51

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

okazuje sie że Nintendo tez ostatnimi czasy poszalało; otóż potworzyło kolejne regiony w Azji z myślą o uzytkownikach 3DS. Teraz oddzielne blokady sa dla Japonii, Korei. Chin i.... Tajwanu :) Pierwsze trzy z bólem serca staram sie zrozumieć, ale WTF, po co karać jeszcze Taipei?? Czyżby zemsta zza grobu wszechmogącego Mao?

gep/lamers^dial

52

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Ta cała regionalizacja to pomyłka, imo. A z usługą Live Microsoft nieźle strzelił sobie w stopę. Ja mam wciąż nadzieję, że Polska będzie mogła kiedyś przystąpić do Klubu Nintendo, by czerpać dodatkowe korzyści.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

innuendo: na razie nintendo ma tu dwóch użytkowników kupujących oryginalne gry (Ty i gepard), jak zwerbujecie trzeciego do wasze szanse znacznie się powiększą ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

54

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

o przepraszam, jest trzech, jeszcze ja ;), pewnie dlatego w Wii U i 3ds'ie można się już normalnie na Polskę zarejestrować

55

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Mam oryginalne gry na NDS-a i jest ich więcej niż 10. (A NDS się łapie w ogóle czy to już klasyk?)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

56

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

NDS to chyba najlepiej sprzedający sie handheld ever, więc oczywiście że sie łapie

sam mam NDS Classic, Lite i DSi XL czyli do kompletu brakuje tylko DSi Classic :)

a znam jeszcze kilku ludków z tego forum co TYLKO oryginały na Big N kupują :)

gep/lamers^dial

57

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Hmm a właścicieli GBA jeszcze w to włączacie? :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

58

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Ja mam Wii i oryginalne gry do niej. Tak z sześć. Większość ma w nazwie "sport" ;-)

59

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

A nie "Popularne" ? :) :)

60

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

a czy Game Boye to jeszcze produkują? czy na DSie sie skonczyło?

61

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

ale urwał... ;)

gep/lamers^dial

62

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

no i pozamiatane:
http://antyweb.pl/koniec-watpliwosci-na … -w-polsce/

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

63

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

http://i40.tinypic.com/2q07vde.png

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

64

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Odważne zagranie.
Polska to pikuś przy Chinach.
Ciekawe co Chińczycy o tym myślą. Pewnie już rozpracowują zabezpieczenia, mają w końcu dostęp z pierwszej reki :D

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

65

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

welcome in the obsolete countries :D

gep/lamers^dial

66

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

No to posłuchajcie tego. Twórcy "Wiedzmina 3" nie będą mogli w niego zagrać na xklocku, we własnym kraju w czasie premiery. To są dopiero mega jaja.
http://i40.tinypic.com/6is28h.jpg

Ostatnio edytowany przez atari classic (2013-06-13 21:23:19)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

67

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

kolejny x-gwóźdź.... Microszajs ma rzeczywiście userów za frajerów, bo i tak przyjdzie głupi i kupi...

http://pclab.pl/news53705.html


idealny komentarz do tego to pierwszy z linku:

"Nie wiem co napisać w natłoku informacji o nowym Xboxie, także napiszę cokolwiek:
cycki. "

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-06-16 21:30:08)

gep/lamers^dial

68

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Gepard, gdzieś czytałem komentarz do tego, wydał mi się sensowny. Otóż środowisko do pisania gier na PS i Xbox to pecet z Windows7. Zarówno Sony jak i Microsoft prezentują przyszłe gry właśnie bezpośrednio z peceta a nie konsoli i defakto jest to prezentacja jak gra będzie wyglądać a  nie wygląda na konsoli.
Ludzie czepiają się jeszcze tego Windows 7, skoro dev do tworzenia gier działa na Win7 to na czym mają uruchamiać te gry?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

69

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Cyprian napisał/a:

to na czym mają uruchamiać te gry?

Na sprzęcie, który będą sprzedawać czyli o parametrach, które zwykły śmiertelnik dostanie a nie deweloper.

70

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

BartoszP czy Xbox One jest już gotowy? bo z tego co słyszałem to jeszcze prace nad nim (i PS4) trwają.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

71

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Generalnie ilość kretyńskich posunięć i wpadek MS w związku z X1 osiągnęła takie apogeum, że trudno w to uwierzyć. Ja rozumiem, że to jest wielka korporacja i wszystko tam dzieje się w zwolnionym tempie, ale na razie wygląda to tak jakby nie mieli u siebie ani jednego rozgarniętego człowieka – przynajmniej od PR. Efekty tego są już widoczne. Przed targami E3 na amazonie X1 wyprzedzał w preorderach PS4, obecnie prowadzi PS4 w stosunku 3:2. Natomiast w ankiecie amazonu na pytanie, którą konsolę zamierzasz kupić, klienci wskazują PS4 w stosunku 18:1.

@Cyprian. Sądzę, że prace konstrukcyjne nad obiema konsolami, są już raczej zakończone – ewentualnie jakaś kosmetyka wchodzi w grę. Biorąc pod uwagę, że obie są zapowiedziane na koniec roku, to żeby zdążyć, obie firmy musza już je wdrażać w proces produkcyjny, a to zawsze trwa, tym bardziej, że wiele komponentów pochodzi od różnych producentów. Dodatkowo, wielu developerów już pisze gry na obie konsole. Natomiast z tym systemem to wyszły jaja, bo X1 ma być oparty na Windzie 8, a był odpalany na 7 i na kartach graficznych konkurencyjnej firmy. Co prawda nie wiem jak wyglądają dev kity do obu kosol, ale wydaje się to trochę dziwaczne, bo wychodzi na to, że MS sam nie ma zaufania do swojego najnowszego systemu operacyjnego. Czyli jaja.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2013-06-17 12:48:07)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

72

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

to nie jest kwestia zaufania tylko narzędzi, a te nie zmieniają się z dnia na dzień.
Finał ma być taki że gra ma działać na konsoli, zakładam że tak będzie, więc nie ma o co bić piany.

zresztą Atari też miało taki niechlubny przypadek że devkitem Lynxa była jakaś Amiga.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

73

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Za dużo informacji dlatego stwierdzam, że kładę lagę na wszystkie konsole. Z racji, że mało gram to nie kupię anie ps4 ani xboxa ani wii ani innego takiego sprzętu. Wystarczy mi komputer.

74

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

@Cyprian, tyle że Lynxa Atari wykupiło od Epyx (jako Handy) z całym dobrodziejstwem inwentarza, a tam właśnie używano amigowskiego devkita.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

75

Odp: Właśnie wybuchła IV wojna światowa, na szczęście tylko na rynku konsol

Jeszcze informacja z Onetu -

http://tiny.pl/hsd6q

podczas E3 gry na PS1 odpalane były z .... win7

a MS twierdził, że to są ... KONSOLE !

Wtopa na max - o ile informacja jest prawdziwa.

Polecam artykuł.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC