1

Temat: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Dzięki, s0nar, za zorganizowanie party Fortification 2k13.
Było super - pełen profesjonalizm.
PS. Ale na następne party trzeba skołować miejsce na ognisko - brakowało tego.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

2

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Przyłączam się. Podziękowania dla całej reszty, dzieki której dotarłem, najadłem się, napiłem się i super party przeżyłem.

Sikor umarł...

3

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Podziękowania i z mojej strony. Było super!
sOnar, pomyśl next tajm o jakichś crazy-compotach, będzie jeszcze fajniej. A co do miejsca na ognisko - również popieram! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Zajebiste Party Sonar. Fajni ludzie super klimat. Po raz drugi byłem na zlocie Atari i się nie zawiodłem :)
Moja atarke mi zalało ale chyba przeżyła hehe. Wycieczka na Zamek Baardzo fajna i udana.
Na konkursach panował jajcarski klimat . Gra Sikora mnie pokonała :D
I w końcu ktoś docenił moje rysunki :) Pin jak zawsze puszczał zajebistą muzę na atarce. Kawałek o nazwie Synthy Gambol utknoł w mojej głowie na stałe;p
Pozdro dla Wszystkich i do zobaczenia na kolejnym Party!:)

Ostatnio edytowany przez Sunday87 (2013-05-05 14:35:19)

5

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Dzięki!!!

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Bardzo dobre party.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

7

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Potwierdzam wszystko co mówią te osobniki wyżej :)
Szacun dla s0nara!!!. Nie można było zrobić tego party lepiej!
Dzięki wielkie od ściany wschodniej :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

8

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Dziękuję również i ja, party rewelacja!

9

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Było zacnie:) Dzięki s0nar!

10

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Dzięki z udane party.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

11

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

PPPPTTTTTTIIICAAAAA, ty G************ . Hahahahahhh


Sonar - tnx! - było zajebiście. Rozważam jednak zorganizowanie pomocy w uzupełnieniu strat finansowych przy organizacji party.

Wielki SZCUN dla Jellona (MIELONA) i jemu także należą się podziękowania.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

@sOnar: sam fakt iż zdecydowałeś się zorganizować party w miejsce Grzybsoniady był dla mnie wielkim zaskoczeniem. dziękuję za mile spędzone chwile - niestety, nie udało mi się powrócić w sobotę. następnym razem postaram się wpaść na dłużej - no chyba że Grzybson reaktywuje Grzybsoniadę :)

3maj się Bracie, odpocznij i "delektuj" pracami z compo :) nie ma nic lepszego dla organizatora niż fajne prace wystawione na party :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Wielkie dzięki za party. Było superowsko, organizacja na medal, itp. BRAWO.

PS. Materac na scenie wraz z kocykiem koloru piaskowego we wzorki jest mój :/ Chętnie odbiorę na Głuchołazach.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Fajnie, ze bylo fajnie.
sOnar: zrob next time party po/przed dlugim weekendem to frekwencja wzrosnie. Niestety, nie udalo mi sie przewalczyc wyjazdu na party w tym okresie.

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Heh, jak party będzie za rok, postaram się wpaść - wszak do Olsztyna mam blisko ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Dotarłem! Dzięki s0nar za party, bo było fantastycznie! Mam nadzieję na następne :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

17

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Mono - dzięki jeszcze raz za playera do NeoTrackera na 64k! ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Jako organizator Fortification 2k13 skreślę parę słów.
Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Motywują by zrobić kolejne party :). Zrobiłem je dla Was i dałem z siebie wiele. Skrajne zmęczenie jednak dawało ostro we znaki. Proszę, nie miejcie do mnie żalu, że czasem po prostu zasypiałem na stojąco lub w chwilach gdy trema mnie zżerała.

Przede wszystkim chciałbym podziękować kilku osobom...

Jellonkowi - za sponsoring. Bez niego zorganizowanie Fortification byłoby N I E R E A L N E. Chwała mu!

Lotharkowi - za nagrody SIDE2, ULTIMATE i SIO2SD. Dziękuję!

Marekp - za 25 kilo kiełbasy oraz 25 litrów browara dla partyzantów! Dziękuję!

Grzybson - za wsparcie w trudnych chwilach. Dziękuję!

Pin - za pomoc w organizacji i udostępnienie swojego sprzętu. Dziękuję!

ArturKB, MWK, Sunday, Yerzmyey itd. - za pomoc przy porządkowaniu sali. Dziękuję!

Dziękuję także moim rodzicom za pomoc w posprzątaniu sali.

To właśnie w/w osobom należą się szczególne podziękowania. Bez ich pomocy nie dałbym rady.

Dziękuję także wszystkim partyzantom, za wyrozumiałość gdy nie radziłem sobie za specjalnie x(

Pozdrawiam i jeśli nie macie nic przeciw - party będzie kontynuowane w kolejnych latach.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Zarówno partyzantów jak i śledzących wydarzenia na moim pierwszym party.

Ostatnio edytowany przez sOnar (2013-05-06 10:10:58)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

19

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

ja niestety nie mogłem przyjechać - długi weekend z rodziną... planowałem aby pojechać w okolice i wpaść na dzień ale dla mojego 6 miesięcznego atarowca  podróż zbyt długa (wg. mamy ;) do Olsztyna... za rok postaram się być ... żałuję i cieszę się Sonar że się udało !

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

20

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Party było w pytę;) dzięki wielke sOnar!!!

21

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Party było super :) Wielkie dzięki dla sOnara i pozdrowienia dla Wszystkich :D

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

22

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

sOnar - party zajebiaszcze! Miejscówka pierwsza klasa.

Chciałbym przy okazji prosić o nakopanie w moim imieniu panu sprzedającemu pamiątki (miecze, topory i inne badziewie) przy drodze na zamek, po lewej stronie (ale nie pierwsza budka, tylko 10m dalej, utawiona bokiem do drogi).

Otóż wybralem u niego drewnianą zabawkę dla dziecka. Kiedy okazałem zaskoczenie ceną, pan elokwentnie zaczął mi tłumaczyć, że to "polski produkt! jakby był chiński to był tańszy, ale on nie lubi sprzedawać chińszczyzny, a wogóle to teraz jest moda na takie tradycyjne zabawki i prosze pana to jest wykonane w Polsce!". Kupiłem.
Dopiero w domu odkryłem metkę "Wyprodukowane przez: ZHEJIANG MUYI IMP. & EXP. CO. LTD.  HUANG YAN, CHINA" :P

Ostatnio edytowany przez nosty (2013-05-06 08:38:26)

23

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Dzięki sOnar!!! Super party :-)
@nosty: kaman... Nawet "rodzinne pamiątki" kupowane w Afryce są wyprodukowane w Chinach.
Moja córka ucieszyła się ze "sprzętu", choć w zestawie brakowało jej _tarczy!_ No nic muszę podjechać i dokupić. Oczywiście taki badziew można kupić gdziekolwiek, ale ja potraktuję to jako pretekst do zorganizowania rodzinnej wycieczki do Olsztyna :-)

24

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

@marekp: a nie mówiłem, że masz jeszcze tarczę wziąć do kompletu ;P No, chyba, że nie wziąłeś z premedytacją ;D

Sikor umarł...

Odp: Podziękowania dla s0nara za Fortification 2k13

Gdzie są zdjęcia.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.