1

Temat: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

No właśnie:

ludzie ... najpierw wszyscy płaczą :( że scena zdycha ...a nie dajecie szancy ludziom, którzy pracują na dojechanie przed msx-compo ...lame

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

wole w sobotę .... bo w piątek mogę nie być w stanie ich posłuchać - a po co ma się powtórzyć LP98  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

niech bedzie w sobote, w sumie piatek mozna przeznaczyc na chla.. eee rozmowy towarzyskie  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

Panowie, przeciez z piatkiem to byla propozycja a nie to co bedzie. Swoja droga, to nawet gdybym wyznaczyl kompoty na piatek, a nie dojechalby ktos, kto bedzie cos wystawial, to tez bym przesunal. Troche wiary we mnie! :)

5

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

tak właśnie, a w ogóle to Vasco ma w Opalenicy sklepy, w których sprzedają wino, które można przerobić na helikopter! więc więcej wiary...

6

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

Ja toże jestem za sobotą.; Można zrobic to troche wczesniej..  Pomijajac fakt ze nie wszyscy moga dotrzec w piatek na msx-compo jest jeszcze taki aspekt:  Jade bowiem samochodem i z racji ze w sobote ni bede mogl zabardzo napic sie dykty czy tez innego ustrojstwa zamierzam dac w palnik wlasnie w piatek przy ognisku czy gdzie w pobliskim rowie. W zwiazku z tym Sobota !!!!!!!! :twisted:

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

A to na spotkaniach atarowcuf mozna pic ?  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

tak Dely można oranżade, wode mineralną itp .. w końcu jest gorąco i organizm wymaga większej ilości płynów  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

Bedzie tyle ludzi , ktorych nie widzialem z 5 lat albo i lepiej, mordki które tak bardzo pragnę zobaczyć. super przyjacielska atmosfera jaka towarzyszy tylko atarowskim imprezom i ...  jak tu nie pić ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

... chyba znowu w Opalenicy wzrosnie zapotrzebowanie na "wode mineralna" w zwrotnych butelkach 0.75  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

... chyba znowu w Opalenicy wzrosnie zapotrzebowanie na "wode mineralna" w zwrotnych butelkach 0.75  :lol:  :lol:  :lol:

a na etykietce czarny rumak... i napis mustang ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

12

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

a na etykietce czarny rumak... i napis mustang ;)

nie nie daVid'ku. tam pisze "Mustak". Wiem, bo sam sie tym trunkiem delektowalem  :lol:

13

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

A Laoo to fiej bo twierdzi ze nalewki (ktore lokalne NG loi od xx lat;) jest gorsza od wina. Laoo lame ! ;]

14

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

.... a Piguś kce w sobote, bo ostatni piątek na LastParty smacznie sobie przespał. Zresztą popatrzcie na real_t.Video; Ja, sehr gut - kopiren disken tomsen bad sektoren disken kopieren ... itd; ... i schlaffen;; tak Piguła schlaffen ....... schlaffen ......, oooo wstajemy, czas na pociąg; hehe;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Kiedy powinno waszym zdaniem być msx-compo

..... a i jeszcze to; msx kompo powinno odbyć się w poniedziałek. :: Tak, zdecydowanie w poniedziałek, przynajmniej nikt się nie spóźni. hihi;-)


He, He, He .... THC;-
Hi, Hi, Hi ......LSD;-
Ho, Ho, Ho ... grzybów 100.

Miłego dnia!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info