Temat: PS4 pierwsze wrażenia :)

Kto ma ? Do mnie już jedzie :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

nie podniecaj się bo pomiędzy ps3 a ps4 nie ma żadnego  postępu

Bucik Na Trola

3

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

O ja :) Nie wiedziałem.... a to pech :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

Jak to nie ma? Jest +1 w numerku ;)

Za to, M$ logicznie, nazwał trzecią konsolę w serii "one' ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

Adam Klobukowski napisał/a:

Za to, M$ logicznie, nazwał trzecią konsolę w serii "one' ;)

To może być odniesienie do  "czerwonego pierścienia śmierci" z X360 ;)

One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them

Atari  800XL [Stereo-Final, U1MB] + SIO2SD@1010, SIC! Cart, RAM-Cart 64k
Atari 520STE 4MB RAM TOS 2.06 PL/UK +HxC Floppy emulator (SD) +UltraSatan

6

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

garynerwus napisał/a:

nie podniecaj się bo pomiędzy ps3 a ps4 nie ma żadnego  postępu

czyli wypuścili nową konsolę zupełnie niepotrzebnie ? wnioskujesz tak po jakości tytułów startowych?

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

7

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

garynerwus napisał/a:

nie podniecaj się bo pomiędzy ps3 a ps4 nie ma żadnego  postępu

na mnie pewien klon Defendera który jest na PS4 robi jednak wrażenie...

Zresztą z dzisiejszymi konsolami (stacjonarne i handheldy) tak jest, że na starcie dostaje się gry które wykorzystują ze 30% mocy na dzień dobry.
Pamiętam co miałem na początku na 3DS - tumbleweedy zapierdalały po ekranie... a teraz nie wiadomo na co sie zdecydować taki wysyp wyczesanych gierek.

Także dajcie sprzętowi pożyć a koderom pokodować po nocach ( hi Alias! ;) ) :D

gep/lamers^dial

8

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

Gepard dobrze prawi. Przypomnijcie sobie jakie gry były na początku poprzedniej generacji. Trzeba dać czas developerom, żeby się oswoili z nową technologią. Z reguły dopiero gry z 3 rzutu wyciskają z konsol to co najlepsze. Poza tym nie ma co panikować, nowe gry nie są tragiczne.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2013-11-29 21:14:41)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

9

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

garynerwus napisał/a:

nie podniecaj się bo pomiędzy ps3 a ps4 nie ma żadnego  postępu

Takie zdania świadczą tylko o bardzo niskim poziome kultury technicznej i niechęci do akceptacji nowych wyzwań, nie wspominając o niskim poziomie intelektualnym pisarza ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

Generalnie dziś różnicy nie widać w jakości gier, dobre tytuły będą dopiero w połowie roku a te naprawdę fajne na przyszłą gwiazdkę.

Ale warto sobie przypomnieć co było na starcie xbox360 /ps3 - straszne padliny.

Xbox 360 premiera listopad 2005 - COD2, PGR3, Gun, i jeszcze parę słabych konwersji. Halo 3, Gears of wars, Forza 3 praktycznie rok pózniej.

PS3 premiera 2006 rok swiat / 2007 Polska. Pierwsza dobra giera to Motorstorm w 2007 roku która zbiegła się z premierą w polsce, reszta to straszny badziew był.

Z PS4 będzie dokładnie tak samo.

A co do samej konsoli to jest super, osobiście jestem na TAK :)
Chciałem kupic PS3 rok temu ale był już tylko budżetowy superslim, więc stwierdziłem że poczekam na PS4.
Choć z zakupem poczekam do wiosny, wtedy na spokojnie już będą leżały na półkach, a do tego czasu wyjdzie nowy
Zen Pinball 3 :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

11

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

garynerwus napisał/a:

nie podniecaj się bo pomiędzy ps3 a ps4 nie ma żadnego  postępu

Myślę, że możemy zakończyć rozmowę :]

PS. Ja mam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

@Dely, preorder czy czatowałeś z rana pod jakimś sklepem?

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

13

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

Przyjechałem, zobaczyłem i kupiłem. Nie było specjalnego MMA przy stoisku - 30 konsol było na market. Ale byłem kilka minut przed otwarciem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

To by się zgadzało, bo po południu w całej Polsce śladu po nich nie było.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

15

Odp: PS4 pierwsze wrażenia :)

PS4 nie mam i pewnie nie prędko mieć będę, teraz bawię się czasem na X360 i głównie BF3 / 4. Dla tego właśnie wczoraj obejrzałem filmiki porównujące BF4 na PS4/XO z PS3/X360. Well... zadka nie urywa, choć różnica w grafice jest znacząca - lepsze kolory, więcej detali, nic się ni doczytuje i nie pojawia nagle (np. trawa w BF3). Jak pisaliście - to pierwsze gry, im dalej w las, tym więcej ... czegośtam ;-)
Mi, jako fanowi BF'a co innego się podoba - 64 osoby na mapie! To wyraźna różnica na PLUS! Teraz często wieje pustką na większych mapach i choć fun jest, to jak by wojna była "bardziej totalna" na pewno byłoby więcej funu. Dla tego rozważam zakup XO lub PS4...

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior