Temat: Propozycja do Forum

Do Kierownika zamieszania :)

Czy dalo by rade (wiem ze tak ) ale czy mozna (tez wiem ze sie da) a by to bardzo ulatwilo zycie , aby na stronie glownej zamiast 10 ostatnich tematow wyswietlalo sie 15-lub 20:) bo czasem jak wlaze to nie wiem czy byly jakies czy nie (jesli liczba nowych przekroczy 10) to mi tamte umkna :) 

dzieki za pozytywne rozpatrzenie,,,,

pozdrowka

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Propozycja do Forum

I 1linera !!!!!

3

Odp: Propozycja do Forum

I 1linera !!!!!

ze o co chodzi :) bo nie wiem ....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Propozycja do Forum

chodzi o to ze akcja jest taka:

oneliner to taka 'tablica z kreda' - kazdy zalogowany uzytkownik moze wpisac jedna linijke czegos co mu sie cisnie na usta.

np. Yo ziomy.
albo
Cze zaszczance, wyszedl nowy a800 :)

itp. Na glownej stronie :)

Fajne by bylo - tylko dely narzeka ze nie ma gdzie tego na steonie umiescic.

Onelinery sa na pouet.net, scene.org, scenemusic.net - looknij tam zeby zobaczyc o co biega :)

narta

5

Odp: Propozycja do Forum

no... oneliner power - dely dodaj onelinera - będą fajne zlewy! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Propozycja do Forum

o ja biedny glupiutki :) dziex za wytlumaczenie lopatologiczne :) fajny pomysl, ale ja dalej prosze o 20 nowych postow :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: Propozycja do Forum

no to 1liner tak przy okazji :)

8

Odp: Propozycja do Forum

A filmy w avi tez chcecie w okienku ? :) :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Propozycja do Forum

on-liner to faktycznie swietny pomysl :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: Propozycja do Forum

tak, tak dely chcemy onelinera z informacja jakiego nowego releasa wypuscily grupy warezowe itp

jakis nowy divx i adres ftpka skad mozna go zassac, byloby extra :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

11

Odp: Propozycja do Forum

dziex za pozytywne rozpatrzenie :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

12

Odp: Propozycja do Forum

drobiazg, oneliner tez bedzie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Propozycja do Forum

to jeszcze jakiś pogląd na kamerkę w solarium i będzie good! ;)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Propozycja do Forum

taki oneliner jak u Slavesa na scene.pl poprosze....fajnie tak by nawrzucac np panom z MaWi:))))

gep/lamers^dial

15

Odp: Propozycja do Forum

DELY WIELKA PROŚBA czy moglbys dodac do profilu:
- Status (Online,Offline)
- Ostatnia wizyta
- notatki
jak to wyglada zobaczyta tu: przyklad

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: Propozycja do Forum

POWTARZAM SIE ALE CZY SIR DELY MOZESZ DODAC OPCJE DO PROFILU: OSTATNIA WIZYTA ?!
tu masz ow mods:
-1-
Jest to bardzo przydatny mods mozna w latwy sposob sprawdzic kiedy dana osoba byla ostatnio na forum ;) hehe

"wszystko się kiedyś kończy......."