Temat: SN-360 reakcje

czy Ktoś tu ma tą stację? może mi Ktoś opisać jak działa ta stacja?

chodzi o to kiedy zapala, a kiedy gasi diodę i zaczyna i przestaje kręcić silnikiem...

świętym krowom z góry dziękuję...

2

Odp: SN-360 reakcje

Pytając w ten sposób nic nie osiągniesz. Ostrzegam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: SN-360 reakcje

bezrobotny napisał/a:

może mi Ktoś opisać jak działa ta stacja?

Podłączasz pod Atari poprzez gniazdo SIO, podłączasz zasilanie, włączasz stację, wkładasz dyskietkę bootowalną, zamykasz kluczyk, włączasz komputer (w razie potrzeby z wciśniętym klawiszem OPTION) i działa.

Sikor umarł...

4

Odp: SN-360 reakcje

Zenon Kolego, ja do Ciebie

wpadła mi w ręce SN360... objaw jest taki, że po włączeniu cały czas kręci silnikiem, ale po włożeniu dyskietki do stacji przestaje... jest to naprawialne?

5

Odp: SN-360 reakcje

Zepsuta. Kupuje za 50zl.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: SN-360 reakcje

Przebijam. Daję 40zł.

gep/lamers^dial

7

Odp: SN-360 reakcje

za tyle to możecie pocałować w tyłek kierownika...

8

Odp: SN-360 reakcje

Było pytanie.... jest odpowiedź,,,,, tak, jest to naprawialne. Nie jest sztuką naprawić, to każdy potrafi. Sztuką jest znaleźć usterkę.

Odp: SN-360 reakcje

Widać wkłada dyskietkę w tryby czy co się tam kręci ;)

10

Odp: SN-360 reakcje

Zamiast sie cieszyc , ze bezrobotny zadaje sensowne pytania to robicie sobie zarty, pozwolcie innym mu doradzic, moze bezrobotny skupi sie i znajdzie przyczyne

11

Odp: SN-360 reakcje

Widzisz Grochu, ja bym mu powiedzial co to jest bo znam ta stacje na wylot. Nawet teraz w ciemno na 90% wiem ocb. Ale nie ciesze sie, jak sugerujesz, gdyz bezrobotny wielokrotnie wystawil moja dobra wole na probe :) wiec teraz moze liczyc tylko na  zarty.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

12

Odp: SN-360 reakcje

Ja uważam, że każdy jest reformowalny. Dlatego może niech bezrobotny powstrzyma się od "krowich" komentarzy (na urlop sobie zasłużył i dobrze o tym wie), a ja bym proponował w końcu wygenerować sensowną odpowiedź, może innym też się przyda. Daj mu szansę - niech będzie, że ostatnią ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: SN-360 reakcje

Dać mu szansę !

14

Odp: SN-360 reakcje

http://www.picshot.pl/pfiles/371858/___.jpg

15

Odp: SN-360 reakcje

Sugerujesz, że papież założył tylko górę? ;P

16

Odp: SN-360 reakcje

wieczor napisał/a:

Ja uważam, że każdy jest reformowalny.

Tu akurat to bym nie byl taki pewien ;)

17

Odp: SN-360 reakcje

wieczor napisał/a:

a ja bym proponował w końcu wygenerować sensowną odpowiedź, może innym też się przyda. Daj mu szansę - niech będzie, że ostatnią ;)


To generuj - ja cierpliwosc stracilem ze 2 lata temu....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

18

Odp: SN-360 reakcje

no to cóż, europejskim pozdrowieniem - to s...

19

Odp: SN-360 reakcje

Gdybyście chcieli pomóc koledze, to będzie mógł odpowiedzieć dopiero za 2 tygodnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: SN-360 reakcje

A nie, jednak nie każdy, no cóż :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

21

Odp: SN-360 reakcje

A widzisz ;)

22

Odp: SN-360 reakcje

kurde nikt nie wie?

P.S. po dwutygodniowym zastanowieniu za tyle mogę wam sprzedać zasilacz do sn-ki, radzę brać bo to prawdziwa okazja:

http://zsyp.eu/smieci/zasilacz_do_sn360.JPG

23

Odp: SN-360 reakcje

err a co ty tam stabilizujesz ? 5V na 5V  ? lol

24

Odp: SN-360 reakcje

Co to q...
Jak takim czyms (bo zasilaczem tego nie da sie nazwac) zasilasz COKOLWIEK innego niz zarowka to sie nie dziwie ze nie dziala ...

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

25

Odp: SN-360 reakcje

Bezrobotny jest prze Mistrzem!
Jak to co zasilacz!