1

Temat: 24h Cover Compo

Otoz jak pokazaly ostatnie party najwiekszy tlok panuje w music compo. Mam wiec propozycje do muzykow. Aby:

Raz na miesiac (2 tygodnie? czesciej?) oglaszac 24h compo. Na czym mialoby to polegac. Otoz na atari.area o okreslonej godzinie - np. 18:00 w okreslone dni (pierwszy danego miesiaca?) oglaszac na jaki temat ma byc muzyka (np. cover Ż.M. Żar - Oxygene). Czas na wykonanie muzyki - 24h - w ciagu tego czasu na moja skrzynke mailowa lub za pomoca specjalnego uploadera wrzucamy utwor.

Wynagrodzenie: np. czteropak browca lub zamiennie flaszka ;) - do uzgodnienia.

Co o tym sadzicie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: 24h Cover Compo

Rólu pomysł!!!

3

Odp: 24h Cover Compo

pod warunkiem, ze bedzie to osobista interpretacja coverowanego utworu. inaczej bedziemy sluchac 10 jednakowo brzmiacych wersji tego samego kawalka :|

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: 24h Cover Compo

mi osobiście się pomysł podoba , ale z tym tłokiem to trochę przsada.   Na laście tylko ja i Bewu podjęliśmy się Jet set willy.  i obawiam sie, ze z tym moze byc podobnie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: 24h Cover Compo

Eeee... chyba nie tylko grayscale :) Też bym się chętnie pobawił - choćby dla hecy! A myślę że Tatqoo też się dołączy...

a może jeszcze jakiś nie-muzyk dla odmiany... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: 24h Cover Compo

nooo np ja :)

7

Odp: 24h Cover Compo

prowokatorzy! nie wiecie co mozecie w ten sposob wywolac. jeszcze tkacz kakofonix gotowy cos znowu stworzyc, a tego moje biedne uszy nie zniosa.  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: 24h Cover Compo

nooo.... jeszcze axe`go wbijającego gwoździe czaszką nie widziałem... ale, jak to mówią, kiedyś musi być ten pierwszy raz... :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: 24h Cover Compo

Trzymac sie tematu. Jesli wszystkim sie podoba to moze wyznaczymy jakis termin na pierwsza edycje?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: 24h Cover Compo

Pomysł jak się patrzy ! Może też spróbuję swoich sił :) Będzie temat i termin....

A jak ci AXE nie pasi to możesz nie słuchać moich kawałeczków nie obraże się :)

11

Odp: 24h Cover Compo

Róló pomysł; fakt - lecz 24h może (przynajmniej mi) nie wystarczyć. Nie mam newet gównianego modemu;- więc dostęp do netu mam nieco utrudniony...

Axe;- hehe znawca tematu :D . hehehe Axe;- wodnik szuwarek - specjalista od szpa....(rek) :D  :D  :D  :D


...tylko nie pisz; że krakowianka jedna miała chłopca z drewne ... i tam coś wyciągała ;;;  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: 24h Cover Compo

więc czekamy na pierwszą edycje.  Kto stawia browary ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: 24h Cover Compo

dobra moge byc i ja - czy jako cover moze byc Dom wschodzacego slonca? (House of the rising sun) jesli tak to ofiaruje sie przeznaczyc na nagrode butelke 0.7 Sobieskiego.

jak ktos nie ma to mp3 jest pod adresem
   home.csk.pl/~grb/dws.mp3


ps. jako, ze nie jestem pomyslodawca to nie nalezy tego posta traktowac jako oficjalny temat konkursu. Niech sie Wodzu Dely wypowie i otworzy compo.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

14

Odp: 24h Cover Compo

pinokio pewnie zrobi wersje THC_HotRS :D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

15

Odp: 24h Cover Compo

A dlaczego taki wolny i smutny kawałek ... ?
Mam wrażenie, że trudno będzie zaszaleć...no chyba, że się zrobi wersję lubudubuumcuumcu

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: 24h Cover Compo

Ej to ma byc przeciez 'wariacja na temat' wiec nie trzeba sie trzymac orginalnego tempa! W wersji KULTu ostatnia zwrotka jest juz np bardzo szybka...

ps. jak sie nie podoba to moze Paranoid? Mam okolo 10 wersji tego kawalka, ale wersji Atari, jeszcze nie :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

17

Odp: 24h Cover Compo

To ma byc 24h wiec wczesniej bedzie podane kiedy podam nazwe covera i od tego momenta bedzie sie liczyc czas :)

Grubshy: pierwszy czteropak stawiam ja wiec sie nie wpychaj do kolejki :)

Aha zwyciezca kazdej edycji podaje nastepny tytul covera i nie bierze udzialu!

Stay tuned bo nie wiadomo kiedy compo beginz :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: 24h Cover Compo

w ten sposob jeden musicman odpadnie
w extremalnej sytuacji co drugie compo sie nie odbedzie

tato ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

19

Odp: 24h Cover Compo

czemu tatusiu?

Wszelkie ustalenia sa przeciez do przedyskutowania!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: 24h Cover Compo

Wodzu ja tam muzykiem nie jestem, ale 24h to po mojemu malo... wypadki losowe chodza po ludziach... ktos bedzie mial cus do roboty, albo bedzie umowiony i odpadnie... tak z tydzien czasu  moze?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

21

Odp: 24h Cover Compo

niom, $A8h compo chyba lepiej brzmi :P
nawet modemowcy zdaza na czas.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

22

Odp: 24h Cover Compo

na tygodniowe compo sie nie zgodze. cala wlasnie idea polega na tym zeby pokazac co sie umie zrobic w 1 dzien!

Zreszta dlugo nie bede szukal potwierdzenia - Grayset willy powstalo w 3h i niech ktos powie ze jest nieróló.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: 24h Cover Compo

ale wodzu mi nie chodzi o to co ludzie potrafia zrobic w 1 dzien, ale o to czy ten akurat dzien beda mogli przeznaczyc na prace...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

24

Odp: 24h Cover Compo

Dlatego termin bedzie podany z wyprzedzeniem kilkudniowym.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: 24h Cover Compo

grayset jest rolo ...ale nie byl robiony przez byle kogo (np. mnie)

All I hear is the sound of me falling on the ground