z zasilaczami...

2,862

Odp: Ciekawostki na aukcjach

taaaa jaka przepaść pomiędzy licytantami ;-) gość chyab se włosy wyrywa ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

2,863

Odp: Ciekawostki na aukcjach

faktycznie, jak to możliwe że po 12PLN jest od razu 190 - podbijana jakoś czy osiągnęła minimum przez tego ze 190?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,864

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Radosław napisał/a:

AS...

Niestety los tego egzemplarza, który był wystawiony na Allegro nie jest w pełni jasny.
Komputer nie został wtedy sprzedany - aukcja została usunięta z Allegro z niewiadomych dla mnie powodów.
Ostatnim kto licytował był  homecomputer.pl  :) - pozdrawiam Pana Marka!
Wiem, bo sam byłem zainteresowany zakupem. Po usunięciu aukcji nawiązałem kontakt z właścicielem.
Twierdził że komputer miał zakupić jakiś Niemiec - lecz się wycofał, nie doszło do transakcji.
Niestety kontakt ze sprzedawcą szybko się "urwał". Pod tym nickiem na Allegro już nie było tej osoby.
Sprawa jest więc dość tajemnicza. Na pamiątkę przechowuję jeszcze wydruk z tej aukcji ;).

Sam jestem ciekaw losów tego komputera - a może ktoś wie coś więcej ?

Na e-bay spotkałem się już kilka razy z aukcjami C65 - lecz cena sprzedaży oscylowała w granicach 8 tys EURO!

Ponoć gdzieś on krążył po POlsce ten c65 z allegro.... Czytałem o tym dawno temu na forum commodore.
A swoją drogą jak ktoś zobaczy na ebayu działającego c65 to proszę o info.

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-04-17 10:19:53)

2,865

Odp: Ciekawostki na aukcjach

teraz w pierwszym lepszym TESCO mozna kupić uniwersalny zasilacz w 1257 wersjach z dodatkowymi 20 zamiennymi wtyczkami, które pasują do wszystkiego a przy odrobinie chęci można go po przeróbce wtyczek zastosowac w świecie retro

cwaniacy z alledrogo juz dawno doszli do prostej konkluzji iż sprzedając osobno stacje i zasilacz dostaną więcej $ :)
a i kłopotu mniej, bo zawsze mozna napisac w opisie stacji że "stan nieznany, bez zasilacza - nie mam jak sprawdzić, sprzedaje jako uszkodzoną albo cos w ten deseń"

sprzeda taki stacje a za dwa tygodnie puszcza zasilacz i cieszy się z większej kasy, śmiejąc sie z pazerności kupujących :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-04-17 14:24:20)

gep/lamers^dial

2,866

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Trochę cierpliwości, odrobina precyzji i stacja dyskietek wygląda jak od tego modelu :)
http://www.ebay.co.uk/itm/Atari-Mega-ST … 27d1d01fe0

Było miło :) Do widzenia.

2,867

Odp: Ciekawostki na aukcjach

A może tak radyjka zbierać,cena szok!


http://allegro.pl/eltra-tranzystor-unik … 99751.html

Bucik Na Trola

2,868

Odp: Ciekawostki na aukcjach

gepard napisał/a:

cwaniacy z alledrogo juz dawno doszli do prostej konkluzji iż sprzedając osobno stacje i zasilacz dostaną więcej $ :)
a i kłopotu mniej, bo zawsze mozna napisac w opisie stacji że "stan nieznany, bez zasilacza - nie mam jak sprawdzić, sprzedaje jako uszkodzoną albo cos w ten deseń"

sprzeda taki stacje a za dwa tygodnie puszcza zasilacz i cieszy się z większej kasy, śmiejąc sie z pazerności kupujących :)

pazerność to się raczej odnosi do sprzedających ;-)
notabene ten gość sprzedaje równolegle stację jako sprawdzoną ale nie działającą

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,869

Odp: Ciekawostki na aukcjach

garynerwus napisał/a:

A może tak radyjka zbierać,cena szok!
http://allegro.pl/eltra-tranzystor-unik … 99751.html

Pierwsze polskie radyjko tranzystorowe bydgoskiej Eltry, model MOT 59 na germanowych OC71 :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,870

Odp: Ciekawostki na aukcjach

byx czy inny party-mamrot to igraszka przy tej ciekawostce ;)

http://allegro.pl/zabytkowe-oryginalne- … 64053.html

gep/lamers^dial

2,871

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Kupuj Gep, obalim na party, albo na najbliższym sztabie :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,872

Odp: Ciekawostki na aukcjach

po korku widac ze to jest juz ocet a nie wino , butelka dla kolekjonerow
pewnie brzozowka z kiosku ruchu ma lepszy smak ;)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2013-04-19 17:12:36)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2,873

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Kogoś ostro ....

http://allegro.pl/rayman-atari-jaguar-i3194049177.html

Rayman na jaga (rozpakowany box) za 330 PLN.

Za tyle to można kupić całego Jaga z kilkoma grami.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,874

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Niestety cena jest realna. No może z pięć dych za wysoka.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2,875

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Adam, za jaga to musisz zapłacić ze dwa razy tyle. Gołego. Czasem się trafi taniej.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem