26

Odp: 24h Cover Compo

grayset jest rolo ...ale nie byl robiony przez byle kogo (np. mnie)

juz przestan takie rzeczy wygadywac!

co do odpadania jednego muzyka, to i dobrze, ze niebedzie zwyciezca bral udzialu - wtedy jest wieksza szansa dla innych na browary, no i  bedzie zroznicowanie. Bedszie mogl sobie odpoczac. i zarzadzac he he ;))

co do czasu to wystarczy 24h (termin bedzie znany wczesniej). no i coz. jak ktos nie bedzie mogl akurat bo bedzie mial ten dzien zajety to trudno nic nie napisze. i tak wszystkim nie dogodzisz z czasem.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

27

Odp: 24h Cover Compo

i tak wszystkim nie dogodzisz z czasem.

wlasnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: 24h Cover Compo

Fajny pomysl, moze zrobic tez GFX 24h -np na karykature kogos :)

Dely: 10punk paragraf 4 regulaminu mowi:
ten kto zacytuje wiecej niz sam napisal dostaje bana :] wiec prosze o respektowanie regulaminu..

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

29

Odp: 24h Cover Compo

Ha! A mi wstawil bana kiedys za to samo!!

Maly: w regu jeszcze jest, ze jak ktos zacytuje cos co jest w poscie powyzej to.... Wiec Dely zlamal swoim 'wlasnie' 2 punkty regulaminu...

Dely: teraz widzisz, ze czlowiek robi takie rzeczy nieswiadomie.... no offence!

ps.
Zasada 7:
Cytujemy tylko wtedy kiedy cytowany tekst nie znajduje sie bezposrednio nad nasza przyszla odpowiedzia. Ten punkt regulaminu tyczy sie ludzikow ktorzy cytuja cala poprzednia wiadomosc aby dodac nic nie znaczacy oraz nie zwiazany z tematem post, jak rowniez cytuja cala poprzednia wiadomosc mimo, ze np. ma ona tylko 1 linijke itp. Cytowanie calego posta aby dodac napis "ja tez" konczy sie urlopem w wymiarze 1 tydzien.

30

Odp: 24h Cover Compo

Maly, w sumie niezly pomysl tylko karykatury same to by sie mogly szybko znudzic ;)

Co do regulaminu to nie widze takiego punktu :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: 24h Cover Compo

hipokryta ...    ;P

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor