1

Temat: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Zgodnie z ankietą na votkach - party na 99% się odbędzie. Szczegóły co mam, czego nie mam, ile i dlaczego tak drogo - jak dokładnie popodliczam obecną edycję, w każdym razie mamy 20zł od RCL-a na dobry początek (zwrot nagrody z losowania) tytułem zaczątku sponsoringu.
O.k.
1. Pytanie Lewisa i Drac030 o czwartek - jest możliwy (po południu), za "drobną opłatą dodatkową" - ale koszty będę znał w okolicach kwietnia-maja 2014 (ceny, wynajem itp. są ustalane na pierwszym walnym zgromadzeniu działkowców);
2. Strona na nową edycję - powstanie pod stałym adresem, ale pewnie jakoś później, pod koniec tego roku/na początku przyszłego;
3. Grill - rozumiem, że w przyszłym roku też wynajmować, jakby co?
4. Wstępnie zarezerwowałem "któryś z weekendów września"
Proszę o wypełnianie ankiety, a wszelkie komentarze poniżej (za, przeciw, wstrzymuję się) mile widziane...

Sikor umarł...

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

W pierwszy weekend na bank mnie nie będzie jakby co. Na pozostałe terminy trudno mi zagłosować ze względu na "odległość" czasową.  Zresztą i tak nie ma się co przejmować gościem, który na godzinkę wpada ;)

3

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Głosowałem za pierwszym weekendem bo może będzie ciut cieplej :)
Grill jest OK.

4

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Proponuję drugi weekend września. Zeszłotygodniowy (ostatni) weekend był już sporym wyzwaniem dla zmarzluchów, takich jak ja i niebezpiecznie zbliżał się do niedoścignionego wzoru, jakim był East :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Zagłosowałam na ostatni weekend września, bo do 15 jest sesja i mam studentów na głowie. Co do grilla - tak :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

vasco: a co jest w pierwszy weekend wrzesnia ze juz dzisiaj wiesz ze cie nie bedzie? :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

7

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Pierwszy lub drugi weekend września.

Ostatnio edytowany przez Rastan (2013-10-01 19:36:12)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

8

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

syscall napisał/a:

vasco: a co jest w pierwszy weekend wrzesnia ze juz dzisiaj wiesz ze cie nie bedzie? :)

O ile pamiętam - urodziny syna ;P

Sikor umarł...

9

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

o KOLEJNY?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Nie ma takiego punktu jak:
- wali mnie to, i tak przyjadę

11

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Sikor grill musi być !
I jak zawsze będę :)

12

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Sikor a jak grillmistrz, zadowolony?

13

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

A gdzie opcja "piąty weekend września"? W pierwsze cztery, tradycyjnie, nie mogę :(

14

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Wali mnie to, i tak przyjadę. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

@epi, weź ze sobą wiaderko :)
@larek: wielka szkoda, ale wrzesień jest już (podobno) nową świecką tradycją... Poza tym - ciężko wyciąć inny termin w czterech atarowskich zlotach w roku...

Sikor umarł...

16

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Urodziny są do ogarnięcia, bo piątek. Polcon będzie.

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Nie wiem.


A ja byłem na 2013?

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

18

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Moja standardowa, coroczna deklaracja: Postaram się być. Termin obojętny.
W tym roku nie dałem rady... :-(

19

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

... im wcześniej, tym lepiej... Wiesz, ja miałem farelkę, więc nie było problemu - lecz jeśli większość też będzie zaopatrzona w urządzenia do grzania prądem to sądzę, że może go w okolicy zabraknąć ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

chyba drugi weekend,ale raczej wszystko mi jedno

8 bit rulez!!!

21

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

obstaje za opcja zgloszona przez maziego. wali mniętą i tak przyjadę.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

... mam nadzieję że na dłużej, niż ostatnio :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Sikor: musiałbym je nosić cały czas na szyi. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

24

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

Zaznaczylem 3ci weekend ale z grubsza mi pasuje kazdy termin, o ile bedzie wiadomo w miare wczesniej i sie nie zmieni.

25

Odp: Wapniak 2014 - głosowanie, zapowiedź, pierdoły, ankieta...

to kiedy ten wapniak? - pytam, bo mam niezły sajgon to raz, dwa - są dzieci i są terminy u znachorów, trzy to kasa - bo robię na czarno (i pracuję na emeryturę niniejszym K*****) i każdy jeden dzień wolnego to dniówka w plecy. Skomplikowane zagadnienie jest to ogólnie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info