1

Temat: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

W związku z tym: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 52#p170552 - za jawne oszukiwanie braci atarowskiej.

Sikor umarł...

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

beee , bardzo Żółta

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Może wystarczy zwyczajnie nic nie kupować od Bezrobotnego vel antyBrygadyW?
Bez niego na forum będzie smutno ;)

4

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Ew. dać bana na sam dział sprzedam, a w FAQ napisać żeby od niego nie kupować, osobiście nie miałem z bezrobotnym żadnych złych przygód ale nie mniej nie był bym zadowolony jakby mi ktoś jawnie wcisnął szmelc.

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

popieram ( nie ruszać maskotki ) ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Ankieta ciekawa, aczkolwiek bez skutków, że tak powiem, prawnych - bowiem bardzo nie lubię, kiedy coś mi się sugeruje.

A tak całkiem serio, to powiedz Sikor, czy jeśli nie przepuściłeś na przejściu dla pieszych staruszki, to powinienem dać Ci tu bana? Bezrobotny i tak jest najczęściej urlopowaną osobą na tym forum.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Dlatego, że bez skutków, jest tutaj, w bałaganie. Co do staruszki - brak związku, co do oszukiwania (jawnego) ludzi - dla mnie jest to sk..stwo w czystej formie, tym bardziej, że może i ma jak sprawdzić. Co do sugerowania - jakbym to robił, to bym dał w "sprawy atariarea", a nie w bałaganie. Co do bana dla mnie - jeśli zasłużę? Dawaj śmiało.

Sikor umarł...

8

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Sikor, nie o to chodzi - bana na forum powinno się dostawać za wyczyny na forum. Inaczej połowa udzielających się tu psychopatów, zboczeńców itp nie mogłaby pisać :)

Co do bezrobotnego, każdy wie kto zacz i raczej aukcja nie umknie niczyjej uwagi, poza tym nawet w jego "uczciwych" aukcjach polegających na sprzedaży cudzej myśli technicznej po promocyjnie zawyżonych cenach raczej nikt normalny nie weźmie udziału.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

dzięki wieczór, ja jako psychopata, złodziej, pijak i dewiant poczułem się bezpieczniej :)

10

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

wieczor napisał/a:

Sikor, nie o to chodzi - bana na forum powinno się dostawać za wyczyny na forum. Inaczej połowa udzielających się tu psychopatów, zboczeńców itp nie mogłaby pisać :)

Ależ dotyczy, bo stąd chce sprawną.
Swoją drogą do której grupy się zaliczam? Jestem psychopatą, zboczeńcem czy tym podobnym...? ;D

Sikor umarł...

11

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Sikor: nie ruszaj g, nie będzie ś. Proste!

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

ostatnio to stryker wyskoczyl z ankieta banujaca bezrobotnego ;)
a mi nic do czyjejkolwiek moralnosci
nawet jesli ma kilka standardow

przechodze na tumiwisizm

13

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Co chwilę Ktoś mu na forum pomaga (pewnie z litości albo przyzwyczajenia ;) ), to się chłopek "rozkręcił" i poczuł zbyt pewnie....
Moja sugestia: nie kupować u dziada na Alledrogo i po krzyku. :P

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-05-27 19:51:26)

14

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

łącze się w bulu z bezrobotnym, bo nie zasłużył na ostracyzm, jeno na nagane i pouczenie

15

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

@Sikor: dziwne nie jest, że chce sprawną bo zepsutą już ma :) A co do grupy, to mamy demokrację zapisz się gdzie chcesz :)

Edit: dodał uwagę w opisie aukcji, na czerwono, widzieliście? :D

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-05-27 20:29:42)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

16

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Wyszło na to że ja z Sikorem sprzedałem jemu tą klawiaturę:
http://img46.imageshack.us/img46/6388/beznazwy1fa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Majker... :P !!!!
Ech czasami Ciebie nie rozumiem!

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-05-27 20:41:38)

17

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

{edited: też ostatnio siebie nie rozumiem} :P

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

@As, to już chyba podlega pod paragraf ;P Trza zgłosić na allegro chyba...

Sikor umarł...

19

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

Szanowny Panie MM, wiem, że mnie Pan strasznie nie lubisz, ale na takie posty jak to powinien Szanowny Pan reagować... nie może być tak, że wszyscy ujawniają wszędzie moje dane osobowe... co za głupia europejska moda, czy ja się tak zachowuję? NIE! I tego samego oczekuję - proszę UPRZEJMIE Pana MM o wykasowanie moich danych osobowych...

20

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

O jakich Ty danych "ł"osobowych piszesz???

21

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

nie jestem fachura, ale definicja jest taka, że dane osobowe, to wszelkie informacje jakie mogą naprowadzić czytających na ofiarę ujawnionych danych, więc ten obrazek też...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2013-05-28 16:58:44)

22

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

No, nie całkiem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dane_osobowe

Według tej definicji mogę określić twoich (cytuję) "kilka specyficznych czynników określających (...) cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne". :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

23

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

bez-robo-tny zmien dilera albo bierz połowe

24

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

bezrobotny napisał/a:

na takie posty jak to powinien Szanowny Pan reagować... nie może być tak, że wszyscy ujawniają wszędzie moje dane osobowe...

Jeśli zostaną ujawnione Twoje dane osobowe, to zareaguję. Na razie nie ma takiej potrzeby.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Proponuję dać bana bezrobotnemu - ankieta

bezrobotny napisał/a:

Szanowny Panie MM, wiem, że mnie Pan strasznie nie lubisz, ale na takie posty jak to powinien Szanowny Pan reagować... nie może być tak, że wszyscy ujawniają wszędzie moje dane osobowe... co za głupia europejska moda, czy ja się tak zachowuję? NIE! I tego samego oczekuję - proszę UPRZEJMIE Pana MM o wykasowanie moich danych osobowych...

Jesteś naprawdę takim kompletnym idiotą czy tylko takiego udajesz? Ja PIER.OLĘ, momentami schodzisz poniżej wszystkiego ...