26

Odp: Nowy Atarowiec :)

"Clicknij misia" - Dobre! :lol:

A dla Pajero gratulacje -> wyklikaj sobie same cudowne dzieciaczki! :)

Oczywiście urodzone w czepku ze znakiem JIL :)

Full Respect!!!

I Ty zostaniesz big endianem...

27

Odp: Nowy Atarowiec :)

widziałem kilku takich potencjalnych tatusiów, na dworcu pkp mieszkają ;]

aaaa, przy okazji może mi ktoś wytłumaczyć co znaczy "MICH" z "click mich" - mich to taki duży miś czy jak ?

Wyglądasz jak jeden z nich >_>. Od takich sie trzymam z daleka.

'mich' z nim. 'tutaj'. --''' brawo znajomości podstaw jezyka XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

28

Odp: Nowy Atarowiec :)

buhahahaha ciekawy masz slownik:) mich o ile pamietam znaczy 'mnie' a tutaj to 'hier'
Gratuluje znajomosci podstaw jezyka.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

29

Odp: Nowy Atarowiec :)

Buehehhe. No tos sie popisala, prawie jak Begerowa z Ananem Kofanem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Nowy Atarowiec :)

rizistens iz fjutajl :)

31

Odp: Nowy Atarowiec :)

Ja sie nigdy niemieckiego nie uczyłam - -''

No to niech tam se bedzie >_>''. Kit, ale sens i tak jest że 'klikać >TU<. NO i czepiacie sie głupiej 17 -nastolatki >_>''.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: Nowy Atarowiec :)

mess: a kiedy ty nam urodzisz jakiegos atarowca ?

... kiedy wejdzie w wiek dojżewania i dostanie pierwszego okresu. Ale YerzmYeY mówi, że tak długo to on czekać nie będzie. Meśka; połuż się w piekarniku na 3 zdrowaśki to może ci to szybciej obleci. :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: Nowy Atarowiec :)

polez z 10 tych zdrowasiek, od tego jeszcze nikt nie umarl (oprocz Rozalki, ale kto by sie tym przejmowal to bylo dawno i nieprawda).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Nowy Atarowiec :)

Matko jedyna zmieniacie zdanie jak skarpetki :P Najpierw jęczeli że kobiety fee że małżeństwo brrr a teraz wszyscy chcą mieć dzieci nagle eh z wami.... Zakręceni że szok jesteście :)
Całuski

35

Odp: Nowy Atarowiec :)

A dzieci z próbówki??? :D . A tak nawiasem mówiąc thePink dorobił się potomka (poMichała raczej..) :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info